Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 07:13

Jakie przewidywalne to forum wczoraj przerabialismy PSL dziś PIS czyli jutro nagonka na Skwarka😊 ciekaw jestem inwencji twórczej pod jego adresem. Co tu mu można zarzucić.
Skwarek ma zwycięstwo w kieszeni, żadnego haka na niego nie ma :!: :!: :!:

Nie ma haka i nie ma nic innego, ot zwykły rolnik, nawet nie wiem czy jakiś mocno hektarowy czy nie, czy ma ładne gospodarstwo, zadbane, czy tak będzie dbał o gminę jak o swoje gospodarstwo? No bo tylko jako rolnik ma dokonania? Czy pracuje gdzieś jeszcze?
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 09:15

to prawda musimy patrzeć kto kandyduje na wójta czy na radnego jak ma w domu i koło domu
Jak ktoś partaczy w gospodarstwie ma pod oknami chwasty to jaki z niego gospodarz
Jak ktoś pije i cała wieś o tym wie albo się gniewa z sąsiadami czy z pół wioski to jaki z niego gospodarz
Musimy wybrać mądrze ludzi o nieposzlakowanej opinii
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 11:08

Idąc tym tropem to ludzie z PiS co chodzą po domach prezentują się jak na najwyższym poziomie, pełna klasa
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 11:59

To nie jesteś na bieżąco, ludzie mówią, że Kryszyncy już robią wesela na 500 osób i
nie w Tyszowcach tylko w Koronnym w Zamościu w **** hotelu, ot dobrobyt :shock:
Ładnie w koronnym byłam na weselu u mojej kuzynki,ale z tego co mówiła to drogo, drożej niż w tyszowcach,a kto z kryszyna robi w koronnym?
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 12:09

Dwóch sąsiadów w 2020 roku, jeden straszy od drugiego i rok, jeden z mojego roku, jak znasz Kryszyn to powinnaś wiedzieć kto
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 12:24

Na co to komu potrzebne?? Jeszcze podaj dokładną datę i namiary na pannę młodą!! Zajmij się swoim życiem i swoim weselem!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 12:30

W tej wsi jeszcze dobrze od ziemi nie odrosną a już wiadomo kto z kim 😁
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 12:46

Na co to komu potrzebne?? Jeszcze podaj dokładną datę i namiary na pannę młodą!! Zajmij się swoim życiem i swoim weselem!!
nie rozumiem co za nerwy przecież to jest forum Telatyna i można pisać o tym gdzie kto robi wesela gdzie taniej i albo gdzie drożej ludzie chca wiedziec takie rzeczy piszą tu ludzie ogilnie o wszystkim o weselach tez
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 13:59

Ludzie, żyjcie sobie spokojnie i dajcie żyć innym...
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 17:09

jak przedstawia się sytuacja z kandydatem Kozłowskim, ma szanse czy raczej marnie z poparciem.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2018, o 13:52

U nas prawie wszyscy na wsi chcą na niego głosować,raczej Pan Kozłowski wygra
Na górę

Postautor: qads » 13 paź 2018, o 13:57

A ja będę głosowała na panią wojt jak większość Poturzyna pan Kozłowski nam świetlicy nie zrobi a projekt juz jest. Od 40 lat czekamy na obiekt z prawdziwego zdarzenia. I to właśnie pani wójt dokończyć ta inwestycie. Nie możemy zmarnować takiej szansy.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2018, o 14:48

U nas prawie wszyscy na wsi chcą na niego głosować,raczej Pan Kozłowski wygra
Takie rzeczy to tylko w Kryszynie)))
Na górę

Postautor: lll » 13 paź 2018, o 19:00

U nas prawie wszyscy na wsi chcą na niego głosować,raczej Pan Kozłowski wygra
Takie rzeczy to tylko w Kryszynie)))
W zulicach też. Gwarantuje
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2018, o 21:22

u nas na wsi też nastroje pisowskie ten Kozłowski ma szansę ludzie są zachwyceni młodym rzutkim facetem dużo obiecuje
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”