Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gosc1267 » 23 wrz 2018, o 17:17

Panie Wójcie ( Jeśli Pan tu zagląda ) proszę nie przejmować się krytyką na forum i złośliwą , krzywdzącą opinią innych ludzi
Jest takie powiedzenie Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół .
Z okazji niedawnych urodzin życzę Panu dalszych sukcesów zawodowych i owocnej pracy .
Inni pragną zmian
Chcą być jak Pan
Lecz nie mają szans
Pozdrawiam
Jesli tu zagląda?A kto wypisuje w 3ciej osobie, ze Adamek to jest najlepszy w całym powiecie?Caly czas pisze jaki jest super.Przeciez to obłuda i propaganda 2 w 1, nie poparta żadnymi merytorycznymi argumentami.Na zasadzie, że Adamek i już, bo tak, bo mu sie należy.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 18:11

Tak, Pan Wójt Adamek jest najlepszy i nie czyta tych bredni, nie wchodzi na forum. Do niczego mu to nie jest potrzebne. Od tego ma nas, przyjaciół.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 18:26

Tak, Pan Wójt Adamek jest najlepszy i nie czyta tych bredni, nie wchodzi na forum. Do niczego mu to nie jest potrzebne. Od tego ma nas, przyjaciół.
Szacun. Przynajmniej uczciwie o trollingu
Na górę

Postautor: xcx » 23 wrz 2018, o 21:25

Czytając wasze wypowiedzi, przypomina mi się jak było 4 lata i 8 lat temu, a teraz nagle brzydzicie się trollingiem. To dobrze, że wreszcie coś do niektórych dotarło. A skoro ludzie otwierają wam oczy i mówią jak jest, a wy odwracacie kota ogonem, to wasza sprawa. Przyjaciele są ważni i trzymajcie się razem w tej waszej partii.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 21:26

Czytając wasze wypowiedzi, przypomina mi się jak było 4 lata i 8 lat temu, a teraz nagle brzydzicie się trollingiem. To dobrze, że wreszcie coś do niektórych dotarło. A skoro ludzie otwierają wam oczy i mówią jak jest, a wy odwracacie kota ogonem, to wasza sprawa. Przyjaciele są ważni i trzymajcie się razem w tej waszej partii.
I po co się obrażać jak ja szczerze napisałem, że szacun? :roll:
Na górę

Postautor: hdhd » 23 wrz 2018, o 21:38

Tak, Pan Wójt Adamek jest najlepszy i nie czyta tych bredni, nie wchodzi na forum. Do niczego mu to nie jest potrzebne. Od tego ma nas, przyjaciół.
Ok, tylko proszę o rozwinięcie sformułowania najlepszy, bo nie wiadomo o co za bardzo chodzi. Jakieś argumenty, osiągnięcia? Bo każdy może o sobie powiedzieć, że jest najlepszy, ale obawiam się, że po 12 latach może to nie wystarczyć. W czym najlepszy? Stwierdzenie jak w Korei Północnej, nasz wódz jest najlepszy, bo jest. Ludzie, przynajmniej wysilcie się na odrobinę merytorycznych tez potwierdzających te sformułowania, bo to co piszecie, to niestety nie wykracza nawet poza poziom gimbazy.Przykre. Na tym ma polegać dyskusja?Jestem najlepszy, bo tak? Piszcie sobie, że nie wchodzi na forum i nie czyta tego. Chyba, że przeraził się, że już nie jest tak kolorowo zielono. Chciałbym w to wierzyć, jak i w to, że 4, 8, 12 lat temu tego nie robił. Ale to wasza sprawa.Napiszecie co chcecie i będziecie tego bronić, tak jak to, że jest najlepszy i nic. Niestety, wielu ludzi się po nim przejechało i nie wierzy w to co mówi. A teraz jest zmiana kierunku i mówicie, że się tym wszystkim brzydzicie. Gdybym was nie znał, to może bym uwierzył.Szkoda mi nawet już czasu na dywagacje z wami, bo widzę, że to do niczego nie prowadzi, gorzej niż rozmowa z dzieckiem, które nie rozumie co do niego się mówi.
Na górę

Postautor: gosc566 » 23 wrz 2018, o 21:57

Przeglądam to forum i widzę, że nie jest łatwo wójtowi, z jednej strony bronią go zaciekle, aż jestem zdumiony, a z drugiej strony w ludziach chyba czara goryczy się już przelała. Nie można spocząć na laurach i myśleć, że kolejna kadencja należy się przez zasiedzenie. Niestety gdy chciałem coś załatwić w gminie, nie było dla mnie czasu. Z ciekawości sprawdzę czy teraz kilka tygodni przed wyborami sytuacja się zmieni,gdy przyjdę do gminy.
Na górę

