Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Hhhh » 22 wrz 2020, o 21:44

No bez przesady z tą Fasolę, na fasoli świat się nie kończy ale co ty możesz o tym wiedzieć? Ty był w salonie np ałdi czy wolskwagena kiedy w życiu?? I ty to puścił na fajsbuku ze był w jskm salonie? Nie? To nie mamy o czym gadac!
Bo w kryszynie jeździ się dobrymi markami a nie jakimiś Volvo

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 05:46

Hej kolego po co ty chodzisz do kościoła??? 20 minut przed msza napie... na młodego?? Dużo ludzi wczoraj słyszało i się zastanawia po co ręce składasz i do komuni chodzisz 🤣
No nawet tu sie nie potrafi po hamować! No ale jak jest zapotrzebowanie na takie pitolenie , ludzie lubią słuchać jsk sie o kims źle mówi

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 06:11

Bo w kryszynie jeździ się dobrymi markami a nie jakimiś Volvo
Nie równaj audi do volvo

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 08:08

Hej kolego po co ty chodzisz do kościoła??? 20 minut przed msza napie... na młodego?? Dużo ludzi wczoraj słyszało i się zastanawia po co ręce składasz i do komuni chodzisz 🤣
Czego on na tego młodego taki cięty / za co? I czego akurat jego sobie upodobał?

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 09:38

Czego on na tego młodego taki cięty / za co? I czego akurat jego sobie upodobał?
CZEGO CZEGO
dużemu skakał i już mu d....lize
A MLODEMU może skakac bo młody mu nic nie zrobi
NIECH DUŻYM SKACZE TO GO MOMENT POSADZĄ

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 10:17

Temat w kryszynie w tym tygodniu - - nowe auto i co w niedzielę pod kościołem było mówione hehe a mój mąż nie staje i nie słucha tylko idzie prosto do kościoła się pomodlić - - - tyle w temacie.

Postautor: Addi » 26 wrz 2020, o 23:26

Co to za nowa młoda Pani siedzi w gminie na podatkach?

Postautor: Gość » 27 wrz 2020, o 07:56

Nadal tiry z fasolą konkurencji są zatrzymywane przy wjeździe i wyjeździe z Kryszyna aby sprawdzić gdzie jadą ? Słyszałem że jest na początku taki jeden ze zatrzymuje tiry konkurencji daje w łapę i pyta gdzie jadą ?
A kto tiry z Kryszyna wysyła 😂

Postautor: Uuu » 30 wrz 2020, o 07:32

Bo ma zawiść że mu kilogram fasoli obok nosa przechodzi

Postautor: Gość » 30 wrz 2020, o 14:54

Kurka wodna..
. Ten Amadeusz, to musi być niezwykle ważny Gość jak pod kościołem o nim opowiadasz...
Masz Syndrom Amadeusza?
Masz tak?
Otwierasz lodówkę i widzisz Amadeusza?
Amadeusz to pionek się nie liczy no ale z Amadeuszem się na rynku liczą bo cenę ustala...
. To jak to jest? Widać że Amadeusz spędza ci sen z powiek....kazdy telefon do innego handlarza zaczynasz od słowa "Amadeusz"
Masz kompleksy czy jaki.... j???

Postautor: Gość » 1 paź 2020, o 08:09

Misie wydaje ze nie było by tematu kruszyna gdyby nie gadanie. , i co istotne pod kosciolem. , bardzo nieładnie. , drugi rok już sie to przeciaga. , jak to swiadczy o tym panu co cały czas na tego chłopca gada? zły jest ten swiat. , w złym kierunku młodzi idziecie. , wszędzie chamstwo i. zazdrosc i zawisc i wstyd pokazywac te swoje najgorsze charaktery publicznie. , wstyd

Postautor: Edita » 1 paź 2020, o 08:33

Temat w kryszynie w tym tygodniu - - nowe auto i co w niedzielę pod kościołem było mówione hehe a mój mąż nie staje i nie słucha tylko idzie prosto do kościoła się pomodlić - - - tyle w temacie.
A zareagował ktoś na to co mówił pod kościołem czy wszyscy bili brawo? Jak długo będzie oczerniał tego młodego tak długo ludzie tu będą pisać.

Postautor: Wojewoda » 1 paź 2020, o 18:19

Czy to prawda ze w kryszynie został uchwalony nowy fundusz sołecki i obejmuje on zrzutke na zlomiarza??

Postautor: Gość » 1 paź 2020, o 18:21

Kurka wodna..
. Ten Amadeusz, to musi być niezwykle ważny Gość jak pod kościołem o nim opowiadasz...
Masz Syndrom Amadeusza?
Masz tak?
Otwierasz lodówkę i widzisz Amadeusza?
Amadeusz to pionek się nie liczy no ale z Amadeuszem się na rynku liczą bo cenę ustala...
. To jak to jest? Widać że Amadeusz spędza ci sen z powiek....kazdy telefon do innego handlarza zaczynasz od słowa "Amadeusz"
Masz kompleksy czy jaki.... j???
To je dobre 😆😆😆😆😆

Postautor: Gość » 2 paź 2020, o 07:41

A zareagował ktoś na to co mówił pod kościołem czy wszyscy bili brawo? Jak długo będzie oczerniał tego młodego tak długo ludzie tu będą pisać.
W punkt! Nie będzie gadania* nie będzie pisania i temat sam się zamknie.! Może czas na cywilizowany i kulturalny handel?

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”