Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 16:19

Gdzie mogę dostać ten album?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 16:38

Czyli w Krszynie hasło wina Tuska zmieniło się na wina Sołtysa? Myślę że śmiało możecie mieć do niej pretensje także, że w nocy jest ciemno i że księżyc nie ma czerwonego koloru zawsze! Ale zescie sobie wybrali Sołtysa że nie stara się żeby w nocy było jasno... ja wam mówię głosujcie na mnie a zrobię wam album i każdego podwórko będzie opisane jak trzeba.

Trudno się to czyta, ale wychodzi na to że to prawda. Ludziom ciężko dogodzić, a co sami robią? Na zebraniach po 2 osoby, jakieś sprzątanie 2 osoby, nic nie trzeba, ale przed monitorem siedzieć wypisywać bzdury, obarczać kogoś winą, mieć o wszystko pretensje to już tak. Ludzie dlaczego nie chcecie przyjąć do wiadomości że czasy się zmieniły że świat się zmienił, że trzeba wyjść do ludzi a nie tylko narzekać w swoich czterech ścianach i zazdrościć wszystkim wszystkiego. Już przestańcie tu pisać, będzie zmiana sołtysa, zmiana przewodniczacej, ale skonczcie temat Kryszyna bo wstyd na całą gminę.
Na górę

Postautor: czlek » 23 paź 2018, o 19:22

Przynajmniej album sie wypromowal..moze jest płatny to zasili budzet gminy..i bedzie na wszystkie obietnice wyborcze:)
Na górę

Postautor: lll » 23 paź 2018, o 19:45

Nadchodzą zmiany w Telatynie, nadchodzą zmiany w starostwie, nadchodzą zmiany w Laszczowie. Duże miasta wybrały bandytów ale wieś zawsze była mądrzejszy.
Na górę

Postautor: Marian » 23 paź 2018, o 20:51

Gadacie na wójtową, a u Nas w Żulicach jednak coś się zrobiło bo droga gmina wreszcie wygląda jak powinna. Chcielibyśmy od razu żeby Wam zrobiono super miasto ale powoli i będzie wszytko dobrze.
Na górę

Postautor: bhg » 23 paź 2018, o 21:16

My Panią Wójt przepraszamy juz będziemy głosować jak trzeba. Tylko tymi wpisami proszę nas nie męczyć jak to wszystko u nas w gminie "gospodarnie". Trzy sekretarki w gminie to mają czas na tym forum bzdury PiSac.😊
Na górę

Postautor: Nick » 23 paź 2018, o 21:26

A ten Kozłowski mieszka w Tomaszowie, podatki tam będzie płacił a z naszej gminy pobierał pensje. Mieszka w Tomaszowie, w mieście i już na pewno tak mu będzie zależało żeby się gmina telatyn rozwijała.
Na górę

Postautor: Czlek » 23 paź 2018, o 21:54

Czyli co..ja tez napisze ze Radkow kocha pania wojt..Pani Wojt do.Radkowa nawet bala sie sama przyjechac na spotkanie wyborcze..tak.ja kochamy😊 ..i tez zaglosujemy tak.jak trzeba!!rowniez i w drugiej turze!!
Na górę

Postautor: zefir » 23 paź 2018, o 22:27

Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz??polaskoczesz czy podrapiesz? :)
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 22:32

