BUDUJEMY BASEN!!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 12:13

    Basen na zadupiu to nie narodowy. Czy tu nie ma naprawdę pilniejszych wydatków niż basen? Krzywe drogi w centrum są i od 10 lat brak pieniędzy.
    krzywe to ty masz nogi :D a nazywanie Tomaszowa Zadupiem, świadczy że Dupkiem jesteś.

    takich wybieracie radnych, bo to oni klepią tematy.... burmistrz tylko podpisuje dla wyjaśnienia. Krzywulasie
    Przejdź się po niektórych rejonach zobaczysz jakie zadupie. I nie obrażaj mnie bardzo kulturalny człowieku z metropolii.
    Na górę

    Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 15:41

    Ciekawe czy wszyscy kandydaci z PISu wiedzieli o podwyżce ceny za basen. Jeśli tak, co obiecują nam na te wybory? Przy tak olbrzymiej cenie basenu za 32 miliony będą musieli podwyższyć podatki, a może taniej będzie zrezygnować z budowy i zapłacić karę umowną, ale to już po wyborach. Jeszcze przez dwa tygodnie tomaszowski PIS będzie trąbił o basenie.
    Na górę

    Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 15:58

    Czytam i oczom nie wierzę.Na stronie miasta był komunikat: "Budowa krytej pływalni
    29.08.2018

    W dniu 29.08.2018 r. w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski Pan Wojciech Żukowski - Burmistrz Miasta oraz Pan Grzegorz Leńczuk - Skarbnik Miasta podpisali umowę na realizacje budowy krytej pływalni wraz z niezbędną infrastrukturą na kwotę 32 323 908 zł w ramach zadania: „Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych Miast Tomaszów Lubelski poprzez modernizacje budynków OSiR - rozbudowę o krytą pływalnię, remont hali sportowej OSiR z zapleczem administracyjno-socjalnym, oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami socjalnymi w Tomaszowie Lubelskim”

    Wykonawcą, który będzie realizował powyższą inwestycję jest firma ERBUD S.A. 02-797 Warszawa, ul. Klimczaka.

    Przedmiotem powyższej umowy jest:

    Etap 1 - Budynek administracyjny pływalni - stan surowy
    Etap 2 - Budynek z niecką basenu
    Etap 3 - Zagospodarowanie terenu"

    Widzicie to co ja?Za 32323908zł wybudują nam surowy stan budynku administracyjnego,budynek z niecką basenu (bez wody :lol: )i zagospodarują teren-wywiozą śmieci budowlane i położą chodniczek-3 etapy, a gdzie i kiedy kolejne?
    Gdzie jest remont hali sportowej,gdzie budynek z mieszkaniami socjalnymi?Przecież to kolejne 20-30milionów.Coś mi się zdaje że Żukowski udupił Tomaszów na długie lata.
    Na górę

    Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 16:15

    ja pdlę :roll: tak się nazywa "zadanie"

    to masz za 32 mln zł

    „Remont hali sportowej OSIR z zapleczem administracyjno - socjalnym oraz rozbudowa o krytą pływalnię w ramach zadania pn. Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych "

    https://umtomaszowlubelski.bip.lubelski ... &p2=360354

    Jaki stan surowy? Skąd ty to bierzesz? Z d...?
    Na górę

    Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 16:29

    Mnie dziwi,że jak na miasto zmarginalizowane to mamy fantazję :roll:
    Na górę

    Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 16:32

    Mnie dziwi,że jak na miasto zmarginalizowane to mamy fantazję :roll:
    Chyba sam jesteś zmarginalizowany. Wszystkie mieszkania wykupowane sa na pniu. Zanim koparka wjedzie mieszkan już nie ma. Pod Tomaszowem w każdą stronę osiedla nowych domków. Przeciez tam nie pracują tylko w Tomaszowie.

