Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 18:43

    Nic się nie dzieje dopóki pisze się prawdę - to odnośnie wiadomości bełżeckich.
    Co innego pomówienie czy oszczerstwo .wtedy łamane jest prawo.
    Radny jest osobą publiczną ,znajduje się na świeczniku powinien zachowywać się przyzwoicie ,nie jeżdzić po alkoholu itd bo ludzie patrzą na ręce.
    Ale granicą może być sposób w jaki się pisze prawdę.
    Na górę

    Postautor: Gość » 11 lip 2019, o 11:35

    O wójt znowu Facebooka prywatnego w czasie godzin pracy uzupełnia o banery PSL. Oj nie ładnie za pieniądze mieszkancow z podatków płacić sobie za siedzenie na Facebooku.
    Na górę

    Postautor: Juta » 12 lip 2019, o 09:18

    Proszę mi pokazać palcem kto w dzisiejszym świecie nie siedzi na Facebooku.Kazdy choć na chwilę zagląda.Śmieszą mnie te posty ,proszę nie siedzieć i niesledzić kto co robi w czasie pracy(bo może przerwę ma akurat)tylko iść do wójta pogadać z nim i powiedzieć wes się do roboty chłopie.I tyle w temacie.😆
    Na górę

    Postautor: Gość » 12 lip 2019, o 15:02

    Proszę mi pokazać palcem kto w dzisiejszym świecie nie siedzi na Facebooku.Kazdy choć na chwilę zagląda.Śmieszą mnie te posty ,proszę nie siedzieć i niesledzić kto co robi w czasie pracy(bo może przerwę ma akurat)tylko iść do wójta pogadać z nim i powiedzieć wes się do roboty chłopie.I tyle w temacie.😆
    Siedzieć może każdy ale nie w czasie pracy i nie za moje pieniądze z podatków! Ja nie jestem od tego żeby kogoś nakłaniać do pracy, skoro podjął się pracy to niech pracuje w czasie pracy! Nie wnikam co robi w czasie wolnym ale jako osoba pobliczna i wybrana przez ludzi do rzadzenia gmina to powinna chyb zajac się sprawami gminy a nie facebookiem i sprawami PSL. Ja nie jestem od sklaniania, namawiania, proszenia, kogos do pracy, co najwyżej mogę to ocenić za parę lat! I mnie to nie śmieszy, bo na zależy mi i interesuje się tym co w naszej gminie się dzieje, jak będą żyły moje dzieci za lat 15 , a nie teraz, nachapac się i nie narobić! . Może jakby byłoby mi to obojętny to by mnie śmieszyło, ale nie jest!
    Na górę

    Postautor: Mieszkan » 12 lip 2019, o 17:39

    Proszę mi pokazać palcem kto w dzisiejszym świecie nie siedzi na Facebooku.Kazdy choć na chwilę zagląda.Śmieszą mnie te posty ,proszę nie siedzieć i niesledzić kto co robi w czasie pracy(bo może przerwę ma akurat)tylko iść do wójta pogadać z nim i powiedzieć wes się do roboty chłopie.I tyle w temacie.😆
    Siedzieć może każdy ale nie w czasie pracy i nie za moje pieniądze z podatków! Ja nie jestem od tego żeby kogoś nakłaniać do pracy, skoro podjął się pracy to niech pracuje w czasie pracy! Nie wnikam co robi w czasie wolnym ale jako osoba pobliczna i wybrana przez ludzi do rzadzenia gmina to powinna chyb zajac się sprawami gminy a nie facebookiem i sprawami PSL. Ja nie jestem od sklaniania, namawiania, proszenia, kogos do pracy, co najwyżej mogę to ocenić za parę lat! I mnie to nie śmieszy, bo na zależy mi i interesuje się tym co w naszej gminie się dzieje, jak będą żyły moje dzieci za lat 15 , a nie teraz, nachapac się i nie narobić! . Może jakby byłoby mi to obojętny to by mnie śmieszyło, ale nie jest!
    :lol: :lol: :lol: :lol: :panzielony:
    Na górę

    Postautor: Bekeks » 29 lip 2019, o 19:04



    Siedzieć może każdy ale nie w czasie pracy i nie za moje pieniądze z podatków! Ja nie jestem od tego żeby kogoś nakłaniać do pracy, skoro podjął się pracy to niech pracuje w czasie pracy! Nie wnikam co robi w czasie wolnym ale jako osoba pobliczna i wybrana przez ludzi do rzadzenia gmina to powinna chyb zajac się sprawami gminy a nie facebookiem i sprawami PSL. Ja nie jestem od sklaniania, namawiania, proszenia, kogos do pracy, co najwyżej mogę to ocenić za parę lat! I mnie to nie śmieszy, bo na zależy mi i interesuje się tym co w naszej gminie się dzieje, jak będą żyły moje dzieci za lat 15 , a nie teraz, nachapac się i nie narobić! . Może jakby byłoby mi to obojętny to by mnie śmieszyło, ale nie jest!
    :lol: :lol: :lol: :lol: :panzielony:
    TO SMUTNE, ŻE UTRZYMUJĄC SIĘ PEWNIE Z 500+ I INNYCH ZAPOMÓG CZAS, KTÓRY MOŻNA POŚWIĘCIĆ WSPOMNIANEJ RODZINIE... SPĘDZA PAN/PANI NA TAKICH GŁUPOTACH!
    Na górę

