Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 06:33

Jest susza a ludzie podlewają swoje ogrody na potege , jeszcze tak beda postępować to zabraknie wody na deszczownie do nawadniania warzyw , czy moga tak lac wodę na ogrody??
Aha ...to na mój ogród nie, ale na twoje warzywka tak? Bo ty prowadzisz bisnes i stracisz a ja zwykły szarak mogę stracić co tam.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 07:25

Aha ...to na mój ogród nie, ale na twoje warzywka tak? Bo ty prowadzisz bisnes i stracisz a ja zwykły szarak mogę stracić co tam.
Zawsze możesz kupić u mnie te warzywka , poco co ogród? Noi teraz to poszybują ceny warzyw o 50 proc. Do gory bo susza a kalafior już po 8 zl 😎
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 07:57

Zawsze możesz kupić u mnie te warzywka , poco co ogród? Noi teraz to poszybują ceny warzyw o 50 proc. Do gory bo susza a kalafior już po 8 zl 😎
zobaczymy zobaczymy jak Ukraińcy nie przyjadą czy będziesz taki cwany, kto te warzywa będzie zbierał, i jaka będzie stawka za godzinę jak sobie za kalafior po 8 zl. życzysz, kto go kupi, bo mnie nie będzie stać dać za kalafior 8 zł,
Na górę

Postautor: Ollaa » 27 kwie 2020, o 09:10

To można podlewać ogródki czy nie?
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 12:17

Możesz podlewać , bo ogrody przydomowe mają strategiczne znaczenie żywieniowe dla mieszkających ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 12:49

Aj wy durne placki. Macie super wójta to jak że chce to i deszcz wam załatwi. Qrwa osły jedne.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 13:02

Możesz podlewać , bo ogrody przydomowe mają strategiczne znaczenie żywieniowe dla mieszkających ludzi.
Ale widziałem jak jedna Pani na kwiatki leje
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 14:05

Ale widziałem jak jedna Pani na kwiatki leje
Jak leje???
Na górę

Postautor: latu » 27 kwie 2020, o 20:24

odda nam gmina nasze pieniądze wpłacone na solary, ??, no bo to nie z naszej winy wyszła lipa,było dużo hałasu, zapowiedzi, a wyszło wielkie PSYK, nie podoba mi się to
Na górę

Postautor: Do suszy » 30 kwie 2020, o 17:26

To nie są żarty. Zobaczycie co jeszcze będzie się działo z tymi deszczowniami. Ludzie pobrali kredyty, nawadniają pola a poziom wód gruntowych spada. Jak zabraknie w studni wody u ludzi to i Wody Polskie wprowadzą zakaz poboru do nawadniania.
Na górę

Postautor: Godz17 » 30 kwie 2020, o 17:33

Ciekawe jak w Nowosiółkach rozwinie się sytuacja. Czy przez to nawadnianie takiego areału w studni ludziom zaniknie woda.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2020, o 11:18

Ciekawe jak w Nowosiółkach rozwinie się sytuacja. Czy przez to nawadnianie takiego areału w studni ludziom zaniknie woda.
A jakie to pieniądze za to nawadnianie płacą? Bo słyszałem że grosze a my za wodę do domu drogo, prawda to?
Na górę

Postautor: JanWlk » 3 maja 2020, o 20:07

No to Darek z Ewelinka i tym przydupasem zwanym sekretarzem, chyba KCPZPR pokazali klasę na dotacje z energii odnawialnej, gdzie Zieliński, gdzie czarnek z lublina który wam obiecał kokosy? Ot to sie władza trafiła, wszystko załatwią. Jak widać nie wszystko. Sami fachowcy 😂😂😂🤭ale zulernia sie rozwija, nową drogę beda mieli do nikad 😂i po co Ci to Darek było 🤩😍😅
Na górę

Postautor: Starosta » 3 maja 2020, o 23:45

Darek, pokazałeś klasę razem z ewelinka i sekretarzem, partii 😂😂😂
Na górę

Postautor: pezetper » 4 maja 2020, o 20:07

a droga z telatyna do nowosiółek, na spotkaniu przedwyborczym pisiory mówiły, jak wy jeździcie po tej drodze?przecież po tym się nie da jechać, jak Darek wygra , to droga będzie w przyszłym rok zrobiona, i co?, gdyby nie poprzednia ekipa, która zrobiła drogę z nowosiółek do telatyna przez wasylów, jeździlibyśmy do tej pory po dziurach.Po tłustych latach- przyszły lata chuuuudeeee
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”