Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: AnetaW » 2 paź 2018, o 10:41

O co chodzi z ta wycieczka organizowana przez jednego z radnych parę dni przed wyborami. Pamietam ze jakies 3-4 lata temu tez organizowal. To za darmo czy trzeba cos doplacac? pytam bo jedna osoba na Belzcu mowila mi ze to niezgodne, ze to za glosy i ze pismo do komisarza jakiegos od wborow juz poszlo. i jakis poces wyborczy czy w jakims trybie ma byc. Ktos cos wie, bo nie wiem czy to mozna jechac czy nie i co za ta wycieczke ktos oczekuje? bo nigrdy takich wycieczek nie ma, i nie wiem czy to dla wszytskich? kto robi jk liste ? to ubezpieczone jest, czy trzeba wykupic? kto to jest organizatorem ? bedzie jakies oglozenie gdzies wywieszone lub ogloszone?odpiszcie prosze
Na górę

Postautor: gosciu » 2 paź 2018, o 13:50

A może coś dokładniej, bo chętnie pojadę. Jak radny ma firmę transportową, to organizuje wycieczki. Co w tym złego? Ludzie chwalą sobie te wycieczki. Fajna organizacja, wesoło, trochę religijnie. Kart do głosowania w autokarze nie wręcza. A że bierze osoby ze swojego okręgu. No cóż, każda forma kampanii wyborczej jest dozwolona.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 14:09

A może coś dokładniej, bo chętnie pojadę. Jak radny ma firmę transportową, to organizuje wycieczki. Co w tym złego? Ludzie chwalą sobie te wycieczki. Fajna organizacja, wesoło, trochę religijnie. Kart do głosowania w autokarze nie wręcza. A że bierze osoby ze swojego okręgu. No cóż, każda forma kampanii wyborczej jest dozwolona.
1 wycieczka za glosy a pozniej 4 lata nic? nie wiem komu bardziej wspolczuc..... zawsze mowilem ze w belzcu to dziwni ludzie sa.
Na górę

Postautor: Piper » 2 paź 2018, o 16:59

Byłam na takiej wycieczce organizowana przez władze .Było to bodajże już po wyborach ponoć kasa im została z kampanii,😏😏😏😏A teraz też jest jakiś wyjazd?Może by pojechać,a co jak za darmo to czego nie
Na górę

Postautor: Gfd » 2 paź 2018, o 17:32

A może coś dokładniej, bo chętnie pojadę. Jak radny ma firmę transportową, to organizuje wycieczki. Co w tym złego? Ludzie chwalą sobie te wycieczki. Fajna organizacja, wesoło, trochę religijnie. Kart do głosowania w autokarze nie wręcza. A że bierze osoby ze swojego okręgu. No cóż, każda forma kampanii wyborczej jest dozwolona.
Adamek&Romanczuk Biuro Turystyczne Zielona Koniczynka, warunek aby pojechać, oddać głos na Adamka. Ochlaj i wyżerka za lojalność partyjną.Toż to nawet juz nie smieszne, ale żałosne.Flaszka za krzyżyk na liście to juz chyba za mało.Śmieją się, że cały blok na stacji kupili wycieczka.Jak dla mnie prokuratura powinna sie temu przyjrzeć.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2018, o 23:43

A może coś dokładniej, bo chętnie pojadę. Jak radny ma firmę transportową, to organizuje wycieczki. Co w tym złego? Ludzie chwalą sobie te wycieczki. Fajna organizacja, wesoło, trochę religijnie. Kart do głosowania w autokarze nie wręcza. A że bierze osoby ze swojego okręgu. No cóż, każda forma kampanii wyborczej jest dozwolona.
Adamek&Romanczuk Biuro Turystyczne Zielona Koniczynka, warunek aby pojechać, oddać głos na Adamka. Ochlaj i wyżerka za lojalność partyjną.Toż to nawet juz nie smieszne, ale żałosne.Flaszka za krzyżyk na liście to juz chyba za mało.Śmieją się, że cały blok na stacji kupili wycieczka.Jak dla mnie prokuratura powinna sie temu przyjrzeć.
Moim zdaniem powinny być takie wycieczki ale nie bezpośrednio przed i po wyborach, wtedy byłaby jasność. Tylko czy np 2 lata przed wyborami ktoś tak wycieczkę zrobi za darmo?
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2018, o 06:40

Co znaczy za darmo? Niby dlaczego? Co jesteś inwalidą czy pasożytem? Ludzie nauczcie się że nie ma nic za darmo, jak ktoś robi wycieczkę za darmo, to robi ZA SWOJE, i to ten co sponsoruje decyduje kto pojedzie. Pieniądze nie biorą się z nikąd. Jeśli ktoś dostał 500 + to jego sąsiad dostał wyższy podatek od swojej działalności gospodarczej. Nie ma nic za darmo, to nie komunizm, każda złotówka ma właściciela, a wy zachowujecie się tak jakby wam się wszystko należało z urzędu. Ludzie dajcie coś z siebie, a nie tylko wymagacie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2018, o 14:08

A ja się zastanawiam dlaczego większość z kandydatów z PSL na swoich plakatach i bilbordach ucieka od loga i kolorów Partyjnych. W Tomaszowie prawie wszyscy PSL owcy na innych kolorach. W Bełżcu Adamek też widziałem jakieś niebieskie tło, zero o PSL , jakiś chyba mikro napis. O co chodzi? Wstydzą się czy to już nie utożsamiają się z PSL. Samorządowcy to wiadomo, to PSL ale pod inny bananem. Radni w Bełżcu od Adamka też wszyscy z PSL startują a mówią że nic wspólnego z partią nie mają . To tak jak jest sie u władzy to PSL a jak jedszcze nie to nie do końca. To lider PSL ma fest zaplecze, Kosiniak dumny !
Na górę

