Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 lis 2019, o 16:45

Nałóg facebokowy ? Czy Wójt ma płacone z pieniędzy podatników za siedzenie na Facebooku w godzinach pracy na swoim prywatnym koncie? Bo wrzuca posty w godzinach pracy! Pomijając to że wrzuca wwzytsko i to konto jak śmietnik wygląda. Chwali się nawet cudzym, raz lubi Ukraińców bo jedzie do nich z wizyta, zaraz ich bura postami historycznymi. A już wrzucanie postów o lokalnych politykach z PiSu i zaraz wrzucanie postów o pisie jak to z PSL walczy jest najlepsze. Czy można sprawdzić czy wójt to robi w czasie wolnym i ze służbowego komputera? Bo chyba w gminie takiej jak Bełżec jest dużo więcej rzeczy do zrobienia niż siedzenie na faceboku. Fajnie byłoby się chwalić swoim, ale jak nie ma się czym , to wrzuca się posty o kotkach, pieskach, jak to dobro pokonało zło i inne bardzo inteligentne rzeczy.
Hahhhha płacicie mu za siedzenie na Facebooku !!!!!!!! Fajnie tam u was się dzieje. Bareja.
To chyba prawda co piszą ludzie co jest u zielono koniczynowych zajączków PSL,obłuda i hipokryzja ....potracili stołki i bardzo teraz płaczą wszędzie ,nie ma sie gdzie zakamuflować.
Na górę

Postautor: gosciu » 23 lis 2019, o 17:08

I znowu sesja. Ma być o szkole, więc niech ktoś poruszy temat braku fb, konkursów, udziału naszych uczniów w konkursach zewnętrznych. Proszę dla przykładu zerknąć na Fb Szkoły w Lubyczy Królewskiej.
Na górę


Postautor: gosciu » 27 lis 2019, o 08:56

Prośba do osób, które chodzą wieczorami z psem. Jak idziecie chodnikiem, to niech pies idzie przy nodze lub po pasie zieleni.Właściciel z jednej strony, pies z drugiej i smycz przez cały chodnik. Czasami dziecko jedzie rowerem i ma problem z ominięciem.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2019, o 10:00

Sołtysowa na sesji szuka ludzi na wyjazd na basen. Może Pani Skarbniczka ma chęć pojechać, pytała Pani? Zawsze to wspólne temat by były.
Na górę

Postautor: gosciu » 28 lis 2019, o 10:30

Brawo. Spotykajmy się, nawet jak nie ma co kontrolować. Będziemy się spotykać, pić kawkę i tracić pieniądze z budżetu gminy. Brawo vice, bardzo niegospodarne działanie. "Przekazać na cele społeczne, charytatywne", tylko wpierw zabrać z budżetu gminy. Nasza Gmina, to nie instytucja charytatywna. Zacznijcie szukać oszczędności, bo od stycznia podwyżka płacy minimalnej i trzeba będzie więcej wyłożyć na wypłaty w Gminie, jednostkach podległych.
Na górę

Postautor: gosciu » 28 lis 2019, o 12:14

Jeśli chodzi o modernizację gruntów prawda jest taka, że jak dostaniemy nakazy podatkowe, to i tak pójdziemy z zapytaniem do Gminy. I wszyscy zaatakujemy dział podatkowy, bo dopiero wtedy faktycznie zobaczymy różnicę.
Na górę

Postautor: gosciu » 28 lis 2019, o 12:31

Na nakazie podatkowym mam "IG - Grunty zabudowane". W księdze wieczystej miałam "Działka budowlana". Obecnie mam "B - Tereny mieszkaniowe". I skąd mam uzyskać informacje jaka będzie różnica w podatkach. Tylko od Działu Podatkowego. Starostwo mi tej odpowiedzi nie udzieli.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2019, o 13:10

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków leży w gestii i jest zadaniem powiatów. Operat ten znajduje się w starostwach. To starosta wydaje zarządzenie w sprawie przeprowadzenia modernizacji ewidencji gruntów i budynków zgodnie z art. 24 a ust. 1 ustawy prawo geodezyjne i kartograficzne.