    Naprawdę w specyfikacji jest oddanie w stanie surowym? Jesteś pewien. Remont starego OSiR też w stanie surowym? Ale ty pdlisz :roll:
    Na górę

    Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 16:36

    ja pdlę :roll: tak się nazywa "zadanie"

    to masz za 32 mln zł

    „Remont hali sportowej OSIR z zapleczem administracyjno - socjalnym oraz rozbudowa o krytą pływalnię w ramach zadania pn. Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych "

    https://umtomaszowlubelski.bip.lubelski ... &p2=360354

    Jaki stan surowy? Skąd ty to bierzesz? Z d...?

    Człowieku ocknij się to było na stronie UM,hej pukpuk,pobudka czarno na białym a ty dalej nie wierzysz?
    Przedmiotem powyższej umowy jest:
    Etap 1 - Budynek administracyjny pływalni - stan surowy
    Etap 2 - Budynek z niecką basenu
    Etap 3 - Zagospodarowanie terenu"
    Na górę

    Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 16:46

    Na górę

    Postautor: Misio » 9 paź 2018, o 21:54

    A ciemnota Tomaszowsko ukraińska dalej będzie głosować na Rydzykowy PiS :-) dojdą do władzy i znowu będą doic pieniądze publiczne
    Na górę

    Postautor: woj » 10 paź 2018, o 06:48



    O matko. Poukrywane na BIP. droższa oferta. człowieku ty startuj do prokuratury albo ona wystartuje do ciebie bo jak widać coś wiesz. i masz obowiązek się z tym podzielić.
    Jako odpowiedzialny mieszkaniec naszego miasta, który troszczy się o publiczny grosz, mam nadzieję że pomożesz w poszukiwaniu prawdy. Jeśli się okaże, że coś było nie tak z przetargami razem ze mną pójdziesz na prokuraturę, prawda? Teraz poczuj się w obowiązku i pomóż odszukać dokumenty przetargowe.
    pierwszy przetarg https://umtomaszowlubelski.bip.lubelski ... &p2=348078
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 08:57

    Czyli było coś na rzeczy, najtańsza oferta widać 27.890.250.00zł, a umowa podpisana na 32.323.908.00 zł, czyli burmistrz uwalił miasto na prawie 5 mln
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 09:05

    Nie do końca to rozgryzłeś bo w tym załaczniku jest oferta Erbud na 29 mln a nie 32 mln zł. Co się dzieje potem?
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 09:10

    a no właśnie, później wygrywa w drugim przetargu erbud za 32 czy to oznacza że w pierwszym przetargu nie wygrał ten co powinien był wygrać? :oops: :oops: :oops:
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 09:12

    Nie do końca to rozgryzłeś bo w tym załaczniku jest oferta Erbud na 29 mln a nie 32 mln zł. Co się dzieje potem?

    Mam.Muszę przyznać rację. Zwracam honor i przepraszam. :!:

    Unieważnili przetarg. Najlepsze uzasadnienie. Bo oferty przewyższały kwotę która zamawiający przeznaczył na inwestycję. A potem nagle umowa na 32 mln zł. :roll:

    https://umtomaszowlubelski.bip.lubelski ... nienie.pdf

    Oj tutaj to już za krótki jestem. :roll:
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 09:43

    Nie do końca to rozgryzłeś bo w tym załaczniku jest oferta Erbud na 29 mln a nie 32 mln zł. Co się dzieje potem?

    Mam.Muszę przyznać rację. Zwracam honor i przepraszam. :!:

    Unieważnili przetarg. Najlepsze uzasadnienie. Bo oferty przewyższały kwotę która zamawiający przeznaczył na inwestycję. A potem nagle umowa na 32 mln zł. :roll:

    https://umtomaszowlubelski.bip.lubelski ... nienie.pdf

    Oj tutaj to już za krótki jestem. :roll:

    Wychodzi na to, że w ogłoszeniu o przetargu w marcu 2018 przeznaczono na inwestycję mniej niż 27 890 250 zł. Bo tylko tak można odebrać uzasadnienie unieważnienia przetargu w czerwcu.
    Na górę


    Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”