Mamy 4 kandydatów na burmistrza

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 wrz 2018, o 18:39

Tak pewnie bo życie całego miasta kręci się wokół klubu. Bez przesady
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2018, o 18:57

:lol: :lol: :lol: to test na tolerancję.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2018, o 19:46

Sobczuka w ogóle nie widać. Nie widzialem nawet jednego plakatu. Cichocki wywalony na całe WSK
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2018, o 20:46

Obecny burmistrz obiecuje nam lepszą przyszłość jak zostanie wybrany na następną kadencję. Ale podczas tej, obecnej nie potrafi zadbać o miasto, rozwiązać prostych, prozaicznych spraw i problemów. Przykłady ? Proszę bardzo, oto kilka przykładów z mojej najbliższej okolicy.

1. Jestem mieszkanką osiedla Południe. Po dzielnicy "od zawsze" biegają bezpańskie psy, często w watahach. Nie dalej jak dzisiaj zostałam zaatakowana przez jednego z takich psów, dużego białego mieszańca na ul. Moniuszki przy sklepie PSS-u. Te psy często tam atakują ludzi, z tego co wiem, kilkakrotnie wzywano już straż miejską, aby zrobiła z nimi porządek. Jak widać problem przerósł możliwości lokalnej władzy.

2. Na ul. Wyspiańskiego naprzeciwko stanowiska dla helikopterów remontowany jest stary budynek mieszkalny. Przy budynku jest duża sterta gruzu, zużytych opakowań po materiałach budowlanych. Już od dłuższego czasu po ulicy i chodnikach walają się puste worki po cemencie, folie i kawałki styropianu rozrzucane przez podmuchy wiatru. Nie ma silnego, który zrobił by z tym porządek, zaśmiecona okolica władzom nie przeszkadza ?

3. "Lasek" za przedszkolem przy ul. Jachymka jest potwornie zaśmiecony od lat. Nigdy nie widziałam, aby władze miasta, straż miejska czy PGKiM zainteresowały by się tym problemem. Rozumiem, że zza szyb samochodów, jakimi porusza władza po mieście tego wysypiska śmieci nie widać ?

Proponuję, aby mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego podali inne swoje przykłady braku zainteresowania władz miasta problemami Tomaszowa. Pokażmy, jak "dbają" o to miasto i zawstydźmy ich tym.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2018, o 21:59

Obecny burmistrz obiecuje nam lepszą przyszłość jak zostanie wybrany na następną kadencję. Ale podczas tej, obecnej nie potrafi zadbać o miasto, rozwiązać prostych, prozaicznych spraw i problemów. Przykłady ? Proszę bardzo, oto kilka przykładów z mojej najbliższej okolicy.

1. Jestem mieszkanką osiedla Południe. Po dzielnicy "od zawsze" biegają bezpańskie psy, często w watahach. Nie dalej jak dzisiaj zostałam zaatakowana przez jednego z takich psów, dużego białego mieszańca na ul. Moniuszki przy sklepie PSS-u. Te psy często tam atakują ludzi, z tego co wiem, kilkakrotnie wzywano już straż miejską, aby zrobiła z nimi porządek. Jak widać problem przerósł możliwości lokalnej władzy.

2. Na ul. Wyspiańskiego naprzeciwko stanowiska dla helikopterów remontowany jest stary budynek mieszkalny. Przy budynku jest duża sterta gruzu, zużytych opakowań po materiałach budowlanych. Już od dłuższego czasu po ulicy i chodnikach walają się puste worki po cemencie, folie i kawałki styropianu rozrzucane przez podmuchy wiatru. Nie ma silnego, który zrobił by z tym porządek, zaśmiecona okolica władzom nie przeszkadza ?

3. "Lasek" za przedszkolem przy ul. Jachymka jest potwornie zaśmiecony od lat. Nigdy nie widziałam, aby władze miasta, straż miejska czy PGKiM zainteresowały by się tym problemem. Rozumiem, że zza szyb samochodów, jakimi porusza władza po mieście tego wysypiska śmieci nie widać ?

