Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 sty 2019, o 14:56

Dobra nie ma riposty to spadam z tego forum bo nuda... jak kogoś uraziłem to przepraszam, jak ktoś czuje się smutny przez to co napisałem to przepraszam... żyjemy w zgodzie.... zgoda buduje...pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2019, o 16:51

Gmina Telatyn oficjalny portaŁ samorządu... weź tam ktoś popraw tą literówkę bo strona gminy.
Na górę

Postautor: khut » 11 sty 2019, o 11:59

chodnik, żulice, zakręt, niedziela, apolityczny, srebrniki
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 14:08

chodnik, żulice, zakręt, niedziela, apolityczny, srebrniki
Ty khut czy kto woli khut-as uważaj bo ktos ci sie dobierze do dupy
Na górę

Postautor: kiut » 11 sty 2019, o 15:48

....stół ,nożyce ...
Na górę

Postautor: jjjj » 11 sty 2019, o 16:57

chodnik, żulice, zakręt, niedziela, apolityczny, srebrniki
Bęben, dzban, pustak- cały Ty.
Na górę

Postautor: uuu » 11 sty 2019, o 21:59

możesz wyzywać, prawda zawsze boli!
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2019, o 10:00

Kiedy wybory sołtysów na wsiach?Żebyśmy w końcu mogli te celebrytke zmienić?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2019, o 13:07

Kiedy wybory sołtysów na wsiach?Żebyśmy w końcu mogli te celebrytke zmienić?
Tym pytaniem sugerujesz o kogo chodzi, są 4 soltyski i na pewno wiadomo o którą chodzi. Weź się człowieku zastanów co piszesz, ja rozumiem że można kogoś prywatnie lubić albo nie lubić, ale co to ma wspólnego ze sprawowaną funkcją? Tyle co ona dla was dobrego zrobiła i wy chcecie ją zmieniać? Wszyscy ją lubią, tylko wy na wsi nie. Toj już tylko czysta zawiść i zazdrość, innego wytłumaczenia nie widzę. I skąd ta celebrytka? Ze dobrze wygląda to od razu ją tak nazywać. Musiałem zareagować, nie da się przejść obok chamstwa obojętnie.
Na górę

Postautor: Wiljam » 12 sty 2019, o 13:33

Co wy celebryta jest tylko jeden :!:
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2019, o 13:42

Kiedy wybory sołtysów na wsiach?Żebyśmy w końcu mogli te celebrytke zmienić?
Tym pytaniem sugerujesz o kogo chodzi, są 4 soltyski i na pewno wiadomo o którą chodzi. Weź się człowieku zastanów co piszesz, ja rozumiem że można kogoś prywatnie lubić albo nie lubić, ale co to ma wspólnego ze sprawowaną funkcją? Tyle co ona dla was dobrego zrobiła i wy chcecie ją zmieniać? Wszyscy ją lubią, tylko wy na wsi nie. Toj już tylko czysta zawiść i zazdrość, innego wytłumaczenia nie widzę. I skąd ta celebrytka? Ze dobrze wygląda to od razu ją tak nazywać. Musiałem zareagować, nie da się przejść obok chamstwa obojętnie.
Czy chodzi o soltyske z Suszowa?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2019, o 13:57

Żartujesz, chyba...pani sołtys z Suszowa to bardzo miła kobieta..i wątpię żeby komuś znalazła za skórę...a poza tym ludzie z Suszowa swoje sprawy załatwiają u siebie na wsi a nie na forum...tu nie chodzi o tę sołtys.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2019, o 14:04

Bałwana lepiej idźcie lepić wyborcy od siedmiu boleści :oops: :oops:
Na górę

Postautor: M123 » 12 sty 2019, o 15:38

Czy ktoś wie gdzie można zgłosić nieodśnieżone drogi? Chodzi mi o powiatowa od nabroza do zulic oraz gminna w kryszynie, gdzie miejscami zasypana jest połowa drogi i można się poruszać tylko jednym pasem jezdni.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2019, o 15:41

Do pani sołtys 😁😁😁
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”