Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: lll » 15 lut 2019, o 12:12

Stoję w kolejce z pszenica i oglądam zdjęcia na stronie UG Telatyn. Jestem pod wrażeniem. Brawo panie wójcie. Nowa droga w Nowosiółkach, dworek w Zulicach, OSP w Łachowcach, to jest dopiero wójt na miarę naszej gminy. Nowe drogi z przejściami dla pieszych w Kryszynie, nowe drogi na łąkach w Kryszynie. Tyle inwestycji. Jestem dumny z moje wójta. Nareszcie coś się robi.
Bądźmy konsekwentni... poprzednia wójtowa zrobiła bardzo dużo i proszę tutaj tego nie umniejszac... spoko niech robię nowy ale nie pisz ze przez 8 lat nic się nie działo bo codziennie jeździsz droga gmina która jest obok Twojego domu
Zrobiła ale dla siebie i koło siebie. Nawet na jeba... droge do Nowosiołek nie złożyła na czas pisma o dotacje i przepadło
Na górę

Postautor: Wiljam » 15 lut 2019, o 12:16

A jednak można kogoś zainteresować stanem drogi brawo Panie Wojcie bo miejscowy celebryta to tylko petycje ślę i nic z nich nie wynika przecież to tylko dla poklasku.
Na górę

Postautor: gtfr » 15 lut 2019, o 12:17

z agencją to się rozliczasz z programu "3 tyś. dla kgw" a z innych zarobionych pieniędzy w ciągu roku, , z urzędem skarbowym, jesteś zarejestrowana, stowarzyszenia też są zobowiązane do rozliczania się z us, pamiętaj, że na tym świecie są dwie rzeczy pewne : śmierć i podatki. też byłam na tym spotkaniu, zgoda ale mówiono o rozliczeniu konkretnego programu, jeśli się zarejestrowałaś czyli formalnie istniejesz i zarabiasz w jakikolwiek sposób , to musisz się z tego na koniec roku rozliczyć i zapłacić podatek, chyba że będziesz coś kombinować w dokumentach, ale nie radzę wcześniej czy później i tak cię rozliczą z naddatkiem. pamiętaj w polityce się ciągle zmienia , teraz rozliczają co najmniej 10 lat wstecz, później też tak może być.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 12:19



Bądźmy konsekwentni... poprzednia wójtowa zrobiła bardzo dużo i proszę tutaj tego nie umniejszac... spoko niech robię nowy ale nie pisz ze przez 8 lat nic się nie działo bo codziennie jeździsz droga gmina która jest obok Twojego domu
Zrobiła ale dla siebie i koło siebie. Nawet na jeba... droge do Nowosiołek nie złożyła na czas pisma o dotacje i przepadło
Dla siebie? A droga do Wasylowa to tylko ludzie z Nowosiółek jeżdżą? Co Ty pierdaczysz? Zamknij się wreszcie i przestań pisać dornoty...
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 12:20

A jednak można kogoś zainteresować stanem drogi brawo Panie Wojcie bo miejscowy celebryta to tylko petycje ślę i nic z nich nie wynika przecież to tylko dla poklasku.
Hahahaha bo umrę?! Celebryci porobili siebie zdjęcia na drodze a Ci już... będzie dorga hahha debile
Na górę

Postautor: lll » 15 lut 2019, o 12:23

A jednak można kogoś zainteresować stanem drogi brawo Panie Wojcie bo miejscowy celebryta to tylko petycje ślę i nic z nich nie wynika przecież to tylko dla poklasku.
Hahahaha bo umrę?! Celebryci porobili siebie zdjęcia na drodze a Ci już... będzie dorga hahha debile
uwazaj bo jezeli jednak sie okaze ze ta droga będzie robiona to na debila wyjdziesz ale ty i to w dodatku skończonego. Bede dokładnie pamiętał tego posta cwaniaczku i jak przyjdzie pora to ci przypomne ze zostałes koronowany na debila roku
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 12:33



Hahahaha bo umrę?! Celebryci porobili siebie zdjęcia na drodze a Ci już... będzie dorga hahha debile
uwazaj bo jezeli jednak sie okaze ze ta droga będzie robiona to na debila wyjdziesz ale ty i to w dodatku skończonego. Bede dokładnie pamiętał tego posta cwaniaczku i jak przyjdzie pora to ci przypomne ze zostałes koronowany na debila roku
Cwaniaczku z Osady który się tak na mnie wczoraj patrzyłes... uważaj bo Ci 500 plus zabiorą więc ja bym się tym bardziej martwił na Twoim miejscu... drogę zrobią bo musi być jakaś kielba wyborcza żeby chlopki roztropki zagłosowali na taką a nie inna partie.
Na górę

