Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 14:02

Tez jestem zdania ze obecny wojt robi brudna kampanie i probuje sie wybielic kosztem innych. Wszyscy znaja Pania Marie i wiedza jaka ona jest wiec. Ale na poziomie gminy robic taka brzydka kampanie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 14:08

Nie szukajcie sztucznie problemow gdyby to było jak w Lubyczy wypadek pod wplywem, zadłużenie to rozumiem gość nie ma majego głosu ale za sztandar PSL w Kościele no ludzie litości...
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 14:10

Kampania nabrała iscie politycznej sceny ze strony obecnego wojta. W takiej malej miejscowości w taki sposob oczerniac ludzi, takie plotki rozsiewac ...
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 14:41

Mi Adamek nie przeszkadza coś w gminie się robi,nie ma afer, swój chłop, niech zostanie
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 14:48

Kampania nabrała iscie politycznej sceny ze strony obecnego wojta. W takiej malej miejscowości w taki sposob oczerniac ludzi, takie plotki rozsiewac ...
Rozwiń wypowiedź bo nic nie wiem.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 15:11

Mi Adamek nie przeszkadza coś w gminie się robi,nie ma afer, swój chłop, niech zostanie
nie ma afer, rozliczenie oczyszczalni, bledne przetargi za ktore trzebabylo placic kolosalne kary (kilkadziesiat tys zl) , za woje studia i swoich dzieci zaplacila ci gmina. bo pan A zaplacil za podyplomowe z gminnych pieniedzy,
Na górę

Postautor: bzsklad » 4 paź 2018, o 15:18

Żenujące wpisy, wybory wkrótce się odbędą i ponownie nastanie błogi spokój... Akurat Bełżec to fajna miejscowość tylko ludzie to szuje!!! A spółka J-S-C-G miesza na ostro :lol:
Na górę

Postautor: Err » 4 paź 2018, o 15:21

To jest polityka kazdy chce wygrać albo ktoś potrafi to wytrzymać albo nie. Osobiście nie jestem związany z żadnym kandydatem i napiszę tylko tyle że zarzuty wobec wójta Adamka są trochę śmieszne... Sztandar w Kosciele? Jazda samochodem sluzbowym? Ja chodzę do Kościoła dla siebie i nawet nie dostrzegam sztandarów PSL czy innych jeżeli ktoś widzi to znaczy że zbyt słabo skupia się na samej mszy swietej. A jazda samochodem służbowym od tego chyba jest żeby jeździć co? Tak jak pisałem mi osobiście Adamek nie przeszkadza jest cichy skromny chodzi do Kościoła zawsze poda rękę i tyle
Samochód służbowy jest owszem od tego zeby jezdzic,.ale w celach sluzbwowych, a zebrania PSL to chyba nie jest zakres obowiazkow do wykorzystywania tego auta.Poda rękę kazdemu, bo ma w tym interes, bo polityk jest z nie go swietny, trzeba przyznac.Wystarczy go troche poznac.Przykro stwierdzić to, ale chyba musiałeś ominąć akurat te msze, ale ludzie wiedzą co widzieli, pchal sie Adamek na sam przód ze sztandarem PSL, gdy byly uroczystosci w Kościele, nawet ksiedza nie zapytal o to, stawiajac go w niezrecznej sytuacji.Kosciol to miejsce święte.Zadnej partii w Kościele!A jak szedl na czele procesji z ksiedzem tez nikt nie widzial?Narzuca ludziom na sile PSL, jakby nie bylo innego wyboru, zeby tylko przypodobac sie "górze"z partii...
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 15:29

Co Ty opowiadasz ? Jeżeli jestem w Kościele to nie patrzę na wójta czy na sztandar czy na innych idę tam dla Boga. Jeżeli komuś nie pasuje to nie musi na niego głosować dodatkowo na PSL też nie musi. Ja na niego zagłosuje bo mi odpowiada to co jest. Chce mieszkać w miejscowości która się prawidłowo rozsądnie rozwija (bez kredytów, zadłużenia ) i w której się spokojnie żyje bez pijanych saren itd tak jest na dzisiaj w Bełżcu .
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 17:23

Co Ty opowiadasz ? Jeżeli jestem w Kościele to nie patrzę na wójta czy na sztandar czy na innych idę tam dla Boga. Jeżeli komuś nie pasuje to nie musi na niego głosować dodatkowo na PSL też nie musi. Ja na niego zagłosuje bo mi odpowiada to co jest. Chce mieszkać w miejscowości która się prawidłowo rozsądnie rozwija (bez kredytów, zadłużenia ) i w której się spokojnie żyje bez pijanych saren itd tak jest na dzisiaj w Bełżcu .
Bez kredytów zadłużenia ...a to dobre ... Hahaha
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 17:32

Po co zmieniać dobre. Wójt Adamek dobry gospodarz.
Na górę

Postautor: tola » 4 paź 2018, o 17:33

Co Ty opowiadasz ? Jeżeli jestem w Kościele to nie patrzę na wójta czy na sztandar czy na innych idę tam dla Boga. Jeżeli komuś nie pasuje to nie musi na niego głosować dodatkowo na PSL też nie musi. Ja na niego zagłosuje bo mi odpowiada to co jest. Chce mieszkać w miejscowości która się prawidłowo rozsądnie rozwija (bez kredytów, zadłużenia ) i w której się spokojnie żyje bez pijanych saren itd tak jest na dzisiaj w Bełżcu .
Bez kredytów zadłużenia ...a to dobre ... Hahaha
marudzie nigdy nie dogodzi
Na górę

Postautor: gosciu » 4 paź 2018, o 17:52

Żadnej partii w Kościele? To dlaczego ogrodzenie plebani obwieszone plakatami?
Na górę

Postautor: xf 90 » 4 paź 2018, o 20:44

:l
Żadnej partii w Kościele? To dlaczego ogrodzenie plebani obwieszone plakatami?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Swojak » 4 paź 2018, o 22:42

Pora na zmiane wojta i jego swity ktora jezdzi opelkiem na obiadki do domu...Moze Pani z kasy spelni swoje marzenie i znajdzie etat w groszku tak zawsze ja tam ciagnie w czasie godzin pracy.PRAWDA JEST TAKA ZE W BELZCU OD PARU LAT NIC SIE NIE ROBI ..... SCIEKI PAN ADAMEK ROBI JUZ I ROBI i zawsze to samo spiewa patrzcie scieki wam robie X lat,kostke wam klade z odzysku prz3d wybormi, brakuje tylko swiniaka dla wszystkich i po flaszeczce moze Andrzej Pepiak w godzinach pracy rozwiezie...on tak kocha to auto i wypady nim w czasie pracy na dobre obiady.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”