Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 16:22

Przypominam o tym ,że Andrzej Adamek jest człowiekiem roku .
Wszyscy kupujemy w tym samym sklepie ,pracujemy w tej samej gminie wiec skąd te podziały ?
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 17:03

Trafia mnie jak non stop ten palant tu pisze. Jest dwoje kandydatów, jest kulturalna rywalizacja, a ten idiota pisze że Adamek czy jego ludzie kogoś zastraszają, wykańczają. Już się nie da tego czytać. Sprawa jest zgłoszona na policję, nie można kogoś bezkarnie wyzywać, kłamać i poniżać. Wójt nic złego nikomu nie zrobił, nie można mu niczego udowodnić. A ten idiota lazi po Bełżcu i opowiada niestworzone historie. Niestety ale odpowie za te oszczerstwa, bo czym innym jest gra fair Play a czym innym jest mówienie że Adamek wykańcza ludzi. Miarka się przebrała.
Na górę

Postautor: Hehe » 7 paź 2018, o 17:40

Chyba radna że stacji się odezwała...W koncu
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 18:18

Jeszcze brakuje straszenia policją.
Do czego to doszło, że o wójcie można mówić albo dobrze albo wcale
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 18:23

To prawda, można pisać uczciwie co się nie podoba albo podoba, ale tak kogoś poniewierać to chwyt poniżej pasa. To zwykle świństwo i chamstwo, proszę się na to nie godzić. Też jestem ciekawy czy jest chociaż jedna osoba którą wójt wykończył, czy ktoś to poświadczy? Jeśli nie znajdzie się taka osoba, ten kto to pisał będzie miał problem.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 18:29

Jeszcze brakuje straszenia policją.
Do czego to doszło, że o wójcie można mówić albo dobrze albo wcale
Nie odwracaj kota ogonem. Można pisać co robi źle , jak najbardziej ale nie obrażać i pisać oszczerstwa. Chyba to rozumiesz?
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 18:34

Człowieczku jakie oszczerstwa? Nawet nie wiesz co to znaczy oszerstwo. Idź na fb bij pianę na profilu pana andzeja!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 16:10

Kłótnie! Zobaczcie ile osób się skłóciło na profilu FB wójta! Mieszkańcy skaczą sobie do gardła! To tak ma wyglądać czlowiek, który ma rządzić gmina i skłócać wszystkich ! Jest teraz taki podział w Bełżcu że niedługo nikt do nikogo nie będzie się odzywał! A wszystko przez wpisy insuujace. Pomijam to, że te wpisy kto inny tworzy( Pan (R. ze starostwa ) a kto inny tylko udostępnia, ale finał jest taki że ludzie już na Bełżcu mają dość polityki, kampanii, przede wszystkim tych wszystkich oszczerstw i oskarżania! Nie tego droga pane Adamek! Nie tędy ! Do kościoła pan chodzi , do komunii pierwszy, a tu takie rzeczy ! Jak to mówią :lepiej być niewiernym i się nawrócić niż wierzącym grzeszącym. Zaraz poleci fala krytyki, na mnie, na kościół...ale pamiętajcie to że piszecie anonimowo, to nie uchroni Was od tego kim tak na prawdę jesteście !!!! Jeszcze dwa tygodnie, zobaczymy kogo uda się jeszcze skłócić!
Na górę

Postautor: Gfds » 8 paź 2018, o 17:11

Kłótnie! Zobaczcie ile osób się skłóciło na profilu FB wójta! Mieszkańcy skaczą sobie do gardła! To tak ma wyglądać czlowiek, który ma rządzić gmina i skłócać wszystkich ! Jest teraz taki podział w Bełżcu że niedługo nikt do nikogo nie będzie się odzywał! A wszystko przez wpisy insuujace. Pomijam to, że te wpisy kto inny tworzy( Pan (R. ze starostwa ) a kto inny tylko udostępnia, ale finał jest taki że ludzie już na Bełżcu mają dość polityki, kampanii, przede wszystkim tych wszystkich oszczerstw i oskarżania! Nie tego droga pane Adamek! Nie tędy ! Do kościoła pan chodzi , do komunii pierwszy, a tu takie rzeczy ! Jak to mówią :lepiej być niewiernym i się nawrócić niż wierzącym grzeszącym. Zaraz poleci fala krytyki, na mnie, na kościół...ale pamiętajcie to że piszecie anonimowo, to nie uchroni Was od tego kim tak na prawdę jesteście !!!! Jeszcze dwa tygodnie, zobaczymy kogo uda się jeszcze skłócić!
W tym wszystkim dobrze, ze ludzie chociaz zaczynają dostrzegać co sie dzieje, jaki podział.Ale kolejny juz raz tak sie dzieje, ze celowo jest udostępniany kontrowersyny post na facebooku, ponieważ, ta osoba wie,ze wywoła tym kontrowersje, a ludzie niech sie kłócą. Bardzo przykre Panie Wojcie, sądziłem, ze jest Pan inny, rozczarowalem sie.
Na górę