Postautor: DUKACZ » 3 paź 2018, o 21:09

O co chodzi z ta wycieczka organizowana przez jednego z radnych parę dni przed wyborami. Pamietam ze jakies 3-4 lata temu tez organizowal. To za darmo czy trzeba cos doplacac? pytam bo jedna osoba na Belzcu mowila mi ze to niezgodne, ze to za glosy i ze pismo do komisarza jakiegos od wborow juz poszlo. i jakis poces wyborczy czy w jakims trybie ma byc. Ktos cos wie, bo nie wiem czy to mozna jechac czy nie i co za ta wycieczke ktos oczekuje? bo nigrdy takich wycieczek nie ma, i nie wiem czy to dla wszytskich? kto robi jk liste ? to ubezpieczone jest, czy trzeba wykupic? kto to jest organizatorem ? bedzie jakies oglozenie gdzies wywieszone lub ogloszone?odpiszcie prosze
Żeby organizować potrzeba mieć wpis organizatora turystyki u Marszałka Województwa i w Ministerstwie Sportu i Turystyki .A takie to czysta korupcja polityczna.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2018, o 21:14

Byłam na takiej wycieczce organizowana przez władze .Było to bodajże już po wyborach ponoć kasa im została z kampanii,😏😏😏😏A teraz też jest jakiś wyjazd?Może by pojechać,a co jak za darmo to czego nie
Jeżeli zostaje kasa z kampanii to jest obowiązek przekazania na cele społeczne. Nie zrobi w tym roku tosię okaże jak będzie i może koniec z dowożenien wyborców z Żyłki do lokalu wyborczego .Przypilnujemy.
Na górę

Postautor: Ghs » 3 paź 2018, o 23:12

A ja się zastanawiam dlaczego większość z kandydatów z PSL na swoich plakatach i bilbordach ucieka od loga i kolorów Partyjnych. W Tomaszowie prawie wszyscy PSL owcy na innych kolorach. W Bełżcu Adamek też widziałem jakieś niebieskie tło, zero o PSL , jakiś chyba mikro napis. O co chodzi? Wstydzą się czy to już nie utożsamiają się z PSL. Samorządowcy to wiadomo, to PSL ale pod inny bananem. Radni w Bełżcu od Adamka też wszyscy z PSL startują a mówią że nic wspólnego z partią nie mają . To tak jak jest sie u władzy to PSL a jak jedszcze nie to nie do końca. To lider PSL ma fest zaplecze, Kosiniak dumny !
Bo do PSL pan Adamek przyznaje sie tylko, gdy mozna zrobic zdjecie z jakims poslem z PSL przy autokarze.Nasz kochany wójt wrzucił zdjęcie na facebooka z posłem Hetmanem.OK, ten pan poseł ani nie jest kimś znaczącym w polityce, ani miejsce zdjęcia, czyli Bełżec, też nie jest prawdziwe.Po prostu temu poslowi z Suśćca, dokad przyjechal autokarem (informacja potwierdzona przez kolegow z PSL) nie chciało sie fatygowac zeby podjechac do Belzca, dlatego kazali regionalnym PSLowcom podjechac pod autokar do nich.A takie podobno ma znajomosci, pan Adamek, starostwo to niestety nie wszystko.Dlaczego nikt nie widział tego autokaru PSL w Belzcu?Sa tacy co caly dzien stoją na "skręcie" i tego też nie widzieli.Pic na wodę, fotomontaż, a wójt wciska wam kit.Ten caly Hetman moze predzej kojarzyc Bełżec z racji obozu niz Adamka.Sciema.
Na górę

Postautor: Kazima » 3 paź 2018, o 23:46

może. A skąd wiadomo że to wyborca z Żyłki pisał,śmiech na sali z tego co mi wiadomo to tam ma każdy samochód,i sam jeździ,a starsi ludzie też mają rodziny🤣więc chyba dojazdu niepotrzebują,.O wycieczce słyszałem ale o dowożący nie słyszałem.A jestem z Bełżca to się słyszy co nieco
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 10:14

W Bełżcu brudna kampania! Obecny wójt atakuje i oczernia jak może drugą kobieta co startuje w wyborach. widaac ze partia to partia jak wladza to robią wszystko zeby wygrac. polityka. Klamstwa, oczernianie ..nie wiem ale ludziom to chyba sie nie podoba
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 13:56

To jest polityka kazdy chce wygrać albo ktoś potrafi to wytrzymać albo nie. Osobiście nie jestem związany z żadnym kandydatem i napiszę tylko tyle że zarzuty wobec wójta Adamka są trochę śmieszne... Sztandar w Kosciele? Jazda samochodem sluzbowym? Ja chodzę do Kościoła dla siebie i nawet nie dostrzegam sztandarów PSL czy innych jeżeli ktoś widzi to znaczy że zbyt słabo skupia się na samej mszy swietej. A jazda samochodem służbowym od tego chyba jest żeby jeździć co? Tak jak pisałem mi osobiście Adamek nie przeszkadza jest cichy skromny chodzi do Kościoła zawsze poda rękę i tyle
Na górę

Postautor: polo » 4 paź 2018, o 13:56

W Bełżcu brudna kampania! Obecny wójt atakuje i oczernia jak może drugą kobieta co startuje w wyborach. widaac ze partia to partia jak wladza to robią wszystko zeby wygrac. polityka. Klamstwa, oczernianie ..nie wiem ale ludziom to chyba sie nie podoba
sami oczerniają a mówia że sa oczerniani....żenada
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”