http://mazowszanie.eu/cms/Mazowszanie.h ... zy-koszty-
Na górę

Postautor: pan » 4 gru 2019, o 11:39

Szanowny pan Bartłomiej MEGA poemat. Pierwszą osobą która raczyła naruszyć moją godność, i po latach pociągneła za cyngiel,spowodowała że zacząłem
pisać jest D.M Opisze w skrócie, było to pod groszkiem byli tam także J.B z mężem i i pani K nie znam imienia z mężem,
Po kilku chwilach spotkałem się z politykami i wszystko im powiedziałem o co mnie pytała pani pod groszkiem, byli tam pod gminą A.A ,
obecnie poseł T.Z z osobami które go chroniły, był Z.S z klubu AA on mi dwa wina zbił, zrobił to tak że nawet nie byłem zły na niego,
Pan A.A próbował mnie odciągnąć na bok żebym sobie poszedł, pan T.Z powiedział zostawcie go niech mówi, ale co mówiłem to ja nie pamiętam
Remiza, osoba którą poznałem , przypomniało mi się że kiedyś uczyła mnie jezyka polskiego to B.J byli tam także z nauczycieli J.G A.P i K.G
pan który mnie pobił Z.W no gość który mnie uratował W.W mocno przeżyłem to gdy mi się przypomniało co tam się działo, teraz już to na
chłodno biore, panie próbowały mnie zabić, ze schodów próbowali mnie zrzucić jedna pani powiedziała do mnie czy ty wiesz że żywy stąd
nie wyjdziesz nie znam jej ale poznałem ze zdjęcia w niebieskim swetrze obok siostry zakonnej na jednym zdjęciu szkoły, panią J.G też
poznałem ze zdjęcia. Kiedy rozpoznałem panią B.J wpadli w furię nie wiedzieli co robić dumali, myśleli K.G zasłonił sobie twarz jakąś
kartką potem wybiegł na scenę, było tam więcej ludzi ale nie rozpoznałem wszystkich powoli zaczeli się ulatniać pan W.W chyba miał klucz
do remizy i wypuszczał ludzi,na końcu zostały panie i W.W kiedy zorientował się co te chcą zrobić zaczął mnie bronić, powiedział siadaj
tu zabarykadował krzesłami drzwi zaczął się z nimi szarpać,kiedy kobiety zorientowali się że przegrywają z nim zaczeli płakać wyć jak
wilki, potem mnie chronił pan W.W chyba nawet do domu swego mnie zabrał, do domu mego zawiózł mnie M.P choć nie pamietam tego dobrze ale chyba
on.Pobicie mnie na ulicy polnej przez pana Z.W zkolegami W.R i chyba M.J dwie osoby mnie trzymało za ręce a Z.W przymierzył i wycelował
mi między oczy drewnianą pałką,swiadek i osoba która ich odciągneła od nich to E.M sąsiad który wyszedł z domu to J imienia nie znam
Przesłuchanie przez trzech panów o tym pisze pierwszy raz, pytali mnie co pamiętam z remizy,powiedzieli mi że mnie załatwią, J.M i chyba
I.K spodnie takie rybackie miał na sobie.

Osoby które czują się pokrzywdzone moim poematem informuje że w naszym kraju Polska są odpowiednie instytucje które scigają takich
poetów jak ja, proszę mnie nie bić i nie zastraszać

Popełniłem błąd I.K nie było wśród tych trzech panów
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2019, o 12:58

Nałóg facebokowy rządzącego trwa. Kiedy wójtowie z Narola, Susca, Tomaszowa, Ulhówka, Lubyczy, chwalą się swoimi osiągnięciami na Facebooku ( nowe parkingi,wiaty, drogi, amfiteatry, wybudowane z dotacji w gminach).,rządzący z Bełżca na swoim profilu wrzuca filmiki o kotkach, pieskach, dobru i złu , ze stron ;
- racjonalna polska
-przyjaciele Jezusa
-dzieje.pl
-Dumni z Olgi Tokarczuk
- Uważaj śmiech jest zarzliwy- Ribeoro
I uwaga ....
Lizigi ... japońskie filmiki o kwiatach lotusu.
W porze planowanie budżetów , dzielenia pieniędzy , ......
To żeście wybrali sobie władcę , co gwarancję rozwoju wam zapewni...
Na górę

