Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Admin09 » 22 paź 2018, o 20:18

to marionetka wlapach kaczora
Na górę

Postautor: Zdzichu » 22 paź 2018, o 20:19

Skoro Wójtem w Gminie Telatyn, może zostać człowiek z Tomaszowa Lubelskiego, to ja w wyborach na Sołtysa startuje w Żulicach! A co nie można mi? Obiecam chodnik i będę sołtysem Żulic siedząc sobie przed telewizorem w Poturzynie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 20:24

Podobno o album poszło o gmine Telatyn :lol: :lol:
Nie ma kryszynskiego festynu niepodległościowego i kryszyncy zagłosowali na Kozłowskiego :lol: :lol:
Na górę

Postautor: zefir » 22 paź 2018, o 20:31

Proszę spojrzeć na sprawę z innej perspektywy.. P. Rafal Trzaskowski, wczoraj wygrał wybory na prezydenta Warszawy, a jest posłem wybranym z Krakowa. I czy warszawiacy zdyskredytowali Trzaskowskiego? Nie, dobrze wykształcony, z doświadczeniem..
Na górę

Postautor: Brain » 22 paź 2018, o 20:35

Proszę spojrzeć na sprawę z innej perspektywy.. P. Rafal Trzaskowski, wczoraj wygrał wybory na prezydenta Warszawy, a jest posłem wybranym z Krakowa. I czy warszawiacy zdyskredytowali Trzaskowskiego? Nie, dobrze wykształcony, z doświadczeniem..
Mogłeś nie pisać tego z Trzaskowskim, gdyż jest to argument na poziomie gimnazjalnym. A tak pozatym to czy trzeskowski to nie z PO i czy nie wygrał z PiS... hipokryzja czy napisanie tylko czego żeby mniej więcej się zgadzało?
Na górę

Postautor: Incog » 22 paź 2018, o 20:37

Postawie na kogoś nowego! Wójt nie musi tu mieszkać a działać !!!
Na górę

Postautor: zefir » 22 paź 2018, o 20:58

Chodzi mi, o to że pan p.Kozlowski nie jest z telatyna a może być bardzo dobrym wlodarzem, np tak jak P. trzaskowski :) a kłócić się nie zamierzam z nikim, wdawac się w dyskusję, bo nie jestem ani za pisem ani za po :) ani przeciwnikiem ani zwolennikiem Pana Kozłowskiego, ale wydaje mi się, że to ciekawa kandydatura dla tego rolniczego terenu :)
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 21:30

Hejterzy:) nie wiem czego Wy oczekujecie, jakiego kandydata. PAN Kozłowski, Młody, dobrze wykształcony, z dużym doświadczeniem, dobrymi kontaktami. Z tego co mówił na spotkaniach to pochodzi z gminy Telatyn, tu się wychował, tu ma rodzinę. Pracuje w ARiMR. Jakiego chcecie kandydata do gminy, gdzie głównie ludzie żyją z uprawy ziemii? Absolwenta Akademii Sztuk Pięknych.??
Potrzebujemy mieszkańca gminy Telatyn na wójta, a nie człowieka z miejscowości oddalonej o 30 km, gdyż rolnik nie może kupić pola jak nie mieszka 5 lat w jakimś, okręgu. Swoją drogą czy obecny Wójt jest stary i bez szkoły?
Swoja droga wolalbym wójta z wykształceniem zawodowym ale takiego który dotrzymuje obietnic ..niz doktora prawa który ma amnezje powyborcza..:) po drugie ..co ma zakup pola do bycia wójtem.. :idea: :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 21:30

Hejterzy:) nie wiem czego Wy oczekujecie, jakiego kandydata. PAN Kozłowski, Młody, dobrze wykształcony, z dużym doświadczeniem, dobrymi kontaktami. Z tego co mówił na spotkaniach to pochodzi z gminy Telatyn, tu się wychował, tu ma rodzinę. Pracuje w ARiMR. Jakiego chcecie kandydata do gminy, gdzie głównie ludzie żyją z uprawy ziemii? Absolwenta Akademii Sztuk Pięknych.??
Potrzebujemy mieszkańca gminy Telatyn na wójta, a nie człowieka z miejscowości oddalonej o 30 km, gdyż rolnik nie może kupić pola jak nie mieszka 5 lat w jakimś, okręgu. Swoją drogą czy obecny Wójt jest stary i bez szkoły?
Swoja droga wolalbym wójta z wykształceniem zawodowym ale takiego który dotrzymuje obietnic ..niz doktora prawa który ma amnezje powyborcza..:) po drugie ..co ma zakup pola do bycia wójtem.. :idea: :idea:
Na górę

Postautor: Brain » 22 paź 2018, o 21:44



Potrzebujemy mieszkańca gminy Telatyn na wójta, a nie człowieka z miejscowości oddalonej o 30 km, gdyż rolnik nie może kupić pola jak nie mieszka 5 lat w jakimś, okręgu. Swoją drogą czy obecny Wójt jest stary i bez szkoły?
Swoja droga wolalbym wójta z wykształceniem zawodowym ale takiego który dotrzymuje obietnic ..niz doktora prawa który ma amnezje powyborcza..:) po drugie ..co ma zakup pola do bycia wójtem.. :idea: :idea:
Nieźle ktoś wyprał mózgi mieszkańcom gminy Telatyn obietnicami prosto z krainy mlekiem i miodem płynącej. Jeśli są zdolni zagłosować na kandydata z zewnątrz tylko po to żeby obecny Wójt który mieszka od lat w gminie został wywalony bo w albumie nie pokazano festynu w Krysznie. Jezu! Nikt nie dostrzega ile się zmieniło w gminie Telatyn przez ostanie lata bo jest omamione wyimaginowanymi frazesami bez pokrycia. Czy nikt nie wysłuchał się w składane obietnice kandydata z Tomaszowa Lubelskiego które są takie same co mówi Morawicki? Czy kandydat z Tomaszowa Lubelskiego wie że startuje na wójta a nie na premiera rządu? Oj ludzie ludzie zmieniacie poglądy jak chorągiewka.... skąd zawieje to wy już tam.
Na górę

