Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: uioy » 28 lis 2018, o 11:41

Na co jest 700 tys zł? Na pobory, na wypłaty za kilka sesji w nowej kadencji, na dopłaty do uczniów poza naszą szkołą. Na zwykłe funkcjonowanie Gminy. Jeżeli z budżetu opłacili drogi, to brakuje na resztę. Ja chętnie dowiem się jakie są koszty funkcjonowania Rady Gminy (mam na myśli sesje, spotkania Komisji, obsługę i przygotowanie dokumentów). Gdzie to znaleźć? Niech ktoś poradzi.
Na górę

Postautor: Fofo » 28 lis 2018, o 12:13

Uderz w stol a nożyce się odezwa , na nagraniu dobrze widać a nie oczerniaj kogoś niewinnie , nie będę pisać ci po imieniu bo nie znizam się do twego poziomu
Na górę

Postautor: DostS » 28 lis 2018, o 12:22

Gdzie mogę się dowiedzieć dla kogo zostały z Bełżeckich przedsiębiorcow zniesione podatki? Jakie jest kryterium takiego zniesienia? I na jakiej podstawie?
Będę wdzięczna za podpowiedź.
Na górę

Postautor: loona » 28 lis 2018, o 12:28

Gdzie mogę się dowiedzieć dla kogo zostały z Bełżeckich przedsiębiorcow zniesione podatki? Jakie jest kryterium takiego zniesienia? I na jakiej podstawie?
Będę wdzięczna za podpowiedź.
Sama jestem ciekawa, czy to jest informacja tajna? Czy normalnie można ją uzyskać w gminie? Kto się teraz zajmuje podatkami w UG?
Na górę

Postautor: Hshs » 28 lis 2018, o 13:29

Macie ci wybraliście ludzi co nie mają pojęcia i teraz oglądać mode na sukces belzecki
Najgorzej że to starzy radni robią takie sceny.... A gdzie doświadczenie. ?
Dopiero druga sesja a ludzie skaczą sobie do gardeł.Wyluzujcie, bo z tej spinki skoczy wam cisnienie, albo żyłka pęknie.Zaszły zmiany, trzeba to uszanować.A ze są poruszane dla co niektorych niewygodne fakty, to niestety trzeba sie z tym zmierzyc, bez względu po której jest się stronie.Za 5 lat będzie rozliczenie obecnych radnych, tak jak to miało miejsce teraz, kiedy zostala wymieniona grupa radnych z przewodniczacym na czele.Jeśli sie spiszą, to ludzie udzielą im kredytu zaufania, jesli nie, to przetasowanie.Prosta piłka i nie ma co sie z tym dyskutuować i sie spinać.Szkoda zdrowia.
Na górę

Postautor: libris » 28 lis 2018, o 13:36

Gdzie mogę się dowiedzieć dla kogo zostały z Bełżeckich przedsiębiorcow zniesione podatki? Jakie jest kryterium takiego zniesienia? I na jakiej podstawie?
Będę wdzięczna za podpowiedź.
Sama jestem ciekawa, czy to jest informacja tajna? Czy normalnie można ją uzyskać w gminie? Kto się teraz zajmuje podatkami w UG?
Wydaje mi się że to nie jest informacja tajna. Trzeba zapytać w UG
Na górę

Postautor: XLX » 28 lis 2018, o 17:27



Sama jestem ciekawa, czy to jest informacja tajna? Czy normalnie można ją uzyskać w gminie? Kto się teraz zajmuje podatkami w UG?
Wydaje mi się że to nie jest informacja tajna. Trzeba zapytać w UG
Ależ oczywiście, są przepisy o dostępie do informacji publicznej.Jesli niektórzy przedsiębiorcy z naszej gminy są traktowani na tej płaszczyźnie lepiej niż inni, to jest to poważna sprawa, ktorą należy sie zająć.
Na górę

Postautor: Mikel » 29 lis 2018, o 08:15



Wydaje mi się że to nie jest informacja tajna. Trzeba zapytać w UG
Ależ oczywiście, są przepisy o dostępie do informacji publicznej.Jesli niektórzy przedsiębiorcy z naszej gminy są traktowani na tej płaszczyźnie lepiej niż inni, to jest to poważna sprawa, ktorą należy sie zająć.
To z chęcią to sprawdzę czy wszyscy Bełżec y przedsiębiorcy byli i są traktowani jednakowo.
Na górę

Postautor: iniak » 29 lis 2018, o 14:45


Ależ oczywiście, są przepisy o dostępie do informacji publicznej.Jesli niektórzy przedsiębiorcy z naszej gminy są traktowani na tej płaszczyźnie lepiej niż inni, to jest to poważna sprawa, ktorą należy sie zająć.
To z chęcią to sprawdzę czy wszyscy Bełżec y przedsiębiorcy byli i są traktowani jednakowo.
Racja.. Płacę duże podatki i mam nadzieję ze nie jest tak, że wybrani maja zniesione podatki.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2018, o 17:22

No i zaczelo sie. Nowa rada gminy juz zaczyna blokowac inwestycje.Chodzi mi o kanalizacje na majce.Ale zeby radny glosowal przeciw dalszej budowy to mnie wnerwilo.No moze jemu nie trzeba bo ma lasek blizko ale inni mieszkancy czekaja.I lipa.Teraz niech wszystko blokuja,niech wylacza swiatlo na ulicach,pozwalniaja nauczycieli,zamkna szkole,zamkna gmine,bibloteke a co.Niech sie stanie prawdziwa wies z wychodkami za stodola
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2018, o 17:39

Mam chyba zle zrodla informacji jednak bedzie dalej robiona.Zwracam honor.Przepraszam.Jeszcze raz musze obejrzeć sam obrady
Na górę

Postautor: gosciu » 29 lis 2018, o 18:29

Przegłosowano obligację, więc będą nadal inwestycje. Trzeba tylko zaznaczyć, że bez głosów opozycji. Będą mogli mówić, że oni Gminy nie zadłużają.
Na górę

Postautor: agwo » 29 lis 2018, o 18:46



To z chęcią to sprawdzę czy wszyscy Bełżec y przedsiębiorcy byli i są traktowani jednakowo.
Racja.. Płacę duże podatki i mam nadzieję ze nie jest tak, że wybrani maja zniesione podatki.
Slyszem kiedyś że przedsiębiorcy,, wybrani"maja zniesione podatki. Mam nadzieję że ktoś zto zweryfikuje
Na górę

Postautor: carbythe » 29 lis 2018, o 18:58



Racja.. Płacę duże podatki i mam nadzieję ze nie jest tak, że wybrani maja zniesione podatki.
Slyszem kiedyś że przedsiębiorcy,, wybrani"maja zniesione podatki. Mam nadzieję że ktoś zto zweryfikuje
Niby dlaczego jedni maja być wazniejsi od drugich i mają nie płacić podatków? Czy ten temat może zostać poruszony ma radzie jeśli faktycznie tak jest?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2018, o 20:46

a tych przedsiębiorców to ho ho
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”