Postautor: Lol » 12 gru 2019, o 16:24

Dajcie już ludzie spokój nic Wam nie pasuje!
Na górę

Postautor: pan » 18 gru 2019, o 12:53

Szanowny pan Bartłomiej. Poemat rozjaśniający
Były to lata około 2011 roku. Ktoś pisał coś na tym forum o nauczycielach szkoły podstawowej w Bełżcu i o lokalnych koryciarzach.
Sprawa chyba była zgłoszona na policje, ale nie czekali oni na wynik pracy policji, nauczyciele i lokalni koryciarze postanowili że
wezmą sprawy w swoje ręce. I tak ja stałem się chyba głównym podejrzanym, przesłuchiwali mnie na ulicy stawowej blisko grunwaldzkiej,
w remizie po zakończeniu imprezy strażackiej zjechali się nauczyciele i koryciarze lokalni,i przesłuchiwali mnie,wszystkie te
wydarzenia odbyły się kiedy ja byłem pijany mocno nie pamiętałem ich przez wiele lat, jakimś cudem zaczeły mi się przypominać
stopniowo i tak ich rozpracowałem, ja sam kontra banda magistrów Bełżeckich, lokalnych koryciarzy,policja i chyba tajniaków bądz
detektywów , miałem przesłuchania przez nie znajome mi osoby. Dzisiaj mogę stwierdzić że dużo osób pracowało żeby znaleźć dowody
by mnie postawić przed wymiarem sprawiedliwości, chcieli mnie po prostu zaorać,straszyli mnie policją sądem, nie udało im się,polegli
Teraz po latach kiedy przypomniały mi się wydarzenia postanowiłem że je ujawnie publicznie. Teraz sytuacja dla tych ludzi wygląda
nie ciekawie,teraz ja oram ich. Ktoś z policji dał informacje im że ja na nich pisałem, nie wiem komu nauczycielkom które były w
remizie tam właśnie pan Z.W powiedział do mnie mamy przeciek z policji,za taki czyn traci się pracę w policji,druga sprawa usiłowanie
zabicia mnie przez nauczycielki w remize pan W.W wie kto próbował mnie ze zchodów zrzucić,to jest czyn karalny więzieniem w naszym
kraju, składanie fałszywych zeznań bądź zatajenie prawdy też grozi więzieniem,za pobicie mnie też może beknąć pan Z.W
Tak sytuacja wygląda ja jeden człowiek bez niczyjej pomocy zaszachowałem ich wszystkich, mata nie dam, ale ktoś inny może to zrobić.
Myślałem że ktoś mi pomoże, napisze coś, są ludzie którzy wiedzą o tych wydarzeniach
Na górę

Postautor: pan » 18 gru 2019, o 16:09

Szanowny pan Bartłomiej. Poemat o Z.W pseudonim Toledo
To że jest to fałszywy i dwulicowy człowiek wyczułem już dawno po jego głosie, jest wieloletnim śpiewakiem na chórze w kościele.
Nic na niego nie napisałem w tamtym czasie a zostałem pobity przez niego parę razy dostałem drewnianą pałką i pięściami byłem bity
gdy mnie bił pytał czy pisałem na niego ja mówiłem że nie. Może to czytasz gościu pytałeś mnie w remizie jak jeszcze ja trzeźwy byłem
czy pisałeś na mnie ja ci odpowiedziałem że nie pisałem na ciebie, ale jak chcesz to mogę napisać, i to robię teraz, zostałem pobity za darmo
to teraz będziemy kwita. Może sam na siebie pisałeś i zapomniałeś, weź na sobie przetestuj pałkę drewnianą walnij się nią w łeb może ci się
przypomni
Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą, pasuje to powiedzenie w stu procentach
Na górę

Postautor: pan » 18 gru 2019, o 16:21

Poemat pod tytułem pytania jakie mi zadawali.
W remizie pan Z.W pytał mnie coś o gazociągu,kto ci powiedział,skąd wiesz, coś z przetargiem chyba
widocznie ktoś jakieś tajne informacje ujawnił i chciał dowiedzieć się kto, a jak tajne to pewnie jakieś wałki były
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”