Postautor: v123 » 23 wrz 2018, o 22:47

Tak, Pan Wójt Adamek jest najlepszy i nie czyta tych bredni, nie wchodzi na forum. Do niczego mu to nie jest potrzebne. Od tego ma nas, przyjaciół.
Szacun. Przynajmniej uczciwie o trollingu
Trolling miałby miejsce gdyby się świadczyło nieprawdę poprzez zmasowany atak, natomiast w tym przypadku zostały przytoczone zaistniałe fakty. Bełżec jest mały i jeśli komuś się wydaje, że pewnych zachowań nie widać, to się myli.
- czy wobec tego wójt nie jeździ służbowym autem na zebrania PSL?
- czy gmina nie jest zadłużona na grube miliony i raczej ten dług nie zmaleje tylko urośnie?
- czy nie ma obsadzania stanowisk osobami z kręgu PSL lub im przychylnymi?
- czy nie ma miejsca partyjniactwa poprzez wciskanie ludziom na siłę wszystkiego co ma związek z PSL, jak chociaż wnoszenie do kościoła sztandaru PSL na różnego rodzaju uroczystości? Kościół to jest rzecz święta i wara od niej z polityką. Czyli ktoś kto nie jest z PSL jest gorszym katolikiem?A pomyśleliście w jakiej sytuacji stawiacie księdza? Strażacy z racji swoich zasług mają prawo do sztandaru w kościele a nie żadna partia polityczna. I tak samo ludzie krytycznie patrzyliby, gdyby to było związane z PIS, PO, czy SLD.

Czy w związku z tym przedstawione fakty to jest trolling? Bo ludziom przestało się podobać jak się dzieje w Bełżcu? Pamiętajcie, Bełżec to nie tylko garstka ludzi z PSL, przyjaciół, czy jak tam się nazywacie, ale to też ludzie, którym nie jest obojętne, co się dzieje w ich gminie i pewne rzeczy kłują ich w oczy. A jeśli inny wójt by tak postępował, to tak samo należy reagować i głośno o tym mówić. Tu nie chodzi o Pana Adamka, jako osobę, tylko jako wójta, z racji pełnionych przez niego obowiązków. Więc z trollingiem to nie ma nic do czynienia. Radzę następnym razem sprawdzić znaczenie pewnych słów, a potem pisać, bo głupka z siebie można łatwo zrobić.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 05:25

Piszesz i piszesz, to ty Marianek? No a ktorz by inny... Marianek, chcesz rozmów merytorycznych? No chyba nie tutaj, cokolwiek napiszę pozytywnego ty to obalisz. Zapraszam na spotkania z panem wójtem, tam możesz zadawać pytania, rozmawiać...ale ty tego nie zrobisz. Wiesz dlaczego? bo się boisz, tu możesz ujadać do woli, chociaż nikt tu nie wchodzi oprócz ciebie i że czterech twoich kolesi. Na zebraniu szybko cię sprowadza na ziemię bo nie masz nic sensownego do powiedzenia. Wszyscy wiedzą ile Adamek zrobił, jak usprawnił gminę its, nie miejsce o tym pisać. Zapraszam na zebranie.
Na górę

Postautor: Marian74 » 24 wrz 2018, o 07:16

Piszesz i piszesz, to ty Marianek? No a ktorz by inny... Marianek, chcesz rozmów merytorycznych? No chyba nie tutaj, cokolwiek napiszę pozytywnego ty to obalisz. Zapraszam na spotkania z panem wójtem, tam możesz zadawać pytania, rozmawiać...ale ty tego nie zrobisz. Wiesz dlaczego? bo się boisz, tu możesz ujadać do woli, chociaż nikt tu nie wchodzi oprócz ciebie i że czterech twoich kolesi. Na zebraniu szybko cię sprowadza na ziemię bo nie masz nic sensownego do powiedzenia. Wszyscy wiedzą ile Adamek zrobił, jak usprawnił gminę its, nie miejsce o tym pisać. Zapraszam na zebranie.
Jestem, jestem.Nie miałem dla was chłopaki czasu, bo czas wolny jest ważniejszy.Ale skoro juz mnie wywołano, to od siebie pare słów przekaze.Ale chyba mnie pomyliliscie z kim innym. Wam wydaje sie, ze jest tak kolorowo, jak byscie chcieli.Niestety nawet na posiedzeniach rady zakrzywiacie rzeczywistość.Ale prawda jest taka, ze skonczyl juz sie zachwyt Belzca panem A. Cos tam zrobil, ale zawsze mozna wiecej.Nie wysilil sie ponad przecietnosc.A wy jego przyjaciele latacie jakbyscie mieli teraz jakis pozar.Funkcja radnego, a moze przewodniczącego przejdzie kolo nosa?Ale jakie pozytywy?U was jedyny pozytyw to jest to, ze jest najlepszy.Nawet nie smieszne, ale żałosne.Prawde wam przyjaciele pana A. ktos wykłada, a wy przyjaciele sie oburzacie.Nie wyprzecie sie tego.Strasznie to was przyjaciele boli, oj strasznie☺
Na górę

