BUDUJEMY BASEN!!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Krzys » 10 paź 2018, o 10:07




    Mam.Muszę przyznać rację. Zwracam honor i przepraszam. :!:

    Unieważnili przetarg. Najlepsze uzasadnienie. Bo oferty przewyższały kwotę która zamawiający przeznaczył na inwestycję. A potem nagle umowa na 32 mln zł. :roll:

    https://umtomaszowlubelski.bip.lubelski ... nienie.pdf

    Oj tutaj to już za krótki jestem. :roll:

    Wychodzi na to, że w ogłoszeniu o przetargu w marcu 2018 przeznaczono na inwestycję mniej niż 27 890 250 zł. Bo tylko tak można odebrać uzasadnienie unieważnienia przetargu w czerwcu.
    Basenu nie będzie, mydlenie oczu przed wyborami, po wyborach rozejdzie sie wszystko po kościach jak to zwykle bywa i aż nie nadejdą następne wyboru i na nowo mydlenie oczu basenem, obwodnicą. Pieniądze są w urzędzie miasta ale przeznaczane na Rydzykowa szkołę patologii...
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 10:16

    nie rozumiem 27,8 mln było za drogo a 32,3 mln dobrze
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 10:21

    nie rozumiem 27,8 mln było za drogo a 32,3 mln dobrze
    Tego nikt nie jest w stanie zrozumieć. W czerwcu 27,8 mln zza drogo a w sierpniu 32 mln zł w sam raz. Nawet jesli wykonawca za 27,8 nie gwarantował dłuższego czasu gwarancji czy czyms innym podpadl to ten co wygral dwa miesiące wczesniej oferował że za 29 mln zł wybuduje
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 10:25

    kolejna rzecz jak burmistrz nie miał pieniędzy na 27,8 to skąd wziął przez 1-2miesiące dodatkowe 5milionów , w tym czasie nic drogo nie sprzedał, a bez pieniędzy mógł zawrzeć umowę?
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 10:37

    kolejna rzecz jak burmistrz nie miał pieniędzy na 27,8 to skąd wziął przez 1-2miesiące dodatkowe 5milionów , w tym czasie nic drogo nie sprzedał, a bez pieniędzy mógł zawrzeć umowę?
    Ba. Firma oferuje w czerwcu że za 29 mln to be, ale jak za 32 mln to cacy. No tak wychodzi z uniewaznienia przetargu w czerwcu i wyniku w sierpniu
    Na górę

    Postautor: Krzys » 10 paź 2018, o 11:10

    O czym wy piszecie, nie rozumiem. Tyle lat w kraju rządzi PiS dojna zmiana, robi tyle przekrętow na oczach mieszkańców a Wy dalej ślepo wierzycie w ideologię Kaczyńskiego i Rydzyka. Przetarg unieważniony ponieważ firma która wygrała owy przetarg za większą sumę napewno jest powiązana w mniejszym lub większym stopniu z PiS em. Stąd zmiana wykonawcy. Zarabiają rodziny, znajom dojnej niebieskiej władzy :-/ Pogonic hołote od koryta i zmienić rządzących w TL, proste 😀
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 13:05

    Takie oskarżenia jak wyżej to trzeba udowodnić. Mnie tylko zastanawia, ze ta sama firma daje w ofercie w czerwcu 29 mln zł i jest źle a w sierpniu 32 mln zł i jest dobrze
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 13:17

    a mnie zastanawia że radni o wszystkim wiedzieli i żaden nie protestował może p. Galant się wypowie dlaczego musimy zapłacić 5 milionów więcej za basen niż mogliśmy
    Na górę

    Postautor: Misio » 10 paź 2018, o 13:21

    Takie oskarżenia jak wyżej to trzeba udowodnić. Mnie tylko zastanawia, ze ta sama firma daje w ofercie w czerwcu 29 mln zł i jest źle a w sierpniu 32 mln zł i jest dobrze
    Jakby zacząć głębiej weszyc to myślę że znalazło by sie kilka argumentów. Doją miasto jak sie da.
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 17:38

    To zgłosić to gdzieś do jakiegoś CBŚ, NIK, CBA, czy innego abc :lol: :lol: :lol:
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 22:50

    Kiedyś myślałem, że ludzie z takiej partii jak PiS są honorowi, prezentują najwyższy poziom etyki politycznej, a okazuje się, że są gorsi od innych. Powołują się na najwyższe wartości, a w rzeczywistości to hipokryci, czasem zwykłe kanalie. Co innego mówią, co innego mówią. Zwyczajnie brak słów.
    Na górę

    Postautor: Krzys » 11 paź 2018, o 08:03

    To zgłosić to gdzieś do jakiegoś CBŚ, NIK, CBA, czy innego abc :lol: :lol: :lol:
    Taaa, napewno zglosisz jak prokuratura, sądy, NIK i i cbsp podlegają pod PiS, myślisz że to coś da? Znajdą innego kozła ofiarnego a jego kretactwo zmiota pod dywan jak to oni PiS dojna zmiana robi.
    Na górę

    Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 13:36

    Wiecie?Macie rację.Ludzie w dupie mają realia gospodarcze.Dla ludzi ważne jest co im kto powie ładnego.Zastaw się a postaw się.Aby wygrać wybory.Nawet z gołym tyłkiem ale pozostanie duma,że to my rządzimy.Kilku dostanie stołeczek i kostkę do obgryzienia.To taka polska cecha,że musimy być mądrzy dopiero po szkodzie.Rzeczywiście społeczeństwo kieruje się tylko emocjami nie rozsądkiem,ale gdzie są instytucje państwa odpowiedzialne za prawidłowe działanie całego organizmu.Nie ma,bo tam też wkroczyła polityka.Hulaj dusza,piekła nie ma.
    Na górę

    Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 17:40

    Basen wstrzymany!!! Car Pietia zarządził budowę szpitala psychiatrycznego!!!
    Na górę

    Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 18:22

    Basen wstrzymany!!! Car Pietia zarządził budowę szpitala psychiatrycznego!!!
    Przestań już człowieku, bo w każdym temacie to samo. Nudny już jesteś. Poczytaj jakąś mądrą książkę, może rozumu ci przybędzie.
    Na górę


    Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”