Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Ghf » 4 sty 2019, o 09:17

Nie rozumiem- jak Bełżec ma zyskac na wprowadzeniu do urzędu w naszej gminie kogoś z Tomaszowa? Co ma zyskać? My nie mamy swoich myślących ludzi?
Dobrze mówisz.Po co kogoś obcego zatrudniać .Trzeba program oszczędnościowy wprowadzić ,skoro są takie długi .
"Partia kocha, partia radzi, partia nigdy cię nie zdradzi"
O swoich zawsze dbają (Posady Swoim Ludziom), a oszczędności co tam, 100tys. długu w jedną czy w drugą stronę, co za różnica. Więc masz wybór, albo zapisać się do partii, albo móc spokojnie z rana w lustrze spojrzeć sobie w oczy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 19:37

No dobrze, partia, partia... ale przecież u nas też są ludzie z tej partii i wcale nie gorsi, bo czy to pan M.G , czy pan R.R , czy pani J.M- to są ludzie na poziomie. Jeśli musi byc z tej partii, trudno, niech będzie, ale z Bełżca!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 22:32

No dobrze, partia, partia... ale przecież u nas też są ludzie z tej partii i wcale nie gorsi, bo czy to pan M.G , czy pan R.R , czy pani J.M- to są ludzie na poziomie. Jeśli musi byc z tej partii, trudno, niech będzie, ale z Bełżca!!!
Ostatni bastion PSL, na jednym stołku dla swoich w gminie się nie zakończy, wg mnie 3 do 4 stołków musi znalezć nieborak bo to wytyczne z wyższych struktur. Inaczej farbę zieloną zmienią na niebiesko-różową i trzeba będzie sztandar wyprowadzić. :panzielony: :panzielony: :panzielony: 8) :lol:
Na górę

Postautor: Tfg » 4 sty 2019, o 23:58

No dobrze, partia, partia... ale przecież u nas też są ludzie z tej partii i wcale nie gorsi, bo czy to pan M.G , czy pan R.R , czy pani J.M- to są ludzie na poziomie. Jeśli musi byc z tej partii, trudno, niech będzie, ale z Bełżca!!!
Ostatni bastion PSL, na jednym stołku dla swoich w gminie się nie zakończy, wg mnie 3 do 4 stołków musi znalezć nieborak bo to wytyczne z wyższych struktur. Inaczej farbę zieloną zmienią na niebiesko-różową i trzeba będzie sztandar wyprowadzić. :panzielony: :panzielony: :panzielony: 8) :lol:
Obawiam się, że masz rację, że musi tu być zagospodarowanie zielonych ludków.Góra przaśno-zielona tak zarządziła i ludzie podporządkowani muszą sie do tego stosować.Ale wstyd ... Teraz to chyba coraz częściej będzie sztandar koniczynek w kościele, bo poparcie spada.Ale wstyd...jaki wstyd i żenada.
Na górę

Postautor: Autor1 » 5 sty 2019, o 05:15


Ostatni bastion PSL, na jednym stołku dla swoich w gminie się nie zakończy, wg mnie 3 do 4 stołków musi znalezć nieborak bo to wytyczne z wyższych struktur. Inaczej farbę zieloną zmienią na niebiesko-różową i trzeba będzie sztandar wyprowadzić. :panzielony: :panzielony: :panzielony: 8) :lol:
Obawiam się, że masz rację, że musi tu być zagospodarowanie zielonych ludków.Góra przaśno-zielona tak zarządziła i ludzie podporządkowani muszą sie do tego stosować.Ale wstyd ... Teraz to chyba coraz częściej będzie sztandar koniczynek w kościele, bo poparcie spada.Ale wstyd...jaki wstyd i żenada.
A ja myślę, że paru frustratów próbuje wmówić ludziom coś czego nikt nigdy nie planował. Kadra gminy się nie zmieni. Ludzie pracują i robią to, co do ich zadań należy. Ciekawe, że piszący zwolennicy ,,dojnej zmiany,, nie potrafią obiektywnie ocenić rzeczywistości.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2019, o 07:46


