Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Relio » 27 lis 2018, o 15:30

Uważam że a. Adamek po obniezce i tak za dużo zarabia. A przez tyle lat zarabiał wprost nieproporcjonalnie do swych obowiązków.
Jak Pan Marek zaproponował obniżkę o 200 zł to myślałam że padne. Co to za obniżka? Dług mamy na 4,9 mln a pan Marek zaproponował 200 zł?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 15:52

Pan Mareczek raczył chyba żartować :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 16:24

Pan Mareczek raczył chyba żartować :lol: :lol: :lol: :lol:
Żartował to Pan Cywka przed wyborami, gdy gwarantował obniżki dla radnych. :lol:
Na górę

Postautor: kotlet » 27 lis 2018, o 16:28

Pan Mareczek raczył chyba żartować :lol: :lol: :lol: :lol:
Żartował to Pan Cywka przed wyborami, gdy gwarantował obniżki dla radnych. :lol:
Obniżyć to sobie powinien Pan Romańczuk bo głosował za tymi kredytami. Nie wiem kto jeszcze z pozostałych radnych jest w tej kadencji? Powie mi ktoś? Bo tylko kojarzę p. Romańczuka.
Na górę

Postautor: Wasakus » 27 lis 2018, o 16:55

A czemu to pan Janusz nie głosował nad praca społeczna tak zarzucał poprzednim wiceprzewodniczącym i przewodniczącym? Ze za duzo biorą że społecznie powinni pracowac? Że to praca społeczna czemu pan się nie zrzekł ? Pan mógł? Pan oszukał wyborców?a czemu pan stara się prowadzić i udzielać głosu ? Pan nie jest przewodniczacym rady gminy? Chyba że ja coś nie wiem że pani Komadowska jest marionetką a pociąga Janusz?czy wy ludzie nie widzicie tego ?
Na górę

Postautor: Mikel » 27 lis 2018, o 17:04

A czemu to pan Janusz nie głosował nad praca społeczna tak zarzucał poprzednim wiceprzewodniczącym i przewodniczącym? Ze za duzo biorą że społecznie powinni pracowac? Że to praca społeczna czemu pan się nie zrzekł ? Pan mógł? Pan oszukał wyborców?a czemu pan stara się prowadzić i udzielać głosu ? Pan nie jest przewodniczacym rady gminy? Chyba że ja coś nie wiem że pani Komadowska jest marionetką a pociąga Janusz?czy wy ludzie nie widzicie tego ?
A dlaczego ma starcie ma sobie cokolwiek obniżać? Poprzedni radni przez kilkanaście lat brali największe kwoty i tak rzadzili że głosowali za zaduzeniem gminy.
Według mnie p. Adamek za te długi powinien jeszcze mniej zarabiać wkoncu on i poprzedni radni doprowadzili do tego.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 17:15

O przepraszam bardzo pan Cywka nawet zgłosił wniosek o obniżenie diet i tak z 600 zł dla niego czyli wice zostało przegłosowane 400. Także o co chodzi? Nie oczernianie pana Cywki bo widzę po sesjach rady które oglądam w necie, że pan Cywka to jest odpowiednia osobą na tym stanowisku i tylko tacy ludzie jak on mogą przeciwstawić się tej obłudzie która towarzyszyla tyle lat w urzędzie gminy!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 18:29

No i proszę. Dobra zmiana nastała. Wystarczyło dać możliwość podglądania w internecie i już nic nie będzie takie samo. A tak przy okazji. Który z "widzów" poświęcił swój czas w latach ubiegłych i wziął jako mieszkaniec w obradach rady gminy. Żaden? Pozdrawiam radnych.
Na górę

Postautor: Lewy78 » 27 lis 2018, o 19:07

No i proszę. Dobra zmiana nastała. Wystarczyło dać możliwość podglądania w internecie i już nic nie będzie takie samo. A tak przy okazji. Który z "widzów" poświęcił swój czas w latach ubiegłych i wziął jako mieszkaniec w obradach rady gminy. Żaden? Pozdrawiam radnych.
Cieszę się że z roku na rok ludzie są coraz bardziej świadomi tego co się dzieje, na co zwracać uwagę i nie lykac Bull shitu jeśli próbuje nam się wcisnąć kit.
Jestem dumny ze wielu osobom zależy na tym co się u nas dzieje i na co wydawane bądź marynowane są pieniądze.
Na górę

