Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kkkk » 19 kwie 2020, o 11:30

Przecież Pan P. Sortuje też plastik Oraz granulat z recyklingu wystarczy odpalić fb i sprawdzić ich stronę. Nie zajmują się tylko sortowaniem grochu..
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 11:36

Pewnie zięć postawił. Gościnność Rzeszowska haha
Pochwal się Kryszyńska gościnnością?
Na górę

Postautor: Nnn » 19 kwie 2020, o 11:38

Chłop chyba nie wie czym polaki się zajmują maszyna chodzi cały czas cała zimę robili granulat plastiku nie nastawiaja się tylko na fasolę bo fasola się skończy A plastiku nikt nie przebierze bo potrzeba kolorowe kamery
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 11:40

Haha plastikowa fasola - cóż za kreatywność
Plastik to plastik
Fasola to fasola
Dzieci w przedszkolu wiedzą że to nie to samo no ale jak ktoś lubi sobie dopowiadac to i plastikowa fasole wymyśli
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 11:45

Chłop chyba nie wie czym polaki się zajmują maszyna chodzi cały czas cała zimę robili granulat plastiku nie nastawiaja się tylko na fasolę bo fasola się skończy A plastiku nikt nie przebierze bo potrzeba kolorowe kamery
A kto ma te kolorowe kamery?
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 11:51

Pewnie ma ten pan C w laszczowie no on wszystko ma
Na górę

Postautor: Nnn » 19 kwie 2020, o 11:52

No Polak ma przecież
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 12:01

No Polak ma przecież
Bo jego najlepsza, wiem to.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 12:06

to przez goske, młody jest spoko, goska tyle zrobiła dla, wsi, a oni psy na niej wieszaja, pamietacie jak przyjsciolka powiedziała na żebraniu że to wies zrobiła festyn a nie goska. ona to bardzo przezyla pamietam że wszystko załatwiła i przed festynem ona były w domu a goska cały czas na wsi
Oj wieszali i wieszają. Ale ja jej zawsze bronię.
Na górę

Postautor: Sorter » 19 kwie 2020, o 12:56

Każdy sortownik ma kolorowe kamery. Na tym polega ich zasada działania. Color sorter- sortownik koloru. Skoro odrzuca fasolę brązową, pomarańczową itp A dodatkowo każdy przebiera także fasolę czerwoną to musi mieć kolorowe kamery. Gdyby któryś miał tylko czarno-białe to byłby w stanie odrzucic jedynie czarna ziemię od białej fasoli. I czy przebieracie w tym oslawionym Kryszynie, Poznaniu czy na 10 wiozce to wszyscy mają te same sortowniki i ta sama zasada działania nie zależnie od marki. A to jak ktoś przebiera to już zależy od jego indywidualnych ustawień. Także proszę o nie pisanie bzdur i jakichś wyimaginowanych plotek bez najmniejszego potwierdzenia, z resztą wtedy to forum nie miałoby najmniejszego sensu, bo większość tutaj mija się z prawdą A jedynie zawiść bije na kilometr.
Polecam włączyć myślenie!
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 12:59

Każdy sortownik ma kolorowe kamery. Na tym polega ich zasada działania. Color sorter- sortownik koloru. Skoro odrzuca fasolę brązową, pomarańczową itp A dodatkowo każdy przebiera także fasolę czerwoną to musi mieć kolorowe kamery. Gdyby któryś miał tylko czarno-białe to byłby w stanie odrzucic jedynie czarna ziemię od białej fasoli. I czy przebieracie w tym oslawionym Kryszynie, Poznaniu czy na 10 wiozce to wszyscy mają te same sortowniki i ta sama zasada działania nie zależnie od marki. A to jak ktoś przebiera to już zależy od jego indywidualnych ustawień. Także proszę o nie pisanie bzdur i jakichś wyimaginowanych plotek bez najmniejszego potwierdzenia, z resztą wtedy to forum nie miałoby najmniejszego sensu, bo większość tutaj mija się z prawdą A jedynie zawiść bije na kilometr.
Polecam włączyć myślenie!
Oj darmową reklamę dobie robią i tyle. Jak politycy, tu się kłócą a razem wódkę piją.
Na górę

Postautor: KKkk » 19 kwie 2020, o 13:08

Proponuję tr9che poczytać o specyfikacji madzyn. Jaki color sorter??
Polaka maszyna to taiho a konkurencji to AMD proszę przeczytać o kamerach i o taśmach rgb. Włącz myślenie ? Włącz google i poczytaj. Amd plastiku nie zrobi dokładnie jak taiho. Ponieważ AMD ma kamerę która ma kolor tylko biały i niebieski czyli jasny i ciemny. Taiho oddzieli ci każdy kolor od białego
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 13:13

A ja myślałem że oni we trzech mają te same maszyny a to tego P najlepsza???
Na górę

Postautor: Kkkk » 19 kwie 2020, o 13:14

Nikt nie twierdzi ze najlepsza. Jest inna niż wszystkie w okolicy i lepiej rozpoznaje materiał to moje zdanie
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 13:17

Nikt nie twierdzi ze najlepsza. Jest inna niż wszystkie w okolicy i lepiej rozpoznaje materiał to moje zdanie
To czego handlarz kazał drugi raz przebierac?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”