Podlaczajac sie do tematu, napisze kilka zdan.
Wojt jest od tego aby dbal o gmine i jej interesy.
Jest od tego zeby wszystkim zylo sie lepiej i aby byli zadowoleni.
Zadowoneli to nie znaczy: kupowanie nowych piekarnikow dla kol gospodyn wiejskich i remonty budynkow dla takich instytucji bo to jest bez sensu. Imprezy tzw festyny, to sie robi jak jest juz wszystko i tylko balowac.
Jadac po wiekszosci terytorium gminy, przez cala wiosne i lato pobocza sa zarosniete ze tylko czekac az ktos przydzwoni w sarne albo innego losia. Zima tez nie lepiej bo sniegu wiecej na drodze niz tego co napadalo.
Jak juz ktos napisal droga przez Kryszyn jest nowa... To powiatowa, nie gminna wiec nie widze sensu przypisywac tego "sukcesu wladzy gminy".
A to zachwalanie roznych ludzi " ten sie nadaje na soltysa" to tez pasowaloby sie zastanowic od czego jest soltys w dzisiejszych czasach. Od niczego. Jest po to zeby byl i nic wiecej, teraz nikt nie chodzi do soltysa ze ulica jest zasniezona bo kazdy ma telefon i dzwoni do gminy sam. A soltys nie cudotworca i tak nic nie zrobi wiec nie rozumiem po co ta nagonka i zachwalanie niektorych osob ktore sam, znam osobiscie i az tak dobrych slow nigdy nie powiem na ich temat. Dziekuje.
Czekałem, aż jakąś kolejna ameba umysłowa napisze, że droga powiatowa i to nie wójtowa. Ale proszę sobie pójść do kochanego radnego i zapytać ile kasy na drogę przekazała gmina Telatyn jako dofinansowanie? Tak tak komentujący.... piszesz durnoty a nie wiesz. Po drugie co Ty piszesz o zarosnietycj wsiach? Nie widzę takiego problemu w Nowosiółkach gdzie sołtys sam osobiście wykasza np. teren klombu gdzie zostały zasadzone kwiaty. Tak tak napisz teraz ze to przecież jej wioska i to ona robi specjalnie. Ale najpierw zastanów się czy zadbanie o wygląd wsi nie zależy także od ludzi bo co zrobi gmina jak ludzie nie zadbają o własne podwórka? Co znaczy sołtys obecnie? Nooo jak siedzi o całe dnie ogląda Dlaczego Ja to nic masz rację.... jak został wybrany po to żeby tylko sobie być sołtysem to tak tak.... więc przy kolejnych wyborach nie kandyduj na ten urząd i daj wygrać innym ludziom którzy mają lepsze pomysłu od Ciebie.

"Umyslowa ameba" to ludzie pisali w 1939. W dzisiejszej dobie internetu wszelkie obrazy sa karalne, latwo dobrac sie do takiego osobnika przez adres ip.
Wchodze na forum, czytam, pisze swoje, a ktos od razu z obelgami. Tam bylo wyraznie napisane ze to moje zdanie i zadnej obrazy tez tam nie bylo. Nie bylo tam znaku zapytania ktory znaczy, ze czekam na odpowiedz. Wiec gratuluje kultury a raczej jej calkowitym braku. Jak sie nie umie konstruktywnie napisac posta, to nie probowac i sie nie osmieszac bo to nie te czasy, ze kto najwiecej krzyczy ten jest gosc.
A odpisujac na te " zarosniete pobocza", to ze w Nowosiolkach jest ok,nie znaczy ze wszedzie. Jezdze i widze dlatego tak napisalem, na skrzyzowaniu nie widac nic i tyle w temacie. Mieszkancy maja kosic skrzyzowania? Z jakiej okazji? To w takim razie Wojt czym sie zajmuje? Radni czym? Soltysi? Nie mowie ze jest tak w kazdej wsi ale wiele takich miejsc istnieje. Znam ta gmine i wiem bo widzialem, ze w godzinach pracy urzadza sie " targowisko" z roslinami itp. pod budynkiem panstwowej instytucji, podkreslam. Nie mam nic wielkiego przeciwko obecnej wladzy, ale moze czas cos zmienic i patrzec na priorytety.
Na górę

Postautor: Wazzup » 23 paź 2018, o 22:39

W Nowosiółkach nie ma sołtysa, to jest celebryta 😉
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 22:59

My Panią Wójt przepraszamy juz będziemy głosować jak trzeba. Tylko tymi wpisami proszę nas nie męczyć jak to wszystko u nas w gminie "gospodarnie". Trzy sekretarki w gminie to mają czas na tym forum bzdury PiSac.😊

3 sekretarki? Proszę to wyjaśnić?
Na górę

Postautor: Nowy81 » 23 paź 2018, o 23:42

Mało konstruktywne te wasze niby argumenty, a w sprawie porządków przydrożnych to niby dlaczego ma tym zajmować się wójt czy sołtys jak przez całą gminę przebiega droga wojewódzka, a za nią odpowiadają inne wyższe organa😀
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 09:03

Co się dzieje że pan Kozłowski zamieścił taki przejmujący wpis na swojej stronie o Telatynie? O co chodzi? Kto się kogo czepia?
Na górę

Postautor: Axyz » 24 paź 2018, o 09:13

Czy ktoś zna wyniki wyborów do Rady Powiatu tomaszowskiego?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”