Mamy 4 kandydatów na burmistrza

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 15:05

Ludzie myślą wybiórczo i płytko.Każdy chce cos załatwić dla siebie.Temu kllub przeszkadza ,innemu wrzeszczące dzieci,jeszcze innemu wyjące psy czy sasiad co piłuje i stuka.Są tacy co im sie wszystko mało podoba bo ma być tak jak było :idea: po staremu bo takie mają przyzwyczajenie.Dlatego ludzie wybrani aby to miasto jakoś pchnąć do przodu nie maja odwagi.O umiejetnościach i jakiś wizjach już nie wspominam bo to jak widać dla większosci to abstrakcja.
Zwątpienie i totalne olanie sprawy wyborow przez młdych daje to co widzimy.Oni jeszcze nie myśłą o stołkach i karierach oni chcą czerpac z życia to co przez lata dzieciństwa było zakazane :panzielony: jeszce nie myślą o domach i gromadce dzieci bardziej o szybkich brykach i dziewczynach.I powiem wam jak bedziemy im tworzyć świat dla starych ludzi to oni stąd uciekną :panzielony:
Masz całkowitą rację. Młodzi idźcie na wybory, kandydujcie, próbujcie coś zmienić!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2018, o 00:48

W nich jedyna nadzieja.
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2018, o 00:53

Jedna sprytna apka na smartfona i pozamiatane :roll:ta technologia i innowacje są za szybkie dla pokolenia 60+ i nie do ogarnięcia.już słychać o mobilizacji w cyfrowym świecie. :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2018, o 19:19

Jedna sprytna apka na smartfona i pozamiatane :roll:ta technologia i innowacje są za szybkie dla pokolenia 60+ i nie do ogarnięcia.już słychać o mobilizacji w cyfrowym świecie. :shock:
I niby co ty chcesz zrobić? Włamać na serwery PKW? Bo nie mamy głosowania przez internet.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 05:42

Chciał zabłysnąć
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 10:05

I co wam tłumaczyć jak wy takie ciemne :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 10:20

I co wam tłumaczyć jak wy takie ciemne :roll:
No spróbuj jednak. Jak to zmienisz wyniki wyborów nie włamując się na serwery PKW.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 10:44

Jakie włamania :shock: ??? Myślisz,ze tylko tak można zmienić rzeczywistość? Gościu przecież nie wrzucę tu linka abyś uwierzył w moc cyfrowej rzeczywistości.Niech będzie jak było :panzielony:
Dobry PRowiec zarabia górę pieniędzy,ale po co mi góra pieniędzy? :panzielony:

Wszyscy sobie łamia głowę co zrobić aby zaprogramować ludzie umysły na tego czy innego kandydata :roll:
Ja nie widzę specjalnej różnicy w naszych i powiem,że kto nie wygra to będzie tak samo ...i dobrze bo spokój będzie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 10:52

Jakie włamania :shock: ??? Myślisz,ze tylko tak można zmienić rzeczywistość? Gościu przecież nie wrzucę tu linka abyś uwierzył w moc cyfrowej rzeczywistości.Niech będzie jak było :panzielony:
Dobry PRowiec zarabia górę pieniędzy,ale po co mi góra pieniędzy?

Wszyscy sobie łamia głowę co zrobić aby zaprogramować ludzie umysły na tego czy innego kandydata :roll:
Ja nie widzę specjalnej różnicy w naszych i powiem,że kto nie wygra to będzie tak samo ...i dobrze bo spokój będzie


Nie wiem co brałeś ale musi być mocne. :P Ale gościówa. Nie trzeba mu góry pieniędzy tylko post na tym zaściankowym forum. Oby tylko przez chwile poczuć się kimś :P
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 11:03

Hehehehehhe nawet nie wiesz jak poprawiłes mi humor.Są jednak fajni ludzie na tym forum,albo przynajmniej takich tu udają kimś:panzielony: spoko ja nie waczę z ludzmi ale o konkretne sprawy,problemy.Nie nakręcam spirali dla samego nakręcania bo nie czuję potrzeby dowartościowywania się kosztem innych.Ale miłe słowa są jak miód na moje serce.
Dzieki i pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 14:45

Tylko nie Żukowski...
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 17:15

Nie ma co zaklinać rzeczywistości tylko iść głosować. Frekwencja znowu pewnie ze 45% a potem pretensje że zwolennicy PIS głosowali na kandydata PIS
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 20:20

Tylko że ta frekwencja świadczy o ogromnym zniechęceniu ludzi do władzy, również tej lokalnej, a może szczególnie tej, bo blisko. Wszystko załatwiają sobie, i swoim. Popatrzcie, tam gdzie mieszka jakiś karierowicz to i chodnik jest, i ulica nowa. A pozostałym tylko się obiecuje. Ta niechęć ma swoje uzasadnienie. A jak co do czego to nikt nic nie wie.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 20:31

Tylko że ta frekwencja świadczy o ogromnym zniechęceniu ludzi do władzy, również tej lokalnej, a może szczególnie tej, bo blisko. Wszystko załatwiają sobie, i swoim. Popatrzcie, tam gdzie mieszka jakiś karierowicz to i chodnik jest, i ulica nowa. A pozostałym tylko się obiecuje. Ta niechęć ma swoje uzasadnienie. A jak co do czego to nikt nic nie wie.
Ok. Ale potem miec pretensje do tych co poszli glosować, że nie zagłosowali zgodnie z oczekiwaniami tych co zostali w domu? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 23:09

Wystosować hasło "nie bądz łoś idz na wybory"i nakleić na handlowcu :idea:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”