Postautor: mki » 22 paź 2018, o 23:09

Potrzeba zmian jest zbyt silna. Pisanie tutaj nic nie zmieni. A robi się już żałosne. Chciałoby się rzec za Sienkiewiczem Kim jesteś ze się sędzia i kątem kreujesz?
Na górę

Postautor: Gosciu » 22 paź 2018, o 23:28

Podlaczajac sie do tematu, napisze kilka zdan.
Wojt jest od tego aby dbal o gmine i jej interesy.
Jest od tego zeby wszystkim zylo sie lepiej i aby byli zadowoleni.
Zadowoneli to nie znaczy: kupowanie nowych piekarnikow dla kol gospodyn wiejskich i remonty budynkow dla takich instytucji bo to jest bez sensu. Imprezy tzw festyny, to sie robi jak jest juz wszystko i tylko balowac.
Jadac po wiekszosci terytorium gminy, przez cala wiosne i lato pobocza sa zarosniete ze tylko czekac az ktos przydzwoni w sarne albo innego losia. Zima tez nie lepiej bo sniegu wiecej na drodze niz tego co napadalo.
Jak juz ktos napisal droga przez Kryszyn jest nowa... To powiatowa, nie gminna wiec nie widze sensu przypisywac tego "sukcesu wladzy gminy".
A to zachwalanie roznych ludzi " ten sie nadaje na soltysa" to tez pasowaloby sie zastanowic od czego jest soltys w dzisiejszych czasach. Od niczego. Jest po to zeby byl i nic wiecej, teraz nikt nie chodzi do soltysa ze ulica jest zasniezona bo kazdy ma telefon i dzwoni do gminy sam. A soltys nie cudotworca i tak nic nie zrobi wiec nie rozumiem po co ta nagonka i zachwalanie niektorych osob ktore sam, znam osobiscie i az tak dobrych slow nigdy nie powiem na ich temat. Dziekuje.
Na górę

Postautor: Placek » 23 paź 2018, o 03:38

Podlaczajac sie do tematu, napisze kilka zdan.
Wojt jest od tego aby dbal o gmine i jej interesy.
Jest od tego zeby wszystkim zylo sie lepiej i aby byli zadowoleni.
Zadowoneli to nie znaczy: kupowanie nowych piekarnikow dla kol gospodyn wiejskich i remonty budynkow dla takich instytucji bo to jest bez sensu. Imprezy tzw festyny, to sie robi jak jest juz wszystko i tylko balowac.
Jadac po wiekszosci terytorium gminy, przez cala wiosne i lato pobocza sa zarosniete ze tylko czekac az ktos przydzwoni w sarne albo innego losia. Zima tez nie lepiej bo sniegu wiecej na drodze niz tego co napadalo.
Jak juz ktos napisal droga przez Kryszyn jest nowa... To powiatowa, nie gminna wiec nie widze sensu przypisywac tego "sukcesu wladzy gminy".
A to zachwalanie roznych ludzi " ten sie nadaje na soltysa" to tez pasowaloby sie zastanowic od czego jest soltys w dzisiejszych czasach. Od niczego. Jest po to zeby byl i nic wiecej, teraz nikt nie chodzi do soltysa ze ulica jest zasniezona bo kazdy ma telefon i dzwoni do gminy sam. A soltys nie cudotworca i tak nic nie zrobi wiec nie rozumiem po co ta nagonka i zachwalanie niektorych osob ktore sam, znam osobiscie i az tak dobrych slow nigdy nie powiem na ich temat. Dziekuje.
Czekałem, aż jakąś kolejna ameba umysłowa napisze, że droga powiatowa i to nie wójtowa. Ale proszę sobie pójść do kochanego radnego i zapytać ile kasy na drogę przekazała gmina Telatyn jako dofinansowanie? Tak tak komentujący.... piszesz durnoty a nie wiesz. Po drugie co Ty piszesz o zarosnietycj wsiach? Nie widzę takiego problemu w Nowosiółkach gdzie sołtys sam osobiście wykasza np. teren klombu gdzie zostały zasadzone kwiaty. Tak tak napisz teraz ze to przecież jej wioska i to ona robi specjalnie. Ale najpierw zastanów się czy zadbanie o wygląd wsi nie zależy także od ludzi bo co zrobi gmina jak ludzie nie zadbają o własne podwórka? Co znaczy sołtys obecnie? Nooo jak siedzi o całe dnie ogląda Dlaczego Ja to nic masz rację.... jak został wybrany po to żeby tylko sobie być sołtysem to tak tak.... więc przy kolejnych wyborach nie kandyduj na ten urząd i daj wygrać innym ludziom którzy mają lepsze pomysłu od Ciebie.
Na górę

Postautor: Kowa » 23 paź 2018, o 09:04

Stawiam na nieznane 😂trzeba dac Panu Kozłowskiemu szanse . 8 lat wystarczy...Teraz ktoś młody jest potrzebny ! Chociaż wybory radnych ... albo inaczej lista kandydujących młodych potencjalnych radnych mnie osobiście przerazila , niektóre osoby srednio gimnazjum ogarnęły a radnych chcą być 🤦🏻‍♀️Śmiech na sali
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 09:29

Oj biedni wy będziecie biedni, jak tylko w te obietnice bez pokrycia pisu wierzycie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”