Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 wrz 2018, o 23:34

Marian74, tak się podpisałeś, to chyba mogę tak do Ciebie mówić? Zatem, Marian, widze, że jesteś swój chłop, taki co to lubi filmy Bareji pooglądać sobie, fajnie Marian, nie? Ale Marian, czasy Bareji już się skończyły, liczy się tylko prawda, a prawda jest taka że nie będzie lepszego gospodarza niż obecny i Ty Marianek o tym doskonale wiesz... więc żyj sobie w tym swoim komediowym świecie, a normalnych ludzi zostaw w spokoju.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 14 wrz 2018, o 14:30

Święta racja :P
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2018, o 21:05

Tak,to prawda, nie siej Marianek zamętu, poco psuć jak jest dobrze a może być gorzej?
Na górę

Postautor: Marian74 » 14 wrz 2018, o 21:21

Marian74, tak się podpisałeś, to chyba mogę tak do Ciebie mówić? Zatem, Marian, widze, że jesteś swój chłop, taki co to lubi filmy Bareji pooglądać sobie, fajnie Marian, nie? Ale Marian, czasy Bareji już się skończyły, liczy się tylko prawda, a prawda jest taka że nie będzie lepszego gospodarza niż obecny i Ty Marianek o tym doskonale wiesz... więc żyj sobie w tym swoim komediowym świecie, a normalnych ludzi zostaw w spokoju.
Skoro zostałem wywołany do tablicy, to dokończę wątek. Jest dobrze, ale tylko ludziom z zielonej frakcji, a reszta jest traktowana jak ciemnogród, bo jak sie pojdzie tu i tam i wódki sie z nimi napije, to sie ma ich w garści, czyż nie tak?. Czytając pochwalne ochy i achy nad naszym wójtem, mam wrażenie, że czasy Bareji jednak sie nie skończyły. Nic tylko postawic szafę do której będą sie nagrywać "jarząbki" w gminie. Ponadto, tak jak za czasów Bareji była tylko 1sluszna partia w kraju, a w regionie tomaszowskim tez tylko PSL sie liczy. A kto nie jest z PSLu, to nie ma szansy na prace w zadnej instytucji. A jezeli chodzi o Belzec, to niektorym sie wydaje, ze stanowisko wójta, to jest ich własny folwark, wręcz zawód, do ktorego mają wylaczne prawo. Jeśli ktoś sie sprzeciwi, jest wrogiem nr 1 i ma problemy z zalatwieniem jakiejkolwiek sprawy.Nie jestem zwolennikiem PiSu, ale z jednym sie zgadzam co zaproponowali, tj. dwukadencyjnosc wójtów, burmistrzow, prezydentow miast.Bo powyzej 2 kadencji jest juz zmęczenie materiału i to widać w Bełżcu.
Na górę

Postautor: XLX » 14 wrz 2018, o 21:33

Pewny jest tylko obecny wójt i on wygra. Nie MA INNEJ OPCJI.
Strasznie pewny jesteś, ze tylko Andrzej Adamek się liczy, to znaczy, ze ludzie sa na tyle glupi w Belzcu, ze nie widzą co sie dzieje?Jeszcze nigdy tak w Belzcu jak teraz wojt mial zle notowania.Ale sie nie dziwie, bo powyzej 2kadencji zazwyczaj tak to wyglada.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2018, o 21:50

To Tobie Marianek tak o to picie chodzi?
Że Cię zieloni nie wołają do kieliszka?
Oj biedny Ty, domyślam się jaki ból czujesz, masz chęć się napić a tu STOP..nikt nie woła.
Ty Marianek jak o tym piszesz to zapewne musisz mieć jakiś cel, Czyż nie?
Jak już zostaniesz wójtem to wprowadź w Bełżcu prohibicję, a co?
Na górę

Postautor: Marian74 » 15 wrz 2018, o 10:51

To Tobie Marianek tak o to picie chodzi?
Że Cię zieloni nie wołają do kieliszka?
Oj biedny Ty, domyślam się jaki ból czujesz, masz chęć się napić a tu STOP..nikt nie woła.
Ty Marianek jak o tym piszesz to zapewne musisz mieć jakiś cel, Czyż nie?
Jak już zostaniesz wójtem to wprowadź w Bełżcu prohibicję, a co?
A to dobre, że wójtem chcę zostać; nie mam takich ambicji, więc nie trafiłeś;) Strzelaj dalej;) Nie trzeba kandydować na wójta, żeby nie zgadzać się z tym co się tutaj wyprawia. Bo przecież wójt jest nietykalny i najlepszy. Jak to go bronił przewodniczący (już prawie były) rady gminy, nie obniżając pensji. Ciekawe, że już o nim zapomnieliście. Po prostu nie znoszę hipokryzji jaka panuje u nas w Bełżcu. jeżeli chodzi o picie, to nie piję w takim towarzystwie. Prohibicja, czy ty wiesz co to znaczy i czemu służy? Alkohol jest dla ludzi, a jeśli wy macie z tym problem, to wasza sprawa. Jak to kiedyś któryś z waszych działaczy mówił o młodzieżówce PSL, która nazywa sie Związek Młodzieży Wiejskiej. Żeby nie było obciachowo, to można skrót ZMW przetłumaczyć sobie na Zawsze Można Wypić ;)
Na górę