    Postautor: Gość » 10 sie 2019, o 08:10

    Co zrobić ze dzieci wlodarzy nie dość że czasu mają dużo na forum żeby siedzieć to jeszcze lat kilka wcześniej.. tate pomóż. To pomogli, załatwili, piniondze są to i 500 +się weźmie ale po cichu bo piniondze to lubią brać szczególnie te z gminnej kasy ale na około to każdy bierze tylko nie oni i na zwolnieniu posiedzi. Tate swego czasu mógł to brał i korzystał. Żałośni młodzi hipokryci!
    Na górę

    Postautor: Gość » 12 sie 2019, o 21:37

    Nie rozumiem tego wywodu prosze czy mozna prosciej to ujac?
    Na górę

    Postautor: gosciu » 26 sie 2019, o 22:02

    Błysnęli nasi Radni. Ciężko pójść do Pani Skarbnik i Pani Kierownik GOK po informacje. Ciągle czekają na gotowe info na sesji. Może troszkę własnej inicjatywy? Idź Pan do Nich i zapytaj. Po co się kłócicie na forum publicznym? Wcale to ładnie nie świadczy o Waszej kulturze.
    Na górę

    Postautor: uhm » 3 wrz 2019, o 21:22

    Panie Wójcie niech Pan się nie podda... zwyciężymy
    Na górę

    Postautor: Gość » 3 wrz 2019, o 21:27

    Panie Wójcie niech Pan się nie podda... zwyciężymy
    gdzie ???
    Na górę

    Postautor: Gość » 24 paź 2019, o 15:21

    Z kim? W Starostwie spalony, u Marszałka spalony? Wszędzie składają projekty tylko nie w Bełżcu bo już nie ma nigdzie poparcia i siły przebicia. Oj przetrzymacie go do emerytury za swoje podatki, a on Wam na koniec powie że troszka coś zrobił tu troszka tam w ostatnim roku rządów i tymi słówkami Was uspokoi na kolejne 5 lat aż do emerytury.
    Na górę

    Postautor: Autor1 » 24 paź 2019, o 20:52

    Z kim? W Starostwie spalony, u Marszałka spalony? Wszędzie składają projekty tylko nie w Bełżcu bo już nie ma nigdzie poparcia i siły przebicia. Oj przetrzymacie go do emerytury za swoje podatki, a on Wam na koniec powie że troszka coś zrobił tu troszka tam w ostatnim roku rządów i tymi słówkami Was uspokoi na kolejne 5 lat aż do emerytury.
    Jakiś niecierpliwy kurdupel przebiera nóżkami. Od kiedy to w demokratycznym państwie prawa dzielimy się na zależnych I niezależnych od humoru jakiegoś starosty czy marszałka. To jakaś prymitywna teoria państwa skundlonego, pełnego koterii, wzajemnie się wspierających sekt. W takim państwie opozycja nie istnieje bo wszystko dla autokraty I uzurpatora.
    Na górę

    Postautor: Gość » 27 paź 2019, o 10:09

    Z kim? W Starostwie spalony, u Marszałka spalony? Wszędzie składają projekty tylko nie w Bełżcu bo już nie ma nigdzie poparcia i siły przebicia. Oj przetrzymacie go do emerytury za swoje podatki, a on Wam na koniec powie że troszka coś zrobił tu troszka tam w ostatnim roku rządów i tymi słówkami Was uspokoi na kolejne 5 lat aż do emerytury.
    Jakiś niecierpliwy kurdupel przebiera nóżkami. Od kiedy to w demokratycznym państwie prawa dzielimy się na zależnych I niezależnych od humoru jakiegoś starosty czy marszałka. To jakaś prymitywna teoria państwa skundlonego, pełnego koterii, wzajemnie się wspierających sekt. W takim państwie opozycja nie istnieje bo wszystko dla autokraty I uzurpatora.
    Tylko w samym Bełżcu ręką rękę myje. Poza granicami kont z belzcem się nie liczy.
    Na górę

    Postautor: Gość » 27 paź 2019, o 10:48

    Z kim? W Starostwie spalony, u Marszałka spalony? Wszędzie składają projekty tylko nie w Bełżcu bo już nie ma nigdzie poparcia i siły przebicia. Oj przetrzymacie go do emerytury za swoje podatki, a on Wam na koniec powie że troszka coś zrobił tu troszka tam w ostatnim roku rządów i tymi słówkami Was uspokoi na kolejne 5 lat aż do emerytury.
    To prawda ,nie juz układów u zajączków zielono koniczynkowych i klapa .Nie ma imprez dla swoich.I teraz smutek.....
    Na górę


    Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”