Postautor: kgw » 15 lut 2019, o 13:17

z agencją to się rozliczasz z programu "3 tyś. dla kgw" a z innych zarobionych pieniędzy w ciągu roku, , z urzędem skarbowym, jesteś zarejestrowana, stowarzyszenia też są zobowiązane do rozliczania się z us, pamiętaj, że na tym świecie są dwie rzeczy pewne : śmierć i podatki. też byłam na tym spotkaniu, zgoda ale mówiono o rozliczeniu konkretnego programu, jeśli się zarejestrowałaś czyli formalnie istniejesz i zarabiasz w jakikolwiek sposób , to musisz się z tego na koniec roku rozliczyć i zapłacić podatek, chyba że będziesz coś kombinować w dokumentach, ale nie radzę wcześniej czy później i tak cię rozliczą z naddatkiem. pamiętaj w polityce się ciągle zmienia , teraz rozliczają co najmniej 10 lat wstecz, później też tak może być.
Jak byłaś to nie wiem co ty słuchałaś może kobiet plotkujących z tyłu,a jeżeli nawet trzeba się rozliczyć to nie rozumiem jaki problem.W tym roku nie rozliczamy się z urzędem skarbowym.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 14:04

Radni z Gminy Telatyn, mała prośba do Was... zmienicue statuty wszytkich miejscowości zgodnie z procedurą wynikającą z treści ustawy, odnośnie kadencji sołtysów bo bez sensu jest wybierać co 4 lata skoro kadencja władz samorządu obecnie to 5 lat... zacznie się to mieszać... w innych gminach o tym pomyślano ale u Nas widzę że 20 lat za murzynami...
Na górę

Postautor: nbvc » 15 lut 2019, o 14:57

ale po co oni się fotografowali, że stoją na drodze no i co?????? a droga 853 i tak będzie robiona , bo poprzedniczka zrobiła projekt i sprawiła że ta droga została wpisana na rok 2019 do realizacji, ale wybory!!! to trzeba pojeździć trochę i się popokazywać że to MY tak bardzo się martwimy o tą drogę i o was drodzy wyborcy!!! - a gdzie byliście do tej pory,?!!- a wcześniej nie było wyborów do sejmu,--dbacie o własne pupki, a nie o nasze samochody
Na górę

Postautor: JanWlk » 15 lut 2019, o 15:16

Nowosiolki - Poturzyn droga zrobiona no była inna partia u władzy w lublinie, odkąd dojna partia dostałem z la do władzy to się skończyło finansowanie niewygodnych pomysłów miejscowych włodarzy, wasz celebryta, zwany wójtem, sam nic nie potrafi zrobić tylko przytakiwac potrafi co mu zawislak powie, a ta droga to śmietanka wyborcza i do wyborów w październiku czy listopadzie zrobią żeby ciemny gród wschodni dalej głosował na pisiorkow. Program 4+ podpisany przez prezydenta i wchodzi w życie. Za co ta kasa dla tych matek? Patologia ten elektorat PiSu. W Nowosiolkach też się znajdzie kilku środków kapusty którzy machaja przy byle okazji pisiorkami, a ile krzyczą. Ta nienawiść was sama zezre od środka. Niedługo zdechniecie i będzie wkoncu spokój. Trafi się jakiś zawał, zator, rak lub inne chorobstwo i wkoncu was zabierze :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 15:49

a to że w tym albumie nie ma naszego kochanego Kryszyna i pięknego święta Smaki Niepodległości na kogo zgonisz , że czyja to wina? Też PiS?
Na górę

Postautor: pppp » 15 lut 2019, o 16:56

cieniutki pan wójt bez zawislaka ani be ani me niewie co kiedy i poco porażka a wkampani bujał jak znut
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 18:41

Pozdrawiam komentujacych, którzy nie znają Pana posła. Ja na zdjęciach nie widzę Pana Zawiślaka. To forum to istna żenada 🤣
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 18:44

cieniutki pan wójt bez zawislaka ani be ani me niewie co kiedy i poco porażka a wkampani bujał jak znut
Ty olbo ślepy albo głupi jesteś z tego co wiem i widzę i czytam to nie ZAWISLAK ale Zieliński .Siedzisz w tej chałupie i nie masz o niczym pojęcia.A co do projektów to p.wójt nie złożyła go w wyznaczonym czasie ani na drogę ani na chodniki.Gdyby złożyła to teraz nie było by zawracania dupy tylko czekalibyśmy na decyzje
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”