Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: O lala » 8 lut 2019, o 18:51

Zdziwiła mnie aktywność niektórych radnych w pytaniach do Pani Kasi odnośnie drog , zastanawiam się tylko czemu nie było tego gdy przez 2 kadencje mieliśmy dwóch radnych z Belzca .
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2019, o 19:45

Z dzisiejszej sesji odnośnie tego biednego człowieka z Brzezin i jego potraktowanie przez władze! 😢
To jest skandal żeby tak obejść się z osoba chorą! Jeszcze pan m.g bronił osobę odpowiedzialną za taki stan rzeczy. Ludzie przecież to potrzebujący człowiek a został potraktowany gorzej niż zwierzę, wysłany do jakiegoś miejsca gdzie panował bród, robadztwo, grzyb!!! I co na to nasze władze i nic i z głowy, problemu nie ma! Tak taką macie politykę? Tak się pomaga ludziom, mieszkańcom naszej gminy? Grunt że można sobie zjeść rybkę i popić jabłkowym sokiem!!! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2019, o 19:51

Przepraszam za błąd oczywiście brud.
Na górę

Postautor: Jakas » 8 lut 2019, o 20:04

W opiece w Bełżcu to dają pieniądze tylko tym którzy tego faktycznie nie potrzebuja :( ul. Na Sobieskiego zaczęła być robiona 2 tyg przed wyborami, ale co z tego jeżeli teraz leży ubity lód i przy roztopach nie można jechać samochodem a co dopiero iść na piechotę.
Na górę

Postautor: gosciu » 8 lut 2019, o 20:25

Z dzisiejszej sesji odnośnie tego biednego człowieka z Brzezin i jego potraktowanie przez władze! 😢
To jest skandal żeby tak obejść się z osoba chorą! Jeszcze pan m.g bronił osobę odpowiedzialną za taki stan rzeczy. Ludzie przecież to potrzebujący człowiek a został potraktowany gorzej niż zwierzę, wysłany do jakiegoś miejsca gdzie panował bród, robadztwo, grzyb!!! I co na to nasze władze i nic i z głowy, problemu nie ma! Tak taką macie politykę? Tak się pomaga ludziom, mieszkańcom naszej gminy? Grunt że można sobie zjeść rybkę i popić jabłkowym sokiem!!! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
Ktoś powinien dokładnie sprawdzić panujące tam warunki, nim kogoś tam oddano. Ale w takich sytuacjach nasuwa się zawsze pytanie o rodzinę tego Pana. Czy faktycznie nie ma nikogo, kto może się Nim zająć? Nie znam, więc nie oceniam.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2019, o 21:12

Pracownika opieki powinna cechować przynajmniej szczątkowa empatia. W tym przypadku niestety jej zabrakło .
Na górę

Postautor: Klapsik » 8 lut 2019, o 22:14

Pracownika opieki powinna cechować przynajmniej szczątkowa empatia. W tym przypadku niestety jej zabrakło .

U tej Pani nigdy nie było empatii, a jak się składało wniosek o 500+ przez internet to był telefon od tej pani że już mam tak za daleko że muszę wniosek przez internet składać
Na górę

Postautor: Passata » 8 lut 2019, o 23:41

Zdziwiła mnie aktywność niektórych radnych w pytaniach do Pani Kasi odnośnie drog , zastanawiam się tylko czemu nie było tego gdy przez 2 kadencje mieliśmy dwóch radnych z Belzca .
Bo nadeszła Dobra Zmiana. I standardy są wyższe. I ma być lepiej i więcej. 👍
BRAWO!!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2019, o 09:13

Przecież dalej powstał klub radnych to tego ,, uioy,,
nie widzisz. A w jego skład wchodzą 3 radne M.Sz, D.W.i J.M wiec zastanów się co piszesz, chyba że masz kłopoty ze zrozumieniem. Nienawiść zasłania ci zdrowe myślenie. A czego tak się boicie sie komisji rewizyjnej , macie coś na sumieniu.
Żadna nienawiść, tylko "szlag mnie trafia" jak wzajemnie się przepychają i kombinują czyje będzie na górze. Nikt z mieszkańcami nie rozmawia, żadnych wniosków od swych wyborców nie wnoszą. tylko im w głowach "Kluby i Komisje". Przecież jak pozawiązują Kluby, powchodzą w Komisję Rewizyjną, to będą roszady w innych Komisjach. Czy wtedy trzeba będzie na sesjach zatwierdzać nowe składy tych Komisji? Czy to nie jest marnowanie pieniędzy podatników? Oprócz Radnych na sesjach siedzą też sołtysi, którym też trzeba zapłacić. To naprawdę generuje koszty. Czy może nasza Gmina jest tak bogata?
Oczywiście że jest bogata, tu się znajomym pisalo fakturki po kilkanaście tysi za odśnieżanie, a drogi kawałek jak znajomy z Podkarpacia robił to intermin odroczył ale później razy dwa wziął. Tu się bierze 700 tysi kredytu w obligacjach i nawet nie wie się dokładnie na co. Właśnie było dwoje radnych z belzca i czemu wtedy nikt o drogi inne rzeczy nie pytał, a powiem Wam.. bo to jedna klika była i najważniejsze żeby na prywatnym koncie się zgadzało to i znajomym fakturę się pchnęło żeby zarobił.
Na górę

Postautor: gosciu » 9 lut 2019, o 14:38

A ja poruszę temat wczorajszych śmieci. Są Radni, którzy mieszkają z rodzicami, współmałżonkami, dziećmi. Czy nie opłaca się im bardziej płacić tę propozycję 4+? Głosują przeciwko swoim oszczędnościom? Trochę to dziwne, że sami chcą więcej płacić. Mają odgórnie nakazane? Dla mnie właśnie bardziej byłaby opłacalna opcja 4+.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2019, o 10:55

