BUDUJEMY BASEN!!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 18:41

Basen wstrzymany!!! Car Pietia zarządził budowę szpitala psychiatrycznego!!!
Przestań już człowieku, bo w każdym temacie to samo. Nudny już jesteś. Poczytaj jakąś mądrą książkę, może rozumu ci przybędzie.
Bo dla Ciebie już za późno na rozwijanie rozumku
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 08:06

Tomaszów wstrzymany a nie basen. Popatrzcie ile domów stoi pustych i ile jest do sprzedania. Prawie na każdej ulicy. W takiej sytuacji władze miasta lekką ręką obciążają mieszkańców dodatkowym kosztem prawie pięciu milionów złotych budowy basenu. Starszym mieszkańcom już jest wszystko jedno. Jedni wcześniej inni nieco później przeniosą się do wieczności, a tam długi czy majątki nie istnieją. Ich dzieci w większości już wyjechały. No a co na to władze, ano nic. Jeszcze kadencja lub dwie i można iść na dostatnią emeryturkę, a mieszkańcy ci co zostaną niech się martwią jak spłacić długi. Mija osiem lat kadencji burmistrza Żukowskiego. Chwali się ułożeniem nowej kostki w rynku, bo przecież więcej nic nie zrobiono, podobnie w parku nowa kostka na alejkach no i muszla pomylony pomysł jej ustawienia. I więcej nic! I co z tego? Gdzie miejsca pracy, gdzie inwestycje które zatrzymają młodych? Ale rzeczywiście starszym jest wszystko jedno, im wystarcza alejka w parku i radość, że syn, córka w Anglii się dorabia, że syn, córka ma dobrą pracę w Krakowie, Warszawie czy Poznaniu. Zróbcie sondaż ilu młodych chce zostać w Tomaszowie bo wyjdzie do parku, stanie na rondzie albo pójdzie na basen.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 09:35

Niech sprzedajacy dostosuja ceny pustych domow do cen rynkowych i zasobow portfela osob zarabiajacych w tomaszowie to nie bedzie pustostanow. Ceny nieruchomosci to kosmos jakiś.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 09:44

Niech sprzedajacy dostosuja ceny pustych domow do cen rynkowych i zasobow portfela osob zarabiajacych w tomaszowie to nie bedzie pustostanow. Ceny nieruchomosci to kosmos jakiś.
:lol: nie kupuj. widocznie aż tak im nie zależy na sprzedaży. miasto upada podobno a ceny domów i mieszkan z kosmosu. to samo sobie przeczy. w upadającym mieście ceny lecą w dół. czyli pitolicie
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 10:10

Czy wiecie dlaczego ludzie spod Zamościa jeżdżą na basen do Horyńca ? Bo tam czystość wody ma parametry sanatoryjne. Utrzymanie basenu to są duże koszty i społeczeństwo Tomaszowa tego nie udźwignie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 10:25

Niech sprzedajacy dostosuja ceny pustych domow do cen rynkowych i zasobow portfela osob zarabiajacych w tomaszowie to nie bedzie pustostanow. Ceny nieruchomosci to kosmos jakiś.
człowieku co ty wiesz o budowie domu :idea: wyrob sobie tylko pozwolenia i dokumentacje a wtedy porozmawiamy, najlepiej paszczyc jak sie mieszka u rodzicow w bloku a nie pisac o cenach z kosmosu, ty nigdy nie bedziesz miał domu bo jestes zbyt leniwy aby go sobie pobudowac i chociaz w 20% dorownac tym , ktorzy je pobudowali
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 10:36

Niech sprzedajacy dostosuja ceny pustych domow do cen rynkowych i zasobow portfela osob zarabiajacych w tomaszowie to nie bedzie pustostanow. Ceny nieruchomosci to kosmos jakiś.
człowieku co ty wiesz o budowie domu :idea: wyrob sobie tylko pozwolenia i dokumentacje a wtedy porozmawiamy, najlepiej paszczyc jak sie mieszka u rodzicow w bloku a nie pisac o cenach z kosmosu, ty nigdy nie bedziesz miał domu bo jestes zbyt leniwy aby go sobie pobudowac i chociaz w 20% dorownac tym , ktorzy je pobudowali

Jak widać to poszukiwacz pustostanów . a kupić działeczkę pod Tomaszowem. jeszcze są w rozsądnej cenie i budować, budować, budować. a potem próbowac sprzedać. wtedy sam zobaczy jaka cenę wywali
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 11:20

ceny jak ceny i tak poniżej kosztów budowy a miasto upada
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 11:28

ceny jak ceny i tak poniżej kosztów budowy a miasto upada
ja pdlę. to po jakiego uja chcesz kupic dom w upadającym mieście? :P
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 11:38

ja nie chcę kupować żadnego domu ja chcę tu normalnie żyć i nie bać się długów miasta które zamiast wybudować basen za 12 milionów wystarczająco dla malutkiego Tomaszowa to wali kasę 32 miliony chociaż mogło wybrać ofertę za 27 milionów aha nowinka z miasta obwodnica zostaje jako marzenie bo mają robić nowe badania i ekspertyzy terenu jakieś bagienka nie takie i pewno natura 2000 życzę dalszych takich sukcesów burmistrzowi
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 11:42

ja nie chcę kupować żadnego domu ja chcę tu normalnie żyć i nie bać się długów miasta które zamiast wybudować basen za 12 milionów wystarczająco dla malutkiego Tomaszowa to wali kasę 32 miliony chociaż mogło wybrać ofertę za 27 milionów aha nowinka z miasta obwodnica zostaje jako marzenie bo mają robić nowe badania i ekspertyzy terenu jakieś bagienka nie takie i pewno natura 2000 życzę dalszych takich sukcesów burmistrzowi
to ty nie narzekałeś na ceny domów? widzisz. brak logowania i z wszystkiego robi się sieczka
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 18:34

Czy radni ze swoim guru świętują zakończenie kadencji? Do dna jaśnie państwo i do dnia. Jest co oblewać, basen droższy o o 20 milionów niż mógłby być albo jeszcze mniej porównując do Tarnogrodu, a co najmniej o 5 po przetargach i wiele innych ...
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 10:27

Czyżby burmistrz Tomaszowa ratował upadającą firmę?
https://businessinsider-com-pl.cdn.ampp ... gv411x.amp
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 12:43

Czy radni ze swoim guru świętują zakończenie kadencji? Do dna jaśnie państwo i do dnia. Jest co oblewać, basen droższy o o 20 milionów niż mógłby być albo jeszcze mniej porównując do Tarnogrodu, a co najmniej o 5 po przetargach i wiele innych ...
Co wolno wojewodzie to nie tobie...............Płać i płacz :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 23:18

Popatrzcie jakie to proste. Pigułka za pięć milionów złotych i dobre samopoczucie nie mija.
https://www.dziennikwschodni.pl/tomaszo ... 28469.html
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”