Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kryszyn » 23 lut 2020, o 19:40

To nie forum o jakichś tam dzierżawach itp. To jest forum o fasoli i parze książęcej
Na górę

Postautor: pwsl » 23 lut 2020, o 23:06

żżżżżżżżżżżżżygam kryszynem i tymi ćwierć inteligentami, najgłupsza wieś w gminie- sądząc po wpisujących posty
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 09:02

żżżżżżżżżżżżżygam kryszynem i tymi ćwierć inteligentami, najgłupsza wieś w gminie- sądząc po wpisujących posty
Hmmm a co mamy my kryszncy powiedzieć? Czujemy się jak w jakimś reality show :oops: kamery, czujniki, śledzenie, detektywi, itd.... Hmmmmm spróbowałbyś żyć w kryszynie.. To dopiero jest adrenalina
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 09:33

Hmmm a co mamy my kryszncy powiedzieć? Czujemy się jak w jakimś reality show :oops: kamery, czujniki, śledzenie, detektywi, itd.... Hmmmmm spróbowałbyś żyć w kryszynie.. To dopiero jest adrenalina
A pozwolenie na broń już jest??
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 10:29

A pozwolenie na broń już jest??
Uważaj!! Bo Wielki Brat wszystko widzi!!
Na górę

Postautor: Mowisz » 24 lut 2020, o 13:35

Ty się Bogusiem nie martw Ty się martw czy cie na wesele zaprosi bo już prosi a ciebie jakby nie bedzie
I chwała Bogu :P nareszcie sprawiedliwości stała się zadość i ten Nowy pierwszy odważny zrobił porządek i skończyło się chamstwo i poniżanie biedniejszych
Porządek z nimi to zribili ich dawni ,,znajomi” co na :cry: chrzciny nie zaprosili, teraz i młody na wesele nie prosił. W końcu ludzie na oczy przejrzeli i z fałszywymi na jednej sali być nie chcą. Brawa
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 18:31

A pozwolenie na broń już jest??
[/quote]

Z tego co się orientuję to najpierw trzeba testy psychologiczne przejść i trzeba być zrównoważonym psychicznie, spokojnym i opanowanym człowiekiem. Więc nie każdy dostanie pozwolenie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 19:27

Trza chłopy schron budować :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 21:05

Żeby tak moja chciala nałożyć suknie z tamtego roku
Marzenie
Co impreza to 300*400 zł na suknie
Raz założy i wisi w szafie
Najważniejsza jest klasa, sukienka może być ubiegłoroczna. Najważniejsze, żeby była odpowiednia do okazji. Impreza rolnicza to nie sylwester i im bardziej sylwestrowa kreacja tym bardziej to śmiesznie wygląda. A te fryzy na głowach to................ Maniewski by płakał
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 22:32

Nie wiem czy dam radę, Krzysiek mi obiecał 2 maja fasolę siać, potwierdzić potwierdziłem, ale pewno aż po ślubie zdążę.
Zenek , to nie o ciebie chodzi :lol:
Na górę

Postautor: Ada » 25 lut 2020, o 09:33

Skoro tak łatwo jest pisać będąc anonimowym ciekawi mnie ile osób odważyło by się napisać te wszystkie głupoty gdy by się musieli pd nimi podpisać napewno nie było by tych wierszyków i ciągłego tematu Kryszyna
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 11:50

Skoro tak łatwo jest pisać będąc anonimowym ciekawi mnie ile osób odważyło by się napisać te wszystkie głupoty gdy by się musieli pd nimi podpisać napewno nie było by tych wierszyków i ciągłego tematu Kryszyna
Myślisz Ada że kogoś twój komentarz rusza??? Co nieprawdę piszą? Wierszyki nieprawdziwe? Jak ktoś jest porządnym człowiekiem to na niego nie piszą jak to mówisz głupot. Nie ośmieszaj się. Trzeba żyć jak człowiek to nie będą pisać
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 13:35

Skoro tak łatwo jest pisać będąc anonimowym ciekawi mnie ile osób odważyło by się napisać te wszystkie głupoty gdy by się musieli pd nimi podpisać napewno nie było by tych wierszyków i ciągłego tematu Kryszyna
o tak
my już mamy dosc tego caly czas piszą tu o kryszynie
do czego to doszlo?
są handlarze w lykoszynie molozowie starej wsi i dalej ale cicho sza kultura nikt nie robi takich rzeczy
tych dwóch z kryszyna tez normalnie razem trzymaja
noz ku.... ile mozemy my mieszkańcy kryszyna wytrzymac
Na górę

Postautor: ADA » 25 lut 2020, o 13:54

o tak
my już mamy dosc tego caly czas piszą tu o kryszynie
do czego to doszlo?
są handlarze w lykoszynie molozowie starej wsi i dalej ale cicho sza kultura nikt nie robi takich rzeczy
tych dwóch z kryszyna tez normalnie razem trzymaja
noz ku.... ile mozemy my mieszkańcy kryszyna wytrzymac

A O CO KONKRETNIE TOCZYSZ GÓWNOBURZE? Bo poki co widzę, że to "tych dwóch nowych nakręca to forum". Skoro masz dość to nie nakręcaj tematu, i przygotuj się na wiosnę, bo jak zaczniesz ryc nosem w polu to przestaniesz pisać głupoty.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 14:04

Hhehe ale się Ada wkurzyła tak tak zrób laska porządek pokaż kto tu rządzi tym dwóm nowym tupnij nóżka pokaż kto rządzi na wsi i na forum haha twoje słynne hasełko NIE WIESZ KIM JA JESTEM?? znają wszyscy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”