Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 09:56

Widzę że temat wykształcenia w naszej gminie wraca jak bumerang ciekawe dlaczego :?: Gościu nie pisz bzdur o kompetencjach wykształceniu i doświadczeniu bo temat tabu w naszej gminie od lat nie od teraz
E tam zaraz tabu :shock: porostu nie da się przeskoczyć progu odnoście wymagań na wice wójta i myślę że jak już będzie powiałana taka osoba to raczej nie z Gminy Telatyn.
Na górę

Postautor: 098 » 10 gru 2018, o 12:08

vice musi mieć wyższe wykształcenie i staż w samorządzie,mówi to ustawa o samorządzie, na podst której został napisany statut urzędu, przyjęty przez naszych radnych, ale mam wątpliwości czy radni się znim zapoznali, jeśli tak to albo nie czytali ze zrozumieniem, albo im nie dali do przeczytania, a kazali głosować.Radni przeczytajcie statut i cofnijcie (unieważnijcie) ten dokument, który będzie obowiązywać, a jest niezgodny z ustawą
Na górę

Postautor: bgk » 10 gru 2018, o 13:03

teraz wszystko jest zgodne i ponadprawem dojna zmiana
Na górę

Postautor: mit » 10 gru 2018, o 13:27

obejrzyjcie Wilkowyje odcinek z przyjęciem statutu przez radę wypisz wymaluj Telatyn
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:08

Była u was Policja w sprawie komentarzy?
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:15

A co masz cykora? U ciebie była?
Na górę

Postautor: Demon » 10 gru 2018, o 22:47

Co taka cisza policji się boicie czyżby czarny strach :?: A niby tacy mądrzy i odważni.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 07:06

A nie mówiłem że lepiej o fasoli pisać?? Jak tam cena? Po 3 sztywno trzyma, coś skoczy?
Na górę

Postautor: asd » 11 gru 2018, o 14:39

:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 15:16

Wystarczy postraszyc policją, aby wszyscy zamilkli na amen. Tacy właśnie z Was znawcy tematu, gdyż jedyne co potraficie to obrażać kogoś bez podania żadnej przyczyny. Siedzicie przez laptopami i piszecie co Wam powiedział Wiesiek bez żadnej weryfikacji faktów. Na pytania odpowiadacie chamstwem. Jedyne co może najlepiej definiować to młodzieżowe słowo roku ogłoszone przez PWN.
Na górę

Postautor: Demon » 11 gru 2018, o 18:25

Kto boi się twojej policji chyba ty sam. Znawca tematu a z kim ty weryfikujesz fakty porażka jakaś. Nie mierz ludzi swoją miarą.

ps.straszyć to my ale nie nas :lol:
Na górę

Postautor: Wiljam » 11 gru 2018, o 18:48

Kto tak straszy :?: Gościu osoby publiczne muszą się liczyć z pochwałami i falą krytyki to proste więc albo bierzesz problem na klatę i robisz swoje albo donosisz :!: My mamy wolność wyboru i słowa oczywiście w granicach moralnej przyzwoitości a ty tu straszysz czym.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 18:58

Co siejecie na wiosnę 2019? To samo? Czy jakieś nowości? Fasola buraki pszenica?
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 18:58

Ktoś napisał wcześniej czy była policja u Was? To się pochowialiście po stodołach. Wszytko ucichło bo przyjdzie Policja i mnie zamknie za to że napisałem że radny z Ruchudupic ma pierdolca. Nawet mi was nie żal
Na górę

Postautor: Demon » 11 gru 2018, o 20:10

Nam jakoś też nie jest Ciebie żal. Już zrobiło się miejsce w stodołach może weź się schowaj bo przynudzasz.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”