Postautor: gosc1234 » 15 wrz 2018, o 11:19

Nic dziwnego, że taka spina jest tutaj. Skoro ma już przechlapane w PSL, jeśli przegra teraz, to koniec jego marzeń o dalszej politycznej karierze...
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2018, o 14:03

Jakiej karierze? Weź się człowieku ogarnij, wójt o żadnej karierze nie marzy, to skromny facet, wiele zrobił dla Bełżca, i jeszcze może zrobić. Czy zrobil ci coś złego? Każdemu kto się zwróci o pomoc pomoże, kandyduje na wójta bo jeszcze chce i ma szansę dużo zrobić. Myślicie że ktoś nowy bez znajomości w świecie zrobi więcej? Adamka wszędzie lubią i tego nie przeskoczycie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2018, o 14:35

A Ty kuźwa Marianek dalej z tym piciem, jak nie starszyzna zielona Cię kole to młodzieżówka...gdyby jakiś laik nie znający mentalności Bełżca to czytał to by pomyślał że pierwszą sprawa do załatwienia w Bełżcu jedt założyć klub AA....co Ty na to Marianek?
Na górę

Postautor: Marian74 » 15 wrz 2018, o 14:57

Ale to wy podkreslacie caly czas kwestie picia, ja nie mam z tym problemu.Po prostu przedstawiam fakty, od waszej mlodziezowki po stary beton.A jesli chcecie AA, to dolaczcie do nich, problemy trzeba rozwiązywać. Skoro ideą PSLu jest zalatwianie spraw tylko przy gorzale, to nic juz wiecej nie trzeba dodawać☺Sami sie przedstawiliscie teraz.Myslicie, ze ludzie w Belzcu sa tacy glupi, ze mozna ich omamic wódą i obietnicami. Ale musi byc u was teraz poploch w partii, skoro takie roszady sie tam dzieją.
Na górę

Postautor: G1238 » 15 wrz 2018, o 15:06

Jakiej karierze? Weź się człowieku ogarnij, wójt o żadnej karierze nie marzy, to skromny facet, wiele zrobił dla Bełżca, i jeszcze może zrobić. Czy zrobil ci coś złego? Każdemu kto się zwróci o pomoc pomoże, kandyduje na wójta bo jeszcze chce i ma szansę dużo zrobić. Myślicie że ktoś nowy bez znajomości w świecie zrobi więcej? Adamka wszędzie lubią i tego nie przeskoczycie.
Czyli z tego wynika, ze Adamek to alfa i omega w Belzcu, a nikt inny nie jest ogarniety.Chcialbym ci i wam przypomniec, ze swiat to nie tylko PSL (Posady Swoim Ludziom),ale tez cos wiecej.Adamek jest juz kolejna kadencje i to co zrobil, to coraz bardziej zadluzyl gmine.A ze w roku wyborczym zaczal tu robic chodnik troche , a tu droge, to chyba ludzie na tyle sa ogarnieci i dostrzega to,ze to zagrywka pod publiczke.Nic nie skonczyc tylko rozgrzebac po troche, ze cos sie robi.Adamek lekiem na cale zlo.Jak ktos chce cos zalatwic, to go zazwyczaj nie ma, bo jezdzi po wiecach partyjnych.Ale przeciez z waszych wypowiedzi wynika, ze on najlepszy, a reszta w Belzcu musi lykac ten wciskany kit przez was.Normalnie nie ma drugiej tak elokwentnej i ogarnietej osoby w Belzcu jak on☺ przypominam, ze Belzec nie rowna sie PSL
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2018, o 15:52

Ale to wy podkreslacie caly czas kwestie picia, ja nie mam z tym problemu.Po prostu przedstawiam fakty, od waszej mlodziezowki po stary beton.A jesli chcecie AA, to dolaczcie do nich, problemy trzeba rozwiązywać. Skoro ideą PSLu jest zalatwianie spraw tylko przy gorzale, to nic juz wiecej nie trzeba dodawać☺Sami sie przedstawiliscie teraz.Myslicie, ze ludzie w Belzcu sa tacy glupi, ze mozna ich omamic wódą i obietnicami. Ale musi byc u was teraz poploch w partii, skoro takie roszady sie tam dzieją.
Oj Marianek nie olecialbys na wódkę...?
Na górę

Postautor: gosciu » 15 wrz 2018, o 16:24

Może zamiast się obrażać wzajemnie ktoś napisze coś konkretnego. Np: czy są jacyś inni kandydaci niż Pan Adamek? czy jest planowana między nimi debata dla mieszkańców? kiedy pojawią się jakieś listy kandydatów na radnych?
Nikt u mnie podpisów nie zbierał, więc nie wiem kto startuje z mojego okręgu.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2018, o 17:20

Dokładnie, przecież pan wójt jest cały czas otwarty na ludzi, całą swoją kadencję rozmawia z ludźmi, teraz też chętnie będzie uczestniczył w każdej debacie, nie ma nic do ukrycia. Przecież ciągle przebywa wśród was i zawsze Bełżec będzie mu bardzo bliski.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”