Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 14:22

ryja totymasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tak ktoś wczesniej pisał żeby osada nie korzystała z imprez w organizowanych w centrum kultury bydła bo nie głosowali na sołtysa
Znajdź mi tego posta... jak znajdziesz to ok... jak nie to ja znajdę Ciebie ok??
Na górę

Postautor: omra » 17 lut 2019, o 15:17

biznesłumen z osady (branża mięsna) , a zarazem ucho Jerzego, - podzieliła nas w osadzie
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 18:42



trzeba zrobic zebranie i się rozliczyć z kasy wioskowej i z kasy za soltysuwke
Zebranie z panem wójtem, radnym sołtysem .Chyba mamy prawo poznać Pana wójta . Jeszcze u nas na zebraniu nie był . Zapraszamy .
A Pan Wojt wygrał wybory w waszej cudownej krainie kalafiorem i fasolą płynącej i jeszcze was nie odwiedził?
A kuku a w Nowosiółkach już był :P
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 19:15

Po jakiej cenie fasolA ? Podobno spada
Na górę

Postautor: yyyyy » 17 lut 2019, o 19:28

tocimi dopiero atrakcja
Na górę

Postautor: Serdak » 17 lut 2019, o 21:42

Kryszyn to wieś w której się nie da nikomu dogodzić zawsze komuś coś będzie przeszkadzało dla tego tutaj teraz radny i sołtys są tylko jedną kadencję bo każdy umie z boku krytykować a sam nie chce startować na stanowisko bo boi się krytyki innych mieszkańców :!: :!: :lol: 8)
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 21:48

Nie trzeba plotkować i tworzyć plotek i z samego rana pędzić po nowe porcje rewelacji
Na górę

Postautor: nydt » 17 lut 2019, o 23:35

to kiedy gmina pracuje do 18-stej ?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2019, o 07:11

ludzie, czy ktoś z was to ogarnia??? czy to prawda, że w waszej gminie Telatyn członkowie PSL-u popierają PIS ? to odwrotnie niż w całym kraju! A gdzie szefostwo PSL-u? , gdzie powiatowy szef PSL-u? ,już całkiem odpuścił ?, a gdzie peeselowskie ideały ????? - już po peeselu?
Też tak słyszałem że szczególnie jedna pani działaczka z PSL-u lata za PiSem, no ale co ma zrobić,??
PSL już raczej do władzy nie wróci a te 5 lat gdzieś się trzeba zaczepić. Ale warto mieć kręgosłup moralny, najgorzej jak ktoś wszędzie pisze obelgi na władzę ale jak trzeba coś załatwić to się płaszczy. Ale ludzie tacy są dwulicowi
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2019, o 08:26

Co to jest kręgosłup moralny?
Na górę

Postautor: Wiljam » 18 lut 2019, o 09:15

A skąd on to może wiedzieć pisze o moralnosci a co pisze o innych hipokryzja :!:
Na górę

Postautor: Krzys » 18 lut 2019, o 09:17

Krzyżem moralnym to mogą pochwalić się pisowcy, oni doskonale wiedzą co to jest ponieważ go nie mają :panzielony:
Na górę

Postautor: Wiljam » 18 lut 2019, o 13:17

To dokładnie tak jak ty :lol:
Na górę

Postautor: Placek » 18 lut 2019, o 19:45

Widziałem dziś chyba tego łysego sołtysa z Kryszyna siedział u wójta ponad pół godziny i wyszedł jakiś zadowolony to pewnie aswalt już załatwia :lol: :P
Na górę

Postautor: lemur » 18 lut 2019, o 20:27

ta wójt i asfald pszecież on niedecyduje tylko góra sam może tylko selfi :roll:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”