Postautor: Kazik59 » 24 wrz 2018, o 10:01

Tak, Pan Wójt Adamek jest najlepszy i nie czyta tych bredni, nie wchodzi na forum. Do niczego mu to nie jest potrzebne. Od tego ma nas, przyjaciół.
Czerepach nie zapomnij tylko włączyć nagrania w szafie.
Przecież te wszystkie laurki dla obecnego pisze sam wójt i Czerepach. Bo tak na prawdę forum tomaszowskie jest przeglądane przez wąską grupę ludzi, nie jest powszechne na Bełżcu.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 10:47

Dokładnie tak jest Marianek, nie masz się zatem co pocić i produkować, Adamek i tak wygra. I znowu się nie napijesz z zielonymi bo ciebie Marianek nie zaproszą, i znowu się smakiem obejdziesz....a wiesz jak darmowa wódka smakuje???
Na górę

Postautor: Marian74 » 24 wrz 2018, o 10:57

Dokładnie tak jest Marianek, nie masz się zatem co pocić i produkować, Adamek i tak wygra. I znowu się nie napijesz z zielonymi bo ciebie Marianek nie zaproszą, i znowu się smakiem obejdziesz....a wiesz jak darmowa wódka smakuje???
Szkoda mi czasu na wasze wypociny.Nie będę zniżał sie do poziomu ludzi, dla ktorych najważniejsza jest darmowa wódka.Nie bądźcie tacy pewni, bo jeszcze sie przeliczycie, a wtedy będzie wódka ale z rozpaczy.Do was nie trafiają argumenty, ze Adamek zadluzyl gminę, wykorzystuje samochod sluzbowy na prywatno -pslowskie sprawy, nie ma czasu dla ludzi, a nawet do kościoła sie wpycha ze sztandarem PSLu. Jakos do tego sie nie odniesliscie, bo brakuje wam słów dla "waszego" przyjaciela. Ale to was boli, dlatego znizacie sie do takich argumentow, jak zielona darmowa wódka.Ale skoro na tyle was stac, to wasza sprawa.Ten kran ktos kiedys zamknie, jak nie teraz to pozniej.Nic nie trwa wiecznie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 11:36

Marianek, każdy ma jakieś wady? Czyżby nie? Znasz te mądrość" Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem?
Akurat słabości Adamka są niewielkie, więc nie ma o co kruszyć kopii bo może być gorzej 😉
Na górę

Postautor: Marian74 » 24 wrz 2018, o 14:22

Marianek, każdy ma jakieś wady? Czyżby nie? Znasz te mądrość" Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem?
Akurat słabości Adamka są niewielkie, więc nie ma o co kruszyć kopii bo może być gorzej 😉
-zadluzenie gminy,
-partyjniactwo,
-wykorzystywanie kościoła dla celów wlasnych i partyjnych,
-wykorzystywanie samochodu sluzbowego do celow partyjnych,
-kolesiostwo,
-msciwosc na kimkolkwiek kto jest w stanie sie przeciwstawic i miec inne zdanie.
Wiecej grzechów jako wójta Pana A. nie pamietam☺
To faktycznie niewielkie słabości☺ Idac tym tropem rozumowania, Belzec nigdy sie nie zmieni na lepsze.Bo po co, skoro moze byc gorzej.Ehh...Rozwijanie sie polega na tym, ze trzeba patrzec w mozliwym lepszym kierunku.Ale na tym forum sa tylko zwolennicy PSL, wiec co by nie bylo powiedziane, to napiszą, ze pan A. jest i tak najlepszy,a jesli ktos ma inne zdanie, to sie nie napije darmowej wódki i niech żałuje.Bardzo pouczające, wasz przyjaciel musi byc dumny, z takiego rozumowania i ze ma takich przyjaciół spragnionych jedynie darmowego chlania.Autoreklama w waszym wykonaniu piękna. O tym sie nie zapomni.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”