Zmiany w starostwie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: lucynka » 23 sie 2019, o 08:01

w europie wiem ze wymienia sie prawo jazdy online ale tam to 13 wiek jeszcze
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 18:13

Coś nowego? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 19:18

Obawiam, się ze panowie Karwan i spółka oszukali społeczeństwo. doprowadzają powiat do skrajnej nędzy a ludzi na bezrobocie.
wybrani tylko maja prace- w klawiature stukac 8 godzin o i ja porafie
Noo. Po co taka skromność? Na klawiaturze to ty potrafisz naprdlać dzień i noc. Bez przerwy na posiłek. Wymarzony pracownik :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 19:43

Dziwisz się ze o starostwie są takie opinie? To podaj może przyklad co do dnia dzisiejszego obecna ekipa "pisowska" zalatwila coś za co można bic brawo?? A może podaj który wydział jest aż tak prężny i wybitny?
Na górę

Postautor: lll » 20 paź 2019, o 20:11

Dziwisz się ze o starostwie są takie opinie? To podaj może przyklad co do dnia dzisiejszego obecna ekipa "pisowska" zalatwila coś za co można bic brawo?? A może podaj który wydział jest aż tak prężny i wybitny?
Ja moge podac. Nie pozwolili do konca wyprzedac majatku z Lubyczy Królewskiej... Mam dalej podawac ?!
Na górę

Postautor: kostek » 20 paź 2019, o 20:19

Rok po roku będzie widac, jak władza pisowka jest słaba. Jak nie rozwija powiatu, jak dba o własne interesy. Za cztery lata Pis nie będzie już miał takiego poparcia. Afery: sprawa banasia, drenowanie społek skarbu państwa, walka z wolnymi sądami, heit powszechny itp. Duda też już nie bedzie prezydentem.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 20:30

Rok po roku będzie widac, jak władza pisowka jest słaba. Jak nie rozwija powiatu, jak dba o własne interesy. Za cztery lata Pis nie będzie już miał takiego poparcia. Afery: sprawa banasia, drenowanie społek skarbu państwa, walka z wolnymi sądami, heit powszechny itp. Duda też już nie bedzie prezydentem.
Tak. Tak forumowy. Założ o tym kolejne 28 tematów ze słowem "oszukany" i kolejne kilkanaście ze słowem ciemny i Wyborco PIS , Jak :lol: :lol:

https://www.tomaszow.lub.pl/forum/viewf ... &start=100
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 08:46

Ja moge podac. Nie pozwolili do konca wyprzedac majatku z Lubyczy Królewskiej... Mam dalej podawac ?!
[/quote]
I co z tym majatkiem robią?? Zarabiają jakąś kasę?
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 18:52

Ja moge podac. Nie pozwolili do konca wyprzedac majatku z Lubyczy Królewskiej... Mam dalej podawac ?!
[/quote]
I co z tym majatkiem robią?? Zarabiają jakąś kasę?

Tak,to jest zasługa wydziału geodezji.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 20:23

A ile zarabiają skoro starostwo nie ma kasy ;)
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2019, o 19:04

Czy prawdą jest, że w zarządzie szykują się roszady :?:
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2019, o 20:09

Czy prawdą jest, że w zarządzie szykują się roszady :?:
Plotki
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2019, o 18:57

[quote=Gość post_id=845405 time=1572372248]
Czy prawdą jest, że w zarządzie szykują się roszady :?:
[/quote]

:arrow: O co chodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 16:28

Ponoć następne zmiany w Starostwie, wiecie jakie?
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 17:16

Ponoć następne zmiany w Starostwie, wiecie jakie?
Tak. Forumowy zostanie wicestarostą.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”