Wyprzedaż majątku miasta trwa

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 07:37

Do hotelu dopłacali ale w tym przypadku? Kura znosząca złote jajka. Stały dochód
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 12:15

Do hotelu dopłacali, bo nie umieli nim zarządzać i sprzedali, zamiast wynająć do remontu tej sieci hotelarskiej, która za chwilę będzie w hotelu, do zakładu pogrzebowego dopłacali bo nie umieli nim zarządzać więc zlikwidowali, przychodnię na Petera sprzedają bo ........, no bo co? - bo się ktoś z kimś dogadał? - bo nie chcą czynszu, który sam się w ręce pcha? - bo mają popieprzone we łbach i szajba już im odbija? Co ten Żukowski wyprawia?
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 14:13

Ma takich doradców, że cóż się dziwić. Same stare barany - popatrz na radę miasta
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 14:29

Ma takich doradców, że cóż się dziwić. Same stare barany - popatrz na radę miasta
Rzeczywiście, jestem pełen współczucia dla tego nieszczęśnika. Własnego rozumu brakuje, a doradcy to barany. I jak to miasto ma się rozwijać?
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 21:19

Skąd informacja o sprzedaży przychodni? Proszę o jakiś link.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 21:31

Skąd informacja o sprzedaży przychodni? Proszę o jakiś link.
W Rewizjach napisali o sprzedaży budynku i działki przy Petera 3.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2018, o 08:26

Ale żeby sprzedać, to musi być ogłoszony przetarg...
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2018, o 09:01

Mylisz się,jak jest dobry układ można sprzedać bez przetargu.
Na górę


Postautor: Gość » 9 sie 2018, o 11:14

".przyznaje się pierwszeństwo w nabyciu najemcom lokali w budynku pod warunkiem
wykupu całej nieruchomości przez najemców prowadzących działalność
z zakresu świadczeń zdrowotnych...

Prawo do nabycia nieruchomości, wykorzystywanych na realizację świadczeń
zdrowotnych mają wyłącznie ci najemcy, którzy spełniają warunek nieprzerwanego najmu
lokalu w tym budynku przez okres co najmniej 6 miesięcy i prowadzenia stałej
działalności z tego zakresu..."


No to wiadomo kto kupi. Ale dlaczego? :shock: Skoro to przynosi zysk miastu to po co sprzedawać? Hotel był dyskusyjny. Trzeba było zainwestować ale tutaj? Szok. Kura znosząca złote czynsze :roll: Na długie lata.
Na górę

Postautor: anon » 9 sie 2018, o 12:30

Do kolegi wyżej.

Jak to dlaczego sprzedają? Ktoś ma w tym interes, znając zycie stanie do przetargu jedna osoba, ktoś z miasta dostanie kase w łapke i budynek kupi za bezcen a później będzie trzepał kasę z niego...
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2018, o 12:48

Do kolegi wyżej.

Jak to dlaczego sprzedają? Ktoś ma w tym interes, znając zycie stanie do przetargu jedna osoba, ktoś z miasta dostanie kase w łapke i budynek kupi za bezcen a później będzie trzepał kasę z niego...
Do przetargu nikt nie stanie, przecież nabywca już został wskazany, najemcy, a może 1 najemca?, z tą łapką trzeba by udowodnić, ale wnioski jednak same się nasuwają, że budynek pójdzie za bezcen, też tak myślę, natomiast kasę już najemcy trzepią i to potężną, finansowaną zresztą przez nas samych z tzw. nfz-tu. Dlaczego burmistrz nie chce nadal brać czynszu? O! to jest pytanie.
Na górę

Postautor: anon » 9 sie 2018, o 15:11

Nie chce bo ma jakiś interes w tym, albo i nie:/ Po niektórych decyzjach włodarzy naszego miasta wnioskuje , że nastawieni są na większy jednorazowy zysk niż na mniejszy ale długofalowy... A może kasy na premie brak? Jak dla mnie cos tu jest nie tak...brak sensu i logiki.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2018, o 20:31

Nie chce bo ma jakiś interes w tym, albo i nie:/ Po niektórych decyzjach włodarzy naszego miasta wnioskuje , że nastawieni są na większy jednorazowy zysk niż na mniejszy ale długofalowy... A może kasy na premie brak? Jak dla mnie cos tu jest nie tak...brak sensu i logiki.
Nie wiem czy na premię ale może być brak kasy żeby spiąć budżet. Kiedyś samorządy brały wiekszy kredyt od posiadanego spłacajac mniejszy i się kręciło. w którymś roku wprowadzili że kredyty nie mogą stanowic ileś procent budżetu i się zaczęły schody

Większość lubi jechac na samorządy, że za mało pozyskują kasy z UE. tylko mało kto zwraca uwagę, że udział własny żeby dostać to z UE pochodzi z kredytów
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2018, o 20:31

Nie chce bo ma jakiś interes w tym, albo i nie:/ Po niektórych decyzjach włodarzy naszego miasta wnioskuje , że nastawieni są na większy jednorazowy zysk niż na mniejszy ale długofalowy... A może kasy na premie brak? Jak dla mnie cos tu jest nie tak...brak sensu i logiki.
Nie wiem czy na premię ale może być brak kasy żeby spiąć budżet. Kiedyś samorządy brały wiekszy kredyt od posiadanego spłacajac mniejszy i się kręciło. w którymś roku wprowadzili że kredyty nie mogą stanowic ileś procent budżetu i się zaczęły schody

Większość lubi jechac na samorządy, że za mało pozyskują kasy z UE. tylko mało kto zwraca uwagę, że udział własny żeby dostać to z UE pochodzi z kredytów
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”