Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Widzew » 27 lis 2018, o 20:13

No guru ich! :lol: :lol: :lol: :jak Boga kocham, szlak mnie trafia! :oops: Panie Pudełko to jak albo Pan Boga kochasz albo szlak?
Na górę

Postautor: gosciu » 27 lis 2018, o 20:13

Jest podstawa do podważenia głosowania?
Na górę

Postautor: Pk7 » 27 lis 2018, o 20:15

Po wysluchaniu czesci sesji nasuwa sie jedna odpowiedz - Boze ko nami teraz rzadzi !!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 20:21

https://www.youtube.com/watch?v=Ocg_DH53fNI

Hit !
2 godzina 43 minuta 00 sekunda.. Nagrania

posiadam wiedzę na temat....., yyyyy, ....... yyyyy .... różnych spraw

Jest moc! gratulacje dla wyborców albo raczej współczucie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 20:24

Po co te wszystkie głosowania. Ci nowi Radni są tak zastraszeni, że głosują jak im kazał Pan Cywka. Wstyd. Zero własnego zdania. Uważam, że w naszej Radzie brakuje odważnych ludzi.
Przejzyj dokladnie nagranie, nie we wszystkich sprawach tak samo. Zreszta glosowalem na radnego na majce i jestem zadowolony ze w koncu radni maja swoje, własne zdanie i nie boja się podjac innej decyzji w imie dobra dla mieszkancow.Wiem ze moj glos nie zostal zmarnowany. Przejzyjcie nagranie dokladnie bo widac na nim jak jedna z radnych glosuje za druga na tablecie(ale tez obecną na zebraniu).
Nie klucie się. Zgodnie z nowym prawem na stronie gminy jest zakładka (http://www.belzec.pl/ z prawej strony) Imienne wykazy głosowań radnych. Fajnie już nikt nie powie że to nie Ja.
Na górę

Postautor: Klechs » 27 lis 2018, o 20:55

Macie ci wybraliście ludzi co nie mają pojęcia i teraz oglądać mode na sukces belzecki
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 21:41

Macie ci wybraliście ludzi co nie mają pojęcia i teraz oglądać mode na sukces belzecki
Najgorzej że to starzy radni robią takie sceny.... A gdzie doświadczenie. ?
Na górę

Postautor: Bogo » 27 lis 2018, o 21:49

Właśnie dobrze ze jest dyskusja wśród radnych, a nie tylko podniesienie ręki i kolejny punkt odfajkowany. A tak czepiacie się Pana Cywki ale on właśnie ma odwagę powiedzieć i prawdę a nie taka wazelina jak Marek, Jadzia jak przedstawia swoją osobę na przewodnicząca komisji to szkoda że była 4 lata radną,😂😂😂
Na górę

Postautor: Tgs » 27 lis 2018, o 22:48

Uważam że a. Adamek po obniezce i tak za dużo zarabia. A przez tyle lat zarabiał wprost nieproporcjonalnie do swych obowiązków.
Jak Pan Marek zaproponował obniżkę o 200 zł to myślałam że padne. Co to za obniżka? Dług mamy na 4,9 mln a pan Marek zaproponował 200 zł?
Pan Marek to strasznie sie produkuje, ale jakos mu nie wychodzi. 200zl obniżki dla kogoś kto zadłużył gminę na miliony to chyba jakis żart, ale czego sie spodziewać po czlowieku, ktory siedzi w kieszeni wójta. Robi wszystko zeby sie przypodobać wójtowi, a tu mu kłody rzucają pod nogi źli radni☺Sądziłem, że jest inny i ma swoje zdanie.Myliłem sie i chyba nie tylko ja. A sytuacja jak widać jest rozwojowa...
Na górę

Postautor: wyborca8 » 27 lis 2018, o 23:23

Noooo..., tak się zastanawiam, co znaczy, że pan Marek siedzi w kieszeni wójta? Dostaje wynagrodzenie za udział w sesjach i komisjach? Jak tak, to można powiedzieć, że wszyscy radni oglądają wnętrze wójtowej kieszeni. Ale oczywiście ja mogę wszystkiego nie wiedzieć?
Na górę

Postautor: gosciu » 28 lis 2018, o 09:38

Noooo..., tak się zastanawiam, co znaczy, że pan Marek siedzi w kieszeni wójta? Dostaje wynagrodzenie za udział w sesjach i komisjach? Jak tak, to można powiedzieć, że wszyscy radni oglądają wnętrze wójtowej kieszeni. Ale oczywiście ja mogę wszystkiego nie wiedzieć?
Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Pan Marek siedzi w kieszeni u Pana Wójta. Nie jest od Niego zależny. Ani On, ani Jego żona nie pracują w jednostkach podległych Panu Wójtowi. Facet widzi co się dzieje i nie chce, aby potem mówili, że Radni tylko siedzą na sesjach i nie mają swego zdania. Spójrzcie na nagraniu z sesji na Panią Radną, która siedzi obok Pana Marka i Pana Waldka. Wyłożona na krześle jakby była w domu, przed telewizorem. Nawet do głosowań się nie podnosi. Taka, to chyba przyszła dla pieniędzy. Wszyscy teraz będą dorabiać się na kieszeni Wójta i Gminy.
Na górę

Postautor: Llllll » 28 lis 2018, o 10:36

Jaki ty masz krótki wzrok, widzisz tylko w jedną stronę a radne z PSL juz nie widzisz , nawet jedna za drugą głosują na tablecie, a co do wstawania do głosowania to nie rozumiem po co wstawać, widzisz problem nie w tym miejscu
Na górę

Postautor: Woww » 28 lis 2018, o 11:04

Co niektórzy widzą problem nie tam gdzie on jest dla mnie księgowa którą nie może powiedzieć konkretnie na co jej 700tyś zł i walka o Komisję Rewizyjną tu jest problem... o co w tym wszystkim chodzi?A kto jak siedzi to już chyba indywidualna sprawa 😂😂😂😂😂
Na górę

Postautor: Jubiler » 28 lis 2018, o 11:35

Co niektórzy widzą problem nie tam gdzie on jest dla mnie księgowa którą nie może powiedzieć konkretnie na co jej 700tyś zł i walka o Komisję Rewizyjną tu jest problem... o co w tym wszystkim chodzi?A kto jak siedzi to już chyba indywidualna sprawa 😂😂😂😂😂
No co prawda to prawda... O czym świadczy że nie wie na vo jej 700 tyś.albo totalna niewiedza albo ukrywanie czegoś grubego jakiejś grubej afery. Albo połączenie jednego i drugiego
Na górę

Postautor: Wezurek » 28 lis 2018, o 11:41

Mateusz nie wypowiadaj się już
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”