Proponuję, aby mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego podali inne swoje przykłady braku zainteresowania władz miasta problemami Tomaszowa. Pokażmy, jak "dbają" o to miasto i zawstydźmy ich tym.

Ale to są problemy do zgłoszenia swojemu radnemu. Burmistrz ma się uganiac za każdym bezpanskim psem w okolic?
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2018, o 23:01

a więc może ktoś pochwali jakiegoś radnego,może jest chociaż jeden który coś zrobił oprócz podnoszenia ręki i brania diety
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 09:09

Obecny burmistrz obiecuje nam lepszą przyszłość jak zostanie wybrany na następną kadencję. Ale podczas tej, obecnej nie potrafi zadbać o miasto, rozwiązać prostych, prozaicznych spraw i problemów. Przykłady ? Proszę bardzo, oto kilka przykładów z mojej najbliższej okolicy.

1. Jestem mieszkanką osiedla Południe. Po dzielnicy "od zawsze" biegają bezpańskie psy, często w watahach. Nie dalej jak dzisiaj zostałam zaatakowana przez jednego z takich psów, dużego białego mieszańca na ul. Moniuszki przy sklepie PSS-u. Te psy często tam atakują ludzi, z tego co wiem, kilkakrotnie wzywano już straż miejską, aby zrobiła z nimi porządek. Jak widać problem przerósł możliwości lokalnej władzy.

2. Na ul. Wyspiańskiego naprzeciwko stanowiska dla helikopterów remontowany jest stary budynek mieszkalny. Przy budynku jest duża sterta gruzu, zużytych opakowań po materiałach budowlanych. Już od dłuższego czasu po ulicy i chodnikach walają się puste worki po cemencie, folie i kawałki styropianu rozrzucane przez podmuchy wiatru. Nie ma silnego, który zrobił by z tym porządek, zaśmiecona okolica władzom nie przeszkadza ?

3. "Lasek" za przedszkolem przy ul. Jachymka jest potwornie zaśmiecony od lat. Nigdy nie widziałam, aby władze miasta, straż miejska czy PGKiM zainteresowały by się tym problemem. Rozumiem, że zza szyb samochodów, jakimi porusza władza po mieście tego wysypiska śmieci nie widać ?

Proponuję, aby mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego podali inne swoje przykłady braku zainteresowania władz miasta problemami Tomaszowa. Pokażmy, jak "dbają" o to miasto i zawstydźmy ich tym.
1. Wydanie pozwolenia na otwarcie klubu nocnego naprzeciwko ludzkich okien, gdzie alkohol leje się do rana.
2. Nie zrealizowane od 10 lat obietnice remontu terenu Gminy Miejskiej w centrum miasta, pomiędzy ulicą Piłsudskiego a Rogózieńską nawierzchnia z lat 60.A w innych częściach miasta nawierzchnia była już zmieniana przynajmniej dwukrotnie, tam gdzie mieszka jakąś niby szycha.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 09:14

a więc może ktoś pochwali jakiegoś radnego,może jest chociaż jeden który coś zrobił oprócz podnoszenia ręki i brania diety
Radni Machoś i Sławiński kompletnie olali potrzeby tej części miasta. Jeden z panów podpisał zgodę na otwarcie klubu zatruwającego ludziom życie jako przewodniczący komisji. Drugi nie opanował. Wstyd i hańba panowie, wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 10:37

Radni do wymiany i burmistrz!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 10:39

I to będzie jedyna aktywność. Buńczuczny post na forum. A potem 43% frekwencja w której większość będa stanowili zwolennicy PIS. I jęki na forum, że zwolennicy PIS źle wybrali.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 11:16

Pan Machoś nie kandyduje, nie ma takiego radnego jak Sławiński, zgodę na klub wydał nie burmistrz, a p. Szwugier, bo to budynek PSS-u. Piszecie pierdoły i nakręcacie spiralę hejtu.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 11:51

