Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: lrwg » 15 sie 2019, o 10:18

raczej dożynki bez politykiersta, dosyć tej polityki w pierwszych ławkach, i ksiądz poszedł w pisy,widać że mu to odpowiada, oj wypędzacie wy ludzi z kościoła,(frekwencja na mszy dożynkowej)" lepiej będzie dla kościoła jak będzie szedł własną drogą",-P. Franciszek
Na górę

Postautor: JanWlk » 16 sie 2019, o 10:44

Dostaje czarnuch kasę od państwa to popiera tą ciemnote a ciemnota idzie za ciemnotą. Co czarnuch powie to barany zrobią bo jak, nie wypada nie posłuchać...przez tą je baną politykę ludzie normalni odchodzą od kościoła tylko tępy ciemnogród chodź i słucha co im pedofil w sutannie powie.... Odkleic kościół od koryta państwowego to by nauczyli się być posłuszni a tak czarna mafia rządzi wami tępakami... Pozdro. Miłego piątku :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 11:43

Normalni nie odchodzą od kościoła :lol: . Tylko zboczeńcy. :lol:
Na górę

Postautor: Krzys » 16 sie 2019, o 21:25

Taka bida w kościele w Nowosiółkach że Kościół nieoświetlny 8) RLU stać na nową fure a oświetlenia brak :P tęopota tam mieszka że pozwala na coś takiego :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 15:49

nie bylem na dożynkach ale chodzą plotki po kryszynie że wszystko załatwiła była sołtys?to prawda? podobno sama wianek kupiła i przystroiła i zawiozła i niosła, tak mama id sąsiadki przyniosła wiadomści.to czego zrezygnowała jak teraz i tak wszystko musi robic?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 16:04

Nie wiem, nie znam sytuacji, ale wiem że jak ludzie wyczują że ktoś zawsze jest gotowy do pomocy i nigdy nie odmawia jak ktoś prosi to wykorzystują to.
Widać była sołtys nie umie powiedzieć NIE😖
ludzie to wyczuli i będą ją łupić z każdej strony 😭
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 17:22

qqq ka teraz to tak piszecie ze wianek wszystko ona a kilka tygodni temu kto pisal ze z jakiej to okazji ona biskupa na odpuście w nabrozu witala??? jak witać to pretencja czego ona a jak wianek to dobrze???
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 17:58

nie bylem na dożynkach ale chodzą plotki po kryszynie że wszystko załatwiła była sołtys?to prawda? podobno sama wianek kupiła i przystroiła i zawiozła i niosła, tak mama id sąsiadki przyniosła wiadomści.to czego zrezygnowała jak teraz i tak wszystko musi robic?
Powoli wszystkiego się dowisz,wszystko w swoim czasie,powoli,bez paniki
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 18:13

dobrze że jest ten temat powiem wam jacy ludzie są falszywi ! stoję sobie na dużej imprezie plenerowej a koleś z tych ja jestem King Bruce li karate mistrz pije wódkę z panią M i za chwilę podchodzi do mnie i Napier........na nią a co ! Ze jej przebieraczka jest mobilna i będzie źle przebierać a jeszcze nie zaczęła przebierać ale koles już wie i pewnie mówił to wszystkim także droga pani M trzeba wiedzieć z kim się wódkę pije!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 18:38

dobrze że jest ten temat powiem wam jacy ludzie są falszywi ! stoję sobie na dużej imprezie plenerowej a koleś z tych ja jestem King Bruce li karate mistrz pije wódkę z panią M i za chwilę podchodzi do mnie i Napier........na nią a co ! Ze jej przebieraczka jest mobilna i będzie źle przebierać a jeszcze nie zaczęła przebierać ale koles już wie i pewnie mówił to wszystkim także droga pani M trzeba wiedzieć z kim się wódkę pije!
W jakim celu to piszesz?? koleś może gadać bo podejrzewam konkurencja ale ty to jeszcze bardziej rozpuszczasz plotki, jakoś w tamtym roku u mnie przebierała przebieraczka mobilna było ok. To pewnie i tej pani będzie ok ale konkurencja musi byc.
Na górę

Postautor: Willamss » 17 sie 2019, o 19:05

Wow alescie zrobili koleżance antyreklamę....
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 11:38

dobrze że jest ten temat powiem wam jacy ludzie są falszywi ! stoję sobie na dużej imprezie plenerowej a koleś z tych ja jestem King Bruce li karate mistrz pije wódkę z panią M i za chwilę podchodzi do mnie i Napier........na nią a co ! Ze jej przebieraczka jest mobilna i będzie źle przebierać a jeszcze nie zaczęła przebierać ale koles już wie i pewnie mówił to wszystkim także droga pani M trzeba wiedzieć z kim się wódkę pije!
Wszstkim to mówi , nie tylko tobie , ale czekaj , to musi kiedyś wrocic , nie można tak innych ludzi poniżać , i zawsze rządzić
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 12:36

A mie już szlag trafia jak to czytam i się zastanawiam, czego ta kobieta tak się daje poniżać w tej wsi? Niby fajna ale honoru za grosz, wszędzie promuje ten Kryszyn to się teraz jej przebieraczki czepili, to jasne że nikt z tej wsi jej do przebierania nie weźmie, żeby mieli do Lublina wozić przebierać. Ten kto tak gada te plotki to musi pracować dla konkurencji.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 12:59

Napij się chłopie i wes cos na wstrzymanie nikt nikogo nie poniza
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 18:39

bardzo źle się dzieje człowiek człowiekowi wilkiem . zazdrość i zawiść wszędzie . a my się temu przyglądamy i pozwalamy na te plotki i na te świństwa . każdy zadowolony ze to jego nie dotyczy .
a ten jeździ od chałupy do chałupy i te plotki rozwozi po wsi . źle się dzieje . czytam zawsze co tu piszecie i zdecydowałem się zabrać głos . i jest mi przykro jak na to patrzę . ludzie opamiętajcie się .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”