Obawiam się, że masz rację, że musi tu być zagospodarowanie zielonych ludków.Góra przaśno-zielona tak zarządziła i ludzie podporządkowani muszą sie do tego stosować.Ale wstyd ... Teraz to chyba coraz częściej będzie sztandar koniczynek w kościele, bo poparcie spada.Ale wstyd...jaki wstyd i żenada.
A ja myślę, że paru frustratów próbuje wmówić ludziom coś czego nikt nigdy nie planował. Kadra gminy się nie zmieni. Ludzie pracują i robią to, co do ich zadań należy. Ciekawe, że piszący zwolennicy ,,dojnej zmiany,, nie potrafią obiektywnie ocenić rzeczywistości.
A tobie zieleń przysłania widoczność. Obudzisz się z ręką w nocniku.
Na górę

Postautor: Autor1 » 5 sty 2019, o 10:13


A ja myślę, że paru frustratów próbuje wmówić ludziom coś czego nikt nigdy nie planował. Kadra gminy się nie zmieni. Ludzie pracują i robią to, co do ich zadań należy. Ciekawe, że piszący zwolennicy ,,dojnej zmiany,, nie potrafią obiektywnie ocenić rzeczywistości.
A tobie zieleń przysłania widoczność. Obudzisz się z ręką w nocniku.
Z pewnością płacą Ci za tę fałszywą propagandę. Witaj w klubie. Może znadzie się i dla Ciebie jakieś zajęcie za 10.000 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2019, o 16:42

Zielono mi :panzielony: :panzielony: 8) 8) :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 09:48

To prawda z tym zastepcą wójta czy nie?
Na górę

Postautor: Arolon » 8 sty 2019, o 11:44

Marian się przebudził, weź się chłopie napij chociaż raz w roku, byłeś taki normalny kiedyś, do siego roku Marian!!! Znowu widzę tylko twoje posty, sam piszesz i sam sobie odpowiadasz, skończ z tym bo popadniesz w paranoję czego ci nie życzę
Ja znam kogoś innego niż Marian co pije i wypisuje takie bzdury tu. I uwaga :) to nie jest mężczyzna :)
Na górę

Postautor: gosciu » 8 sty 2019, o 11:55

Jakoś propaganda z tym zastępcą wójta się nie udała. Cisza w gminie, nikt nic nie wie. Opozycja musi wymyślić coś innego, żeby skompromitować włodarza.
Na górę

Postautor: Ghj » 8 sty 2019, o 17:23

Zielono mi :panzielony: :panzielony: 8) 8) :lol:
Ludzie, szkoda energii na pisanie na tym forum, bo projekt PSL już zaczął upadać.To widać na szczeblu krajowym, bo ta partia co najwyżej przykleji się do PO, jeśli będzie wizja stołków w rządzie i spółkach skarbu państwa, jak było wcześniej.Poza tym, jeśli mówią, że utożsamiają się ze wsią, to raczej powinno się to sprostować, że jedyne co mogą to raczej "narobić wiochy". I popatrzcie na szczebel samorządowy, na naszą gminę, dzieje się to samo, to się wypala juz, chyli się ku upadkowi.Nawet nie trzeba pomagać nikomu w tym.Dlatego proponuję zamknąć ten temat na forum, bo szkoda czasu i energii na coś co nie ma już racji bytu.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 19:11

Tracili co 4 lata kolejne gminy i trwali w samouwielbieniu
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 21:39

Jakoś propaganda z tym zastępcą wójta się nie udała. Cisza w gminie, nikt nic nie wie. Opozycja musi wymyślić coś innego, żeby skompromitować włodarza.
A ja wiem że przyszli pracownicy gminy są na trzymiesięcznych wypowiedzeniach. Co się odwlecze to nie uciecze. Pogadamy po 1 marca :panzielony: 8) :panzielony: :lol: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 09:38

Oj bo sie dowiemy skąd ty wiesz...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”