Postautor: uioy » 27 lis 2018, o 19:21

A czemu to pan Janusz nie głosował nad praca społeczna tak zarzucał poprzednim wiceprzewodniczącym i przewodniczącym? Ze za duzo biorą że społecznie powinni pracowac? Że to praca społeczna czemu pan się nie zrzekł ? Pan mógł? Pan oszukał wyborców?a czemu pan stara się prowadzić i udzielać głosu ? Pan nie jest przewodniczacym rady gminy? Chyba że ja coś nie wiem że pani Komadowska jest marionetką a pociąga Janusz?czy wy ludzie nie widzicie tego ?
Teatr marionetek. Dwie Radne siedzą i tylko głosują, jak Pan Janusz kazał.
Na górę

Postautor: Lewy78 » 27 lis 2018, o 19:32

A czemu to pan Janusz nie głosował nad praca społeczna tak zarzucał poprzednim wiceprzewodniczącym i przewodniczącym? Ze za duzo biorą że społecznie powinni pracowac? Że to praca społeczna czemu pan się nie zrzekł ? Pan mógł? Pan oszukał wyborców?a czemu pan stara się prowadzić i udzielać głosu ? Pan nie jest przewodniczacym rady gminy? Chyba że ja coś nie wiem że pani Komadowska jest marionetką a pociąga Janusz?czy wy ludzie nie widzicie tego ?
Teatr marionetek. Dwie Radne siedzą i tylko głosują, jak Pan Janusz kazał.
Marionetkani można nazwać tylko radnych którzy zezwolilili w poprzednich latach i głosowali za zaduzeniem gminym
Na górę

Postautor: serc » 27 lis 2018, o 19:53

Po co te wszystkie głosowania. Ci nowi Radni są tak zastraszeni, że głosują jak im kazał Pan Cywka. Wstyd. Zero własnego zdania. Uważam, że w naszej Radzie brakuje odważnych ludzi.
Na górę

Postautor: Lewy78 » 27 lis 2018, o 20:00

Po co te wszystkie głosowania. Ci nowi Radni są tak zastraszeni, że głosują jak im kazał Pan Cywka. Wstyd. Zero własnego zdania. Uważam, że w naszej Radzie brakuje odważnych ludzi.
Ja, właśnie teraz widzę odwagę. Wcześniej wszczyscy głosowali jak wójt kazał. Teraz wkoncu jest jakaś nieAleznosc
Na górę

Postautor: gosciu » 27 lis 2018, o 20:05

Po co te wszystkie głosowania. Ci nowi Radni są tak zastraszeni, że głosują jak im kazał Pan Cywka. Wstyd. Zero własnego zdania. Uważam, że w naszej Radzie brakuje odważnych ludzi.
Ja, właśnie teraz widzę odwagę. Wcześniej wszczyscy głosowali jak wójt kazał. Teraz wkoncu jest jakaś nieAleznosc
Teraz głosują jak Pan Wiceprzewodniczący zacznie. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 20:10

Po co te wszystkie głosowania. Ci nowi Radni są tak zastraszeni, że głosują jak im kazał Pan Cywka. Wstyd. Zero własnego zdania. Uważam, że w naszej Radzie brakuje odważnych ludzi.
Przejzyj dokladnie nagranie, nie we wszystkich sprawach tak samo. Zreszta glosowalem na radnego na majce i jestem zadowolony ze w koncu radni maja swoje, własne zdanie i nie boja się podjac innej decyzji w imie dobra dla mieszkancow.Wiem ze moj glos nie zostal zmarnowany. Przejzyjcie nagranie dokladnie bo widac na nim jak jedna z radnych glosuje za druga na tablecie(ale tez obecną na zebraniu).
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”