Lokal wynajął Pss, zgodę na otwarcie działalności i sprzedaż alkoholu musiał wyrazić burmistrz lub jego zastępca, a również komisja ds rozwiązania problemów alkoholowych. Machoś nie kandyduje, nie nie przejdzie, nie wykazał się niczym nawet na koniec. A z komisji ds problemów alkoholowych to Skawiński. Przepraszam za literówkę. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Kto więc piszę pierdoły?
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 12:41

Obecny burmistrz obiecuje nam lepszą przyszłość jak zostanie wybrany na następną kadencję. Ale podczas tej, obecnej nie potrafi zadbać o miasto, rozwiązać prostych, prozaicznych spraw i problemów. Przykłady ? Proszę bardzo, oto kilka przykładów z mojej najbliższej okolicy.

1. Jestem mieszkanką osiedla Południe. Po dzielnicy "od zawsze" biegają bezpańskie psy, często w watahach. Nie dalej jak dzisiaj zostałam zaatakowana przez jednego z takich psów, dużego białego mieszańca na ul. Moniuszki przy sklepie PSS-u. Te psy często tam atakują ludzi, z tego co wiem, kilkakrotnie wzywano już straż miejską, aby zrobiła z nimi porządek. Jak widać problem przerósł możliwości lokalnej władzy.

2. Na ul. Wyspiańskiego naprzeciwko stanowiska dla helikopterów remontowany jest stary budynek mieszkalny. Przy budynku jest duża sterta gruzu, zużytych opakowań po materiałach budowlanych. Już od dłuższego czasu po ulicy i chodnikach walają się puste worki po cemencie, folie i kawałki styropianu rozrzucane przez podmuchy wiatru. Nie ma silnego, który zrobił by z tym porządek, zaśmiecona okolica władzom nie przeszkadza ?

3. "Lasek" za przedszkolem przy ul. Jachymka jest potwornie zaśmiecony od lat. Nigdy nie widziałam, aby władze miasta, straż miejska czy PGKiM zainteresowały by się tym problemem. Rozumiem, że zza szyb samochodów, jakimi porusza władza po mieście tego wysypiska śmieci nie widać ?

Proponuję, aby mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego podali inne swoje przykłady braku zainteresowania władz miasta problemami Tomaszowa. Pokażmy, jak "dbają" o to miasto i zawstydźmy ich tym.

Ale to są problemy do zgłoszenia swojemu radnemu. Burmistrz ma się uganiac za każdym bezpanskim psem w okolic?
Po pierwsze : Komu podlega straż miejska ? Czy czasem nie burmistrzowi ?
Po drugie : Czy radni z osiedla Południe nie są z tej samej partii PIS co Burmistrz ?
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 12:55

Konieczna jest wymiana burmistrza
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 13:29

Ludzie myślą wybiórczo i płytko.Każdy chce cos załatwić dla siebie.Temu kllub przeszkadza ,innemu wrzeszczące dzieci,jeszcze innemu wyjące psy czy sasiad co piłuje i stuka.Są tacy co im sie wszystko mało podoba bo ma być tak jak było :idea: po staremu bo takie mają przyzwyczajenie.Dlatego ludzie wybrani aby to miasto jakoś pchnąć do przodu nie maja odwagi.O umiejetnościach i jakiś wizjach już nie wspominam bo to jak widać dla większosci to abstrakcja.
Zwątpienie i totalne olanie sprawy wyborow przez młdych daje to co widzimy.Oni jeszcze nie myśłą o stołkach i karierach oni chcą czerpac z życia to co przez lata dzieciństwa było zakazane :panzielony: jeszce nie myślą o domach i gromadce dzieci bardziej o szybkich brykach i dziewczynach.I powiem wam jak bedziemy im tworzyć świat dla starych ludzi to oni stąd uciekną :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”