Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Zetelny » 10 paź 2020, o 10:38

trioche wstyd pan A. bo wiadomo ze bierzecie kredyty a ja tylkonobserwuje kiedy to komornik zapuka nie ma się co denerwiwac ze ludzie mowia że ktos na pana A zle mowi jak to? w ciągu roku przebieraczka master i nowy traktor i pan si denerwuje że kto mowi ze kredyty ma około jeszcze nie takie bogacze sa i nie robia tyle bo wiadomo że z pola nie ma teraz zysku a pan A ma zysk? jeszcze nie takie inwestory siedli
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2020, o 18:40

trioche wstyd pan A. bo wiadomo ze bierzecie kredyty a ja tylkonobserwuje kiedy to komornik zapuka nie ma się co denerwiwac ze ludzie mowia że ktos na pana A zle mowi jak to? w ciągu roku przebieraczka master i nowy traktor i pan si denerwuje że kto mowi ze kredyty ma około jeszcze nie takie bogacze sa i nie robia tyle bo wiadomo że z pola nie ma teraz zysku a pan A ma zysk? jeszcze nie takie inwestory siedli
No nie tylko w gospodarkę inwestuje, słyszałem że pałac w Dołhobyczowie kupił i będzie tam imprezy urządzał, z najlepszymi kumplami i najładniejszymi laskami z okolicy. Wstydź się pan A🥳🥳😮🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2020, o 19:42

trioche wstyd pan A. bo wiadomo ze bierzecie kredyty a ja tylkonobserwuje kiedy to komornik zapuka nie ma się co denerwiwac ze ludzie mowia że ktos na pana A zle mowi jak to? w ciągu roku przebieraczka master i nowy traktor i pan si denerwuje że kto mowi ze kredyty ma około jeszcze nie takie bogacze sa i nie robia tyle bo wiadomo że z pola nie ma teraz zysku a pan A ma zysk? jeszcze nie takie inwestory siedli
No i masz, wolność słowa
bo umysł już zniewolony przez zazdrość i nienawiść
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2020, o 09:52

trioche wstyd pan A. bo wiadomo ze bierzecie kredyty a ja tylkonobserwuje kiedy to komornik zapuka nie ma się co denerwiwac ze ludzie mowia że ktos na pana A zle mowi jak to? w ciągu roku przebieraczka master i nowy traktor i pan si denerwuje że kto mowi ze kredyty ma około jeszcze nie takie bogacze sa i nie robia tyle bo wiadomo że z pola nie ma teraz zysku a pan A ma zysk? jeszcze nie takie inwestory siedli
Pamiętaj, że dobro wraca, zło też. To co tu napisałeś powróci do ciebie.
Na górę

Postautor: Gogo » 11 paź 2020, o 10:26

To wszystkie tak robio i ten z kryszyna i lykoszyna. Wszystko kredyciaze a w kryszybie to tylko jeden prekursor fasolowy jest i wszyscy wiedzo o kim mowa
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2020, o 15:01

To wszystkie tak robio i ten z kryszyna i lykoszyna. Wszystko kredyciaze a w kryszybie to tylko jeden prekursor fasolowy jest i wszyscy wiedzo o kim mowa
Hahaha prekursor fasolowy, hahahaha , jak ludzie handlowali fasolą to on byki na wózek ciągał hahaha
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2020, o 15:12

To wszystkie tak robio i ten z kryszyna i lykoszyna. Wszystko kredyciaze a w kryszybie to tylko jeden prekursor fasolowy jest i wszyscy wiedzo o kim mowa
O przepraszam bardzo, prekursorem fasolowym to był pan Polak, ja jestem z kryszyna i wiem co mówię. On pierwszy handlował fasolą. Proszę się trzymać faktów.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2020, o 16:08

To wszystkie tak robio i ten z kryszyna i lykoszyna. Wszystko kredyciaze a w kryszybie to tylko jeden prekursor fasolowy jest i wszyscy wiedzo o kim mowa
Co ty tu piszesz,zaraz będziesz znowu straszyć ludzi znajomościami prokuratorskim w Warszawie,i wydzwaniać po ludziach z płaczem że ktoś ci życie zmarnował.Uspokuj się
Na górę

Postautor: Gogo » 11 paź 2020, o 18:34

O przepraszam bardzo, prekursorem fasolowym to był pan Polak, ja jestem z kryszyna i wiem co mówię. On pierwszy handlował fasolą. Proszę się trzymać faktów.
Ta prekursor 😅😅😅
Na górę

Postautor: Jjj » 12 paź 2020, o 13:52

Ta prekursor 😅😅😅
Nie bo jedynym prekursorem jest wiesniak z zięciem spod jedynki
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2020, o 13:54

Ta prekursor 😅😅😅
Król jest jeden 💪
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 11:19

Król jest jeden 💪
Niby kto ten król?
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 14:12

No nie tylko w gospodarkę inwestuje, słyszałem że pałac w Dołhobyczowie kupił i będzie tam imprezy urządzał, z najlepszymi kumplami i najładniejszymi laskami z okolicy. Wstydź się pan A🥳🥳😮🤣🤣
Jest król to musi być i książę dolhobycziwski
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 18:44

Jest król to musi być i książę dolhobycziwski
Super rewelacja, ale nas rozbawiłes swoim komentarzem, wszyscy pękamy ze śmiechu. Mam nadzieję że teraz Ci lżej. Może na jakiś czas Ci wystarczy tej pożywki i zamilkniesz? Jeśli chcesz coś fajnego napisać, napisz o sobie.
Na górę

Postautor: Jjjj » 13 paź 2020, o 19:14

Oho grono całe z forum uważajcie teraz bo prokuratora i sąd najzywszy wkroczy do akcji i nie niszczcie im życia
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”