Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosciu » 14 lut 2019, o 12:58

Ciekawe, kto i co powiedział, skoro jest cisza w tym temacie. Może oświecisz mieszkańców Bełżca?
Pan J.Z. powiedział, że nie będzie się ubiegał o stanowisko dyrektora szkoły.
I bardzo szkoda. Może ktoś z zewnątrz?
Na górę

Postautor: pan » 14 lut 2019, o 13:11

Szanowny pan Bartłomiej. W tamtym czasie pisałem z komunistami na tym forum, wszystkich zaorałem z pomocą nieznajomych mi osób o podobnych poglądach jak moje, z oneną z tematu jaka jest nasz policja odpuściłem bo nie dałem rady prowadzić w dyskusji, a może wy komunistami jesteście pod parasolem proboszcza ? że tak zostałem potraktowany .Ja wam to wszystko wybaczam ,ale niech już wszystko skończy, Krzysia Rutkowskiego wynajmijcie sobie niech wam rozkmini kto co pisał, a nie robicie samosądy
Na górę

Postautor: wolt » 14 lut 2019, o 20:45



Pan J.Z. powiedział, że nie będzie się ubiegał o stanowisko dyrektora szkoły.
I bardzo szkoda. Może ktoś z zewnątrz?
A co-przeszkadza ci nasza kadra? Ja uważam,że jest w porządku.Wszyscy się starają w szkole.Nie widzę potrzeby,by przychodził ktoś z zewnątrz.To jest nasza szkoła w naszej gminie.Taki jesteś odważny to może przyjdź do szkoły i powiedz pani dyrektor o swoich "może ktoś z zewnątrz".Masz odwagę? Wątpię.
Na górę

Postautor: Ktosik87 » 14 lut 2019, o 21:34

Kto został sołtysem w Belzcu I?
Na górę

Postautor: j23 » 14 lut 2019, o 22:18

Kto został sołtysem w Belzcu I?
Pani
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 06:59

Kto został sołtysem w Belzcu I?
Pani
O to będzie miała bliski kontakt z Wójtem i ...Skarbniczką.
Na górę

Postautor: trew » 15 lut 2019, o 07:45



Pani
O to będzie miała bliski kontakt z Wójtem i ...Skarbniczką.
Jak zwykle insynuacje, a jak nie, to oczernianie, pomówienia. Tylko że teraz to się troszkę urwie.
Na górę

Postautor: Haha » 15 lut 2019, o 08:08

Komu się urwie😁😁😁
Na górę

Postautor: trew » 15 lut 2019, o 08:10

Komu się urwie😁😁😁
Nie rżnij głupa
Na górę

Postautor: Haha » 15 lut 2019, o 08:29

No właśnie nie rznij glupa 😁😁😂
Na górę

Postautor: pan » 15 lut 2019, o 10:50

Szanowny pan Bartłomiej.
Nepotyzm w gminie Bełżec tak brzmiał tytuł tematu jak pamiętam, czy on jest u nas? Jest ,ktoś prawdę napisał, jest zjawisko szkodliwe dla dobra ogólnego społeczeństwa.
Na górę

Postautor: pan » 15 lut 2019, o 11:03

Szanowny pan Bartłomiej.Trzynastka czy czternastka, najpierw lampę wyłączymy by nikt nie zauważył, tak było?
Na górę

Postautor: pan » 15 lut 2019, o 11:47

https://mfiles.pl/pl/index.php/Nepotyzm patologiczne procesy się tworzą przez nepotyzm. Ja jestem żywym dowodem. Proszę mnie przeprosić za wszystko publicznie w kościele z ambony ,może być śpiewem, by zachować twarz, ja wszystko zrozumie, popełniać błędy robić złe rzeczy jest ludzką rzeczą, ale tkwić w takim stanie cały czas jest szkodliwe dla zbawienia duszy po śmierci.
Na górę

Postautor: pan » 15 lut 2019, o 13:28

Dzień dobry proszę do mnie mówić jak się spotkamy na ulicy bądź w sklepie, a nie stroić miny dziwaczne, tak jak dzieci do pani mówią dzień dobry tak i do starszych proszę się zwracać . Szanowny pan Bartłomiej
Na górę

Postautor: pan » 15 lut 2019, o 17:08

Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”