Postautor: j23 » 8 paź 2018, o 17:54

Kłótnie! Zobaczcie ile osób się skłóciło na profilu FB wójta! Mieszkańcy skaczą sobie do gardła! To tak ma wyglądać czlowiek, który ma rządzić gmina i skłócać wszystkich ! Jest teraz taki podział w Bełżcu że niedługo nikt do nikogo nie będzie się odzywał! A wszystko przez wpisy insuujace. Pomijam to, że te wpisy kto inny tworzy( Pan (R. ze starostwa ) a kto inny tylko udostępnia, ale finał jest taki że ludzie już na Bełżcu mają dość polityki, kampanii, przede wszystkim tych wszystkich oszczerstw i oskarżania! Nie tego droga pane Adamek! Nie tędy ! Do kościoła pan chodzi , do komunii pierwszy, a tu takie rzeczy ! Jak to mówią :lepiej być niewiernym i się nawrócić niż wierzącym grzeszącym. Zaraz poleci fala krytyki, na mnie, na kościół...ale pamiętajcie to że piszecie anonimowo, to nie uchroni Was od tego kim tak na prawdę jesteście !!!! Jeszcze dwa tygodnie, zobaczymy kogo uda się jeszcze skłócić!
W tym wszystkim dobrze, ze ludzie chociaz zaczynają dostrzegać co sie dzieje, jaki podział.Ale kolejny juz raz tak sie dzieje, ze celowo jest udostępniany kontrowersyny post na facebooku, ponieważ, ta osoba wie,ze wywoła tym kontrowersje, a ludzie niech sie kłócą. Bardzo przykre Panie Wojcie, sądziłem, ze jest Pan inny, rozczarowalem sie.
To, że ludzie się kłócą, to przecież wina Tuska :lol: , czego wy czepiacie się wójta?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 21:53

Z ostatniej chwili właśnie przed momentem Andrzej Adamek napisał przeprosiny na facebooku.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 22:08

To bardzo ładnie z jego strony, nie jestem jego zwolennikiem ale zachował się bardzo porządnie
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 08:02

To bardzo ładnie z jego strony, nie jestem jego zwolennikiem ale zachował się bardzo porządnie
Bardzo porządnie? Oskarżył kogoś o zrywanie banerów, skłócił pół Belzca, ludzie się do siebie nie odzywają w 3,5 tys miasteczku, a teraz przeprasza ogolnikowo i próbuje pokazać jaki to nie jest on niewinny. To element kampanii przecież! Musi się bardzo bać o swoją posadę i wogole musi się bać .
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 08:21

Ty wiesz co piszesz?? Jakie pół Bełżca, ty głupi jesteś? Kłóciło się raptem 3 osoby i to niezamieszkane w Bełżcu. Czemu mają służyć te insynuacje? Poco kłamiesz? Kto się do kogo nie odzywa? Człowieku znowu siejesz zamęt. Chcesz coś powiedzieć to najlepiej prawdę. Bo każdy ma wgląd na Facebooka i widzi co tam jest napisane, więc nie kłam, miłego dnia.
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 09:17

Ty wiesz co piszesz?? Jakie pół Bełżca, ty głupi jesteś? Kłóciło się raptem 3 osoby i to niezamieszkane w Bełżcu. Czemu mają służyć te insynuacje? Poco kłamiesz? Kto się do kogo nie odzywa? Człowieku znowu siejesz zamęt. Chcesz coś powiedzieć to najlepiej prawdę. Bo każdy ma wgląd na Facebooka i widzi co tam jest napisane, więc nie kłam, miłego dnia.
3 osoby? Ty chyba nie wiesz co się dzieje na Bełżcu? Ludzie się do siebie nie odzywają! A wszystko przez odwagę Adamka w internecie! A teraz przeprasza! ? Kogo? Za co? Pisze zebysmy byli przyjaciółmi po tym jak mieszkańców podzielił? To jakiś żart? Namieszal, nakłamał, a teraz przeprasza? Zamęt już rozsiał Adamek a teraz próbuje ratować sytuację! Jestem jednym z Was? Których , bo podzielił ludzi tak, że w historii Bełżca na pewno się zapisze z tego doczynienia.
Ps. Zajmij się praca w urzędzie a nie piszesz komentarze !
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”