Co z obwodnicą!?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 22:22

Mamy rok 2018 i podpisaną umowę z wykonawcą na oddanie do użytku obwodnicy w 2021 roku. Nie musisz używac kolorowych literek żeby udowodnić żeś debil. udowodniłeś to an tym forum już z kilkadziesiąt razy
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2018, o 08:47

Nie będzie obwodnicy w 2021 roku to będziemy rozliczać przy urnach kogo trzeba. Na razie czekamy. Za peło 8 lat czekalismy
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2018, o 08:52

Brak jest pieniędzy w Budżecie i pomimo podpisanej umowy nie rozpoczynają budowy.A czy i kiedy będą to jest wielki znak zapytania.
Na górę

Postautor: mkcaf » 14 sie 2018, o 08:56

Rozliczysz mnie - ja już będę na dobrej emeryturze, co mi zrobisz ?
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2018, o 09:02

Rozliczysz mnie - ja już będę na dobrej emeryturze, co mi zrobisz ?

A ty co poseł czy samorządowiec jesteś? :P Inaczej nie można ich rozliczyć. Wprawdzie szaleją teraz po Polsce jakieś ciamajdaniarze chcący rewolucję robić ale w Tomaszowie ich nie widać. Tu spokojne, normalne ludzie żyją.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2018, o 20:00

Mamy rok 2018 i podpisaną umowę z wykonawcą na oddanie do użytku obwodnicy w 2021 roku. Nie musisz używac kolorowych literek żeby udowodnić żeś debil. udowodniłeś to an tym forum już z kilkadziesiąt razy
Znowu nie doczytałrś pisotłuku, a jęzor strzępisz o literkach, więc znowu muszę powtórzyć:
wbij sobie w tę swoją tępą zakutą pałę, że podpisanie umowy jeszcze niczego nie dowodzi, ani niczego nie przesądza !!!. Czytaj pisociemniaku o AKTUALNYCH, Z CAŁEGO KRAJU przykładach PISOWSKIEJ NIEUDOLNOŚCI w pilnowaniu terminowości inwestycji drogowych . https://www.google.pl/search?q=Po%C5%9B ... e&ie=UTF-8

Więc nie szczekaj więcej po próżnicy że jakaś umowa podpisana!!!, bo błaźnisz się, jak cały czas zresztą. Od trzech lat pisowskich rządów na tomaszowskiej obwodnicy nawet pierwszej łopaty nie wbito!!!
:panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2018, o 21:33

A skąd ty przygłupie wiesz, że nie będzie obwodnicy w 2021 roku? Wiesz i już? Spokojnie czekamy. Za peło czekaliśmy 8 lat. A poseł Grad jeszcze po drodze głosował przeciwko przyznaniu kasy.

Jak zawalą to ich rozliczymy przy urnach wyborczych. A jak będzie obwodnica to i tak nie odszczekasz tylko założysz nowy temat w którym będziesz udowadniał żeś przygłup.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2018, o 07:22

1. 17 luty 2019 - wykonanie etapu projektowego

2. 17 kwiecień 2020 wykonanie 30% prac

3. 17 sierpień 2020 ukończenie robót

4. 2021 - oddanie do użytku

Obrazek

A ten pdlca dostaje bo łopata nie wbita. Za tych rządow budowa obwodnicy doszła najdalej - do podpisania umowy o wykonanie. I dlatego pdlca dostaje bo na pewno będzie to wykorzystane w kampanii wyborczej
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2018, o 16:56

1. 17 luty 2019 - wykonanie etapu projektowego

2. 17 kwiecień 2020 wykonanie 30% prac

3. 17 sierpień 2020 ukończenie robót

4. 2021 - oddanie do użytku

Obrazek

A ten pdlca dostaje bo łopata nie wbita. Za tych rządow budowa obwodnicy doszła najdalej - do podpisania umowy o wykonanie. I dlatego pdlca dostaje bo na pewno będzie to wykorzystane w kampanii wyborczej
Ile razy trzeba ci powtarzać tępy, ogłupiony zmanipulowany pisoidioto, że za trzy lata swoich rządów pisiorstwo TYLKO WYŁONIŁO WYKONAWCĘ I PODPISAŁO UMOWĘ, MAJĄC WSZYSTKO INNE ZROBIONE PRZEZ POPRZEDNIKÓW???? Kiedy do twojej tępej zakutej tępą pały wreszcie dotrze, że podpisanie umowy jeszcze niczego nie dowodzi, ani niczego nie przesądza ????!!!. Ile razy trzeba ci to powtarzać pisociemniaku???? Nie doczytałeś pisożłobie o AKTUALNYCH, Z CAŁEGO KRAJU przykładach PISOWSKIEJ NIEUDOLNOŚCI w pilnowaniu terminowości inwestycji drogowych??? No to czytaj. Przykładów masz terabajty niekumaty ćwoku . https://www.google.pl/search?q=Po%C5%9B ... e&ie=UTF-8

Więc nie szczekaj więcej po próżnicy że jakaś umowa podpisana!!!, bo błaźnisz się, jak cały czas zresztą
:twisted: :twisted: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2018, o 19:02

Peło miało 8 lat na zrobienie wszystkiego :lol: No ale jak Grad głosował przeciwko przyznaniu kasy na obwodnicę to co zrobić

https://www.dziennikwschodni.pl/lubelsk ... 60548.html

Także spokojnie czekamy do 2021 roku. No ja wiem, ze po drodze wybory samorządowe i parlamentarne i pdlca dostajesz
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2018, o 14:45

Peło miało 8 lat na zrobienie wszystkiego : No ale jak Grad głosował przeciwko przyznaniu kasy na obwodnicę to co zrobić

https://www.dziennikwschodni.pl/lubelsk ... 60548.html

Także spokojnie czekamy do 2021 roku. No ja wiem, ze po drodze wybory samorządowe i parlamentarne i pdlca dostajesz
Kiedy do twojej tępej zakutej pały wreszcie dotrze, że podpisanie umowy jeszcze niczego nie dowodzi, ani niczego nie przesądza ????!!!. Ile razy trzeba ci to powtarzać pisociemniaku???? Nie doczytałeś pisożłobie o AKTUALNYCH, Z CAŁEGO KRAJU przykładach PISOWSKIEJ NIEUDOLNOŚCI w pilnowaniu terminowości inwestycji drogowych??? Czytaj. Są pod linkiem wyżej :panzielony: :panzielony: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2018, o 22:16

Wtedy kiedy ty DEBILU zrozumiesz, że nie przesądza także o tym, że obwodnicy nie będzie. :P Ale ty j.bnięty jesteś :P Na pewno jesteśmy dziś dalej niż wtedy kiedy poseł Grad głosował przeciwko przyznaniu kasy na obwodnicę. Jakiego uja wy teraz chcecie? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2018, o 21:58

Gieniusz forum widział już płot przeciwko imigrantom na wschodniej granicy, to widzi też dokładnie obwodnicę w 2021 r.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2018, o 22:03

Widzi nie widzi ale numer wam totalnie po.jbanym niezły wywinęli i dostajecie pdlca. :panzielony: Obwodnica przewidziana na 2021 rok a po drodze wybory samorządowe i parlamentarne. Czym większym się POchwalicie?

A gdzie ty byłeś gdy poseł Grad głosował przeciwko przyznaniu kasy na obwodnicę Tomaszowa? Jakoś tak nie jęczałeś na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2018, o 22:21

Widzi nie widzi ale numer wam totalnie po.jbanym niezły wywinęli i
Normalność zaczyna się od siedzenia na forum 24 godziny na dobę, wzwyż :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”