Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 20:17

Całe to forum na temat gminy to bagno
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 20:52

Wiem że jestescie jak zwykle 10 kroków za murzynami więc na YT jest pierwsze posiedzenie rady gminy... YT to YouTube... wpisujesz w Google na chrome... Chrome to przeglądarka... a Google to wyszukiwarka... komupert włącza są przyciskiem power... nie zapomnij że najpierw monitor późnej stacja... jak masz Commodore 64 to nie pooglądasz ale... na telefonie możesz... i nie pisz ze oglądałeś bo jak włączyłem były 2 wyświetlenia
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 21:12

Wiem że jestescie jak zwykle 10 kroków za murzynami więc na YT jest pierwsze posiedzenie rady gminy... YT to YouTube... wpisujesz w Google na chrome... Chrome to przeglądarka... a Google to wyszukiwarka... komupert włącza są przyciskiem power... nie zapomnij że najpierw monitor późnej stacja... jak masz Commodore 64 to nie pooglądasz ale... na telefonie możesz... i nie pisz ze oglądałeś bo jak włączyłem były 2 wyświetlenia
PS. Zapomniałem... nie dostancie biegunki jak będziecie to oglądać. Pozdro KOW
Na górę

Postautor: Wiljam » 11 gru 2018, o 23:52

Gościu dlaczego nie czytasz ze zrozumieniem napisane dużo wcześniej starzy wyjadacze próbują rządzić a świezaki teczki noszą no taką radę wybraliście nic nowego nie odkryles
Na górę

Postautor: lll » 12 gru 2018, o 08:50

co wy tu policja straszycie, dzieci drogie lepiej wytrzyjcie mleko spod nosa. Zobaczcie na forum lubyczy, ulhówka czy łaszczowa. Jezyk jaki uzywamy tutaj na forum telatynskim to bułeczka z masełkiem w porównaniu do tego co jest na tych innych gminach. I tam jakos nie słyszałem o policji.
Na górę

Postautor: Wiljam » 12 gru 2018, o 12:17

Tu nie chodzi o język tylko celebryci nie lubią krytyki :lol:
Na górę

Postautor: lok » 12 gru 2018, o 13:07

jutro jest posiedzenie komisji ekonomicznej w naszej gminie, będą wszyscy radni,powinni uczestniczyć i sołtysi, bo kiedy jeśli nie na komisji budżetowej na 2019 rok. Zobaczymy jak będą walczyć o interesy poszczególnych wsi, czy tak jak obiecywali w kampanii wyborczej,mówimy sprawdzam, To najważniejsza komisja w roku, będziemy na komisji i będziemy wam patrzeć na ręce
Na górę

Postautor: III » 12 gru 2018, o 15:52

Wiem że jestescie jak zwykle 10 kroków za murzynami więc na YT jest pierwsze posiedzenie rady gminy... YT to YouTube... wpisujesz w Google na chrome... Chrome to przeglądarka... a Google to wyszukiwarka... komupert włącza są przyciskiem power... nie zapomnij że najpierw monitor późnej stacja... jak masz Commodore 64 to nie pooglądasz ale... na telefonie możesz... i nie pisz ze oglądałeś bo jak włączyłem były 2 wyświetlenia
Jest faktycznie z 21 listopada, a dodane wczoraj. A gdzie drugie posiedzenie, za kolejne 20 dni opublikują?
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 17:12

Pytanie do mieszkańców gminy Telatyn.
Co jest najbardziej pilną sprawą według Was w gminie?
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 18:55

Ograniczyć zasiłki co niektórym nadużywającym alkoholu "zdrowym" co jak tylko wezmą zasiłek w jeden dzień przepija w Telatynie w sklepie
A potem wracają do domu od rowu do rowu. Dać im robotę u rolników którzy cierpią na brak rąk do pracy.
Może pora zrobić z tym porządek?
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 19:18

popieram i zabrać 500+ tam gdzie całą rodziną żyje z 500 i nie pracują rodzice bo mają kasę z opieki!! jak rodzice zdrowi to do roboty.w ten sposób wychowujemy chore społeczeństwo na zasiłkach.kto zdrowy do roboty!!
Na górę

Postautor: Czlek » 12 gru 2018, o 19:35

Pytanie do mieszkańców gminy Telatyn.
Co jest najbardziej pilną sprawą według Was w gminie?
Dokonczenie drog w calej gminie..i oswietlenia..bo jedni maja a inni nie..
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 19:43

I co z tego jak i tak najciemniej pod latarnią 😀
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 20:46

Komisja gospodarcza a nie ekonomiczna i raczej wypracuje prognozę i inwestycje na przyszle lata a nie inwestycje na przyszły rok chcecie wiedzieć więcej to chodźcie na sesję a nie popisujcie się wiedzą pięciolatka .....
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 21:00

Ja nadal podtrzymuje wniosek o budowę na mojej działce w Żulicach tej ubojni :x :lol: :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”