Oglądałem sesję bardzo uważnie i tak zastanawia mnie trochę odpowiedź pana wójta na pytanie związane z konkursem na dyrektora szkoły. Tak troszkę się orientuję i wiem, że wszystko raczej jest. Wymogi formalne już są spełnione, czeka się na decyzję tylko jednej osoby, która dotyczy jej przyszłości. Kolejna sprawa to tylko kolejna decyzja : ogłosić konkurs jak najszybciej i przeprowadzić. Wielu ludzi czeka w niepewności na to, co będzie. Sprawa pracy jest dla każdego bardzo ważna, więc po co dalej ciągnąć ten stan niepewności. Szkoła pracuje , tak uważam, bardzo dobrze, nauczyciele się starają, dyrektorzy także...A teraz znak wielki zapytania przed nimi. Ktoś powinien ogłosić, co ma zamiar zrobić , nie patrząc tylko na siebie, ale biorąc pod uwagę też sytuacje innych ludzi. Czy taką wielka satysfakcję sprawia myślenie, że ode mnie zależy los kilkudziesięciu osób?...Mało tego- osób , które dobrze znam od wielu lat...
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2019, o 12:36

A ja poruszę temat wczorajszych śmieci. Są Radni, którzy mieszkają z rodzicami, współmałżonkami, dziećmi. Czy nie opłaca się im bardziej płacić tę propozycję 4+? Głosują przeciwko swoim oszczędnościom? Trochę to dziwne, że sami chcą więcej płacić. Mają odgórnie nakazane? Dla mnie właśnie bardziej byłaby opłacalna opcja 4+.
Tak, wcześniej radni z opozycji PSL plus Ci co nie przeszli na pewno głosowali by nad tym co do NiCH bardziej się opłaca. Na szczęście rada się zmieniła i teraz głosuje nad tym co dla Mieszkańców w większości jest korzystniejsze. Koniec z własnymi interesami. Brawo!
Na górę

Postautor: juwe » 11 lut 2019, o 07:50

Oglądałem sesję bardzo uważnie i tak zastanawia mnie trochę odpowiedź pana wójta na pytanie związane z konkursem na dyrektora szkoły. Tak troszkę się orientuję i wiem, że wszystko raczej jest. Wymogi formalne już są spełnione, czeka się na decyzję tylko jednej osoby, która dotyczy jej przyszłości. Kolejna sprawa to tylko kolejna decyzja : ogłosić konkurs jak najszybciej i przeprowadzić. Wielu ludzi czeka w niepewności na to, co będzie. Sprawa pracy jest dla każdego bardzo ważna, więc po co dalej ciągnąć ten stan niepewności. Szkoła pracuje , tak uważam, bardzo dobrze, nauczyciele się starają, dyrektorzy także...A teraz znak wielki zapytania przed nimi. Ktoś powinien ogłosić, co ma zamiar zrobić , nie patrząc tylko na siebie, ale biorąc pod uwagę też sytuacje innych ludzi. Czy taką wielka satysfakcję sprawia myślenie, że ode mnie zależy los kilkudziesięciu osób?...Mało tego- osób , które dobrze znam od wielu lat...
Możesz jaśniej? Kto niby zwleka z decyzją?
Na górę

Postautor: belf » 13 lut 2019, o 08:02

Oglądałem sesję bardzo uważnie i tak zastanawia mnie trochę odpowiedź pana wójta na pytanie związane z konkursem na dyrektora szkoły. Tak troszkę się orientuję i wiem, że wszystko raczej jest. Wymogi formalne już są spełnione, czeka się na decyzję tylko jednej osoby, która dotyczy jej przyszłości. Kolejna sprawa to tylko kolejna decyzja : ogłosić konkurs jak najszybciej i przeprowadzić. Wielu ludzi czeka w niepewności na to, co będzie. Sprawa pracy jest dla każdego bardzo ważna, więc po co dalej ciągnąć ten stan niepewności. Szkoła pracuje , tak uważam, bardzo dobrze, nauczyciele się starają, dyrektorzy także...A teraz znak wielki zapytania przed nimi. Ktoś powinien ogłosić, co ma zamiar zrobić , nie patrząc tylko na siebie, ale biorąc pod uwagę też sytuacje innych ludzi. Czy taką wielka satysfakcję sprawia myślenie, że ode mnie zależy los kilkudziesięciu osób?...Mało tego- osób , które dobrze znam od wielu lat...
Możesz jaśniej? Kto niby zwleka z decyzją?
Zdaje się, że ten ktoś już dawno powiedział, co ma zamiar robić, też "troszkę się orientuję i wiem".
Na górę

Postautor: Abc » 13 lut 2019, o 09:34

A jak starzy radni zakładają kolejne kluby to w porządku, a jak nowi to larum ponosisz, ocknij się wreszcie i przestań jątrzyć.
Starzy, nowi... po wyborach cała rada została wybrana na nowo więc po co te podziały? W Bełżcu nic się nie wydarzy za tej kadencji dopóki pewni radni nie zaczną myśleć po swojemu i nie będą kierowani tylko zacznie współpracować a ten najmądrzejszy vice myśli, że tymi swoimi wywodami robi coś dobrego a tak naprawdę ośmiesza siebie i przy tym mieszkańców którzy go poparli... Mam nadzieję, że ludzie w końcu przejżą na oczy, bo cały powiat się śmieje z was 'Radnych', którzy bezgranicznie wieżą w roszczeniowość tego pana!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”