Zmiany w starostwie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 15:26

Wiele zależy kto zostanie starostą, przewodniczącym rady, jak będą to osoby bez poważania to wizerunek partii będzie lichy...
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 17:53

Starostą pewnie zostanie Zieliński. Chorował na ten urząd już 20 lat temu.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 17:58

Wiele zależy kto zostanie starostą, przewodniczącym rady, jak będą to osoby bez poważania to wizerunek partii będzie lichy...
Spokojnie, będzie dobrze. Polak jak papier przyjmie wszystko... bez protestu. Nawet odwiedzanie "zaprzyjaźnionych" władz lokalnych na Ukrainie im nie zaszkodziło i nie zaszkodzi. Tacy jesteśmy tolerancyjni i europejscy, że aż czasem ociera się to o nierozumność (należałoby użyć mocniejszego określenia). 8)

To zdjęcie z przeszłości. O ile dobrze pamiętam, było umieszczone w aktualnościach tego forum dotyczących wizyty na Ukrainie (nie jestem pewny kto kogo odwiedzał, więc może było odwrotnie). Proszę sprostować, jeśli się mylę.
Obrazek
Na górę

Postautor: kollll » 18 lis 2018, o 07:59

Pan Karwan starostą
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 16:24

"Zmiany muszą być ,pierwsze co powinien nowy starosta to zwiększyć obsadę kadrową wydziałów komunikacji, budownictwa i geodezji, ale nie nowymi pracownikami ale tymi z innych wydziałów, którym dzień upływa przy zabawach przy komputerze. Pan starosta J.K. budował drogi, ale czy była jakaś korzyść dla mieszkańców powiatu???? Czy przez te 20 lat rządów PSL powstały dzięki nowym drogom zakłady pracy????????? Co w Starostwie robi 120 osób???????????????????? które są tam zatrudnione. Przegląd kadr KONIECZNY. I na koniec J.K. jako szef struktur powiatowych PSL na dniach powinien złożyć rezygnację z funkcji Prezesa, bo to on, a nie kto inny odpowiada za klęskę w wyborach samorządowych -5 radnych ŚMIECH NA SALI. POZDRAWIAM."

Oj ,takie przemyślane roszady reorganizacyjne w tym urzędzie byłyby napewno pożyteczne .
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 19:19

Wiele zależy kto zostanie starostą, przewodniczącym rady, jak będą to osoby bez poważania to wizerunek partii będzie lichy...
Spokojnie, będzie dobrze. Polak jak papier przyjmie wszystko... bez protestu. Nawet odwiedzanie "zaprzyjaźnionych" władz lokalnych na Ukrainie im nie zaszkodziło i nie zaszkodzi. Tacy jesteśmy tolerancyjni i europejscy, że aż czasem ociera się to o nierozumność (należałoby użyć mocniejszego określenia). 8)

To zdjęcie z przeszłości. O ile dobrze pamiętam, było umieszczone w aktualnościach tego forum dotyczących wizyty na Ukrainie (nie jestem pewny kto kogo odwiedzał, więc może było odwrotnie). Proszę sprostować, jeśli się mylę.
Obrazek
To wizyta w Korosteniu. To szkoła gdzie ponad 300 uczniów uczy się języka polskiego. Delegacja z Tomaszowa i Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego przekazała podręczniki do nauki języka.
Ty masz jakąś fobię anty ukraińską. Położenie przygraniczne to konieczność współpracy.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 20:55


To wizyta w Korosteniu. To szkoła gdzie ponad 300 uczniów uczy się języka polskiego. Delegacja z Tomaszowa i Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego przekazała podręczniki do nauki języka.
Ty masz jakąś fobię anty ukraińską. Położenie przygraniczne to konieczność współpracy.
Ja nie mam fobii, ja mam pamięć. W mojej rodzinie "braty" tez zamordowali parę osób w czasie "wielkiej wojny ojczyźnianej UPA" z polską ludnością cywilną.
Szkoda, że nie widzisz takiej konieczności w upamiętnieniu ofiar ludobójstwa wołyńskiego np. pomnikiem lub nazwą skweru lub ulicy w Tomaszowie. Żydzi, którzy zginęli w niemieckim nalocie na Tomaszów w 39 r. mają pomnik. Polacy są mniej godni pamiętania bo ginęli od wideł, siekier i pił z rąk ukraińskich nacjonalistów?
I na czym ta Twoja współpraca polega? Pochwal się, niech wiem na co idzie mój podatek miejski i podatek dochodowy.
Sam jestem za pomocą dla Polaków na wschodzie, za repatriacją, a przeciw ściąganiu potomków rezunów do Polski, którzy pod przykrywką "Karty Polaka" mieszkają i kształcą się za pieniądze polskiego podatnika.
Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 21:31

Dobra pytanie. Co ma przecietny mieszkaniec Tomaszowa z tej współpracy? Jakieś inwestycje ukrainskich biznesmenów? Ktoś sobie wyobraża współpracę z miastem które za bohatera ma Stalina czy Hitlera?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 21:40

Co robi radny powiatowy? Co to za fucha, dobra kasa?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 21:47

Poprzednie władze powiatu miały zażyłe kontakty z "partnerami" z UA na tyle, że żaden pomnik ofiar Wołynia w TL w grę nie wchodził. Ciekawe, jak nowi do tego podejdą?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 22:31

Poprzednie władze powiatu miały zażyłe kontakty z "partnerami" z UA na tyle, że żaden pomnik ofiar Wołynia w TL w grę nie wchodził. Ciekawe, jak nowi do tego podejdą?
Musimy im troszeczkę w tym pomóc :!:
Przyjdzie czas, to skrzykniemy się i przypomnimy im kto tu kogo zatrudnił i kto komu płaci.
Niech nie myślą, że "złota myśl ich klasyka" jeszcze raz zdziała kolejny cud. :!:

Obrazek

😊
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 22:53

Na razie nikt nikogo nie zatrudnił tylko zastał zatrudnionych z wiadomego poręczenia których trudno policzyć. Tak na oko ze dwa tuziny.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 23:23

Na razie nikt nikogo nie zatrudnił tylko zastał zatrudnionych z wiadomego poręczenia których trudno policzyć. Tak na oko ze dwa tuziny.
Ci co pchają się do władzy, zatrudnia społeczeństwo i płaci im płacąc podatki. Teraz rozumiesz? Wbrew ich deklaracjom że idą po władzę, aby służyć Polsce i Polakom, nie chcą pracować na rzecz społeczeństwa za darmo. No chyba że wyznają zasadę "gebelsa stanu wojennego" - władza się sama wyżywi - to przepraszam, mea culpa.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 12:33

Karwan - Starostą
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 12:41

A wice? kto jest
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”