Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosciu » 15 lut 2019, o 19:23



I bardzo szkoda. Może ktoś z zewnątrz?
A co-przeszkadza ci nasza kadra? Ja uważam,że jest w porządku.Wszyscy się starają w szkole.Nie widzę potrzeby,by przychodził ktoś z zewnątrz.To jest nasza szkoła w naszej gminie.Taki jesteś odważny to może przyjdź do szkoły i powiedz pani dyrektor o swoich "może ktoś z zewnątrz".Masz odwagę? Wątpię.
Osoba z zewnątrz nie jest uwikłana w układy, znajomości, Ma trochę świeższe spojrzenie i obiektywne. Tu nie chodzi o działanie na szkodę nauczycieli, ale przed dyrekcją trudna sytuacja, bo odchodzą dwa roczniki (4 klasy). Trzeba najmniejszą szkodą dla nauczycieli rozwiązać problem wielu znikających godzin. Będzie trudno, a nikt nie chce, aby skończyło się sytuacją jak w Lubyczy. Gmina też nie ma pieniędzy na utrzymywanie wszystkich nauczycieli i dokładanie do szkoły.
Na górę

Postautor: wolt » 15 lut 2019, o 19:53

Mówisz, że będzie brakowało godzin i dlatego radzisz,by na stanowisko dyrektora przyszła osoba z zewnątrz, ale przecież ona zabierze kolejne godziny ,więc być może to byłoby przyczyną zwolnienia kolejnej osoby. Wszystko da się uratować ale trzeba to zrobić z rozumem i bez egoizmu.
Na górę

Postautor: Lolek » 16 lut 2019, o 18:42

Mówisz, że będzie brakowało godzin i dlatego radzisz,by na stanowisko dyrektora przyszła osoba z zewnątrz, ale przecież ona zabierze kolejne godziny ,więc być może to byłoby przyczyną zwolnienia kolejnej osoby. Wszystko da się uratować ale trzeba to zrobić z rozumem i bez egoizmu.
J.Z. powinien zostać dyrektorem bo jest kompetentny i odpowiedzialny. I proszę bez polityki.
Na górę

Postautor: wolt » 16 lut 2019, o 20:10

A gdzie ty tutaj widzisz politykę? Piszemy o szkole i tyle. Ani słowa do tej dziedziny, która tylko nerwy rusza i dzieli ludzi.
Na górę

Postautor: Molemk » 16 lut 2019, o 20:30

A gdzie ty tutaj widzisz politykę? Piszemy o szkole i tyle. Ani słowa do tej dziedziny, która tylko nerwy rusza i dzieli ludzi.
Już zapomniałaś!!!
Na górę

Postautor: wolt » 17 lut 2019, o 09:31

A po co ten krzyk? No może i zapomniałem i co z tego?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 17:46

Mówisz, że będzie brakowało godzin i dlatego radzisz,by na stanowisko dyrektora przyszła osoba z zewnątrz, ale przecież ona zabierze kolejne godziny ,więc być może to byłoby przyczyną zwolnienia kolejnej osoby. Wszystko da się uratować ale trzeba to zrobić z rozumem i bez egoizmu.
J.Z. powinien zostać dyrektorem bo jest kompetentny i odpowiedzialny. I proszę bez polityki.
przy obsadzaniu stanowisk kierowniczych zawsze będziesz miał do czynienia z polityką
Na górę

Postautor: Tolo » 17 lut 2019, o 20:01



J.Z. powinien zostać dyrektorem bo jest kompetentny i odpowiedzialny. I proszę bez polityki.
przy obsadzaniu stanowisk kierowniczych zawsze będziesz miał do czynienia z polityką
Coś Ty. Czyżbyś nie potrafił odróżniać dobra i zła.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 21:44

Kto sołtysem Bełżca II?
Na górę

Postautor: jola34 » 20 lut 2019, o 11:58

Kto sołtysem Bełżca II?
Pani Mariola Lentowicz. Kobiety górą! No ale wójt to powinien być jednak facet.
Na górę

Postautor: Lolek » 20 lut 2019, o 21:31

Proszę o wsypanie i d i. Oty który promował stawkę od osoby za śmieci. Jak hu. Jjj widzi profity z 500+ to ja mogę udowodnić profity z natura sj z odciskami palców siedź idio. To. Na du pi Zdzie.
Na górę

Postautor: Bury » 20 lut 2019, o 21:41

A jeszcze temat ze ściąganiem lewusow na wybory soltysa. Zapomniał jak pies mu do ucha lał, to dawno bylo ale pamiętamy, więc warto stulić zwieracze
Na górę

Postautor: pan » 20 lut 2019, o 23:30

Pewnie zastanawiacie się skąd to wiem i dlaczego teraz, przypomniało mi się to niedawno,nie pije alko już długo i mózg mi się tak odbudował że odtwarzam różne zdarzenia jak puzzle tydzień po tygodniu po elemęcie wszystko układam w całość,ludzie mi wypisują na swojej twarzy,facebook dużo zdradza, a że jestem inteligentny to rozkminiam wszystko tak jak Krzyś Rutkowski. Boje się teraz o świadka, zastraszany był tuż przed dokonaniem aktu więc teraz też może być,dostałem drewnianą pałą w nos, może by mnie zabili gdyby świadek krzyku nie narobił,potem gdy spłoszeni zostali chyba wyszedł sąsiad i mówił żeby na policje dzwonić potem poszedłem do miejsca gdzie wcześniej piłem,gdy szedłem chodnikiem to chyba policja mnie zaczepiła i spytali jak się pan nazywa to trzy dni temu mi się przypomniało. Ja nie chce nikomu niszczyć kariery,czy przeszkodzić w osiągnieciu sukcesu życiowego, wybaczam im to wszystko. Długo czekałem na wezwanie od policji by wyjaśnić im ,by mnie przesłuchali i ci ludzie dali mi święty spokój, nie miałem wezwania, robię to by prawda i dobro triumfowało nad złem, w imię idei. Trochę mnie ta sprawa zdenerwowała boje się trochę ludzi, od jakiegoś czasu pojawiają się u mnie problemy z sercem, idę jutro do lekarza, kawa fajki nie zdrowe odżywianie robi swoje, jeszcze ta sytuacja
Na górę

Postautor: pan » 21 lut 2019, o 08:51

A przeciek z policji o którym mówił pan który mnie pobił,mama córce załatwiła? Dobrze rozkminiam?
Na górę

Postautor: pan » 21 lut 2019, o 12:46

Temat zamykam już mi złość minęła, więcej nie będę ujawniał i rozkminiał, [***] mnie ja was też.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”