Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 13:44

Bycie radnym na wsi to ludzi w oczy kluje,jak akurat jest tak że radny jest najbogatszy na całą wieś,ma wszystko najlepsze i najwięcej pola,to ludziom się wydaje że to za te pieniądze za sesję.z czasem się ludzie zaczynają odwracać i bardzo zazdrościć i się wszyscy gniewają na radnego.Nie może tak być!Ludzie muszą zrozumieć że nikt się nie dorobi za pieniądze za sesję czyli diety.

Który to radny taki Najbogatszy we wsi? Ku ...śmiech na sali, ludzie te czasy już minęły, ja pitolę średniowiecze ciemnogród Ma najwincej pola, skąd żeś się urwał chloptasiu??
Na górę

Postautor: lll » 14 paź 2018, o 15:44


Polska jest na pierwszym miejscu na świecie w wydatkach socjalnych w rankingu organizacji huminiatarnej Oxfam więc nie mów mi tutaj że jest dojna bo płacą z moich podatków takim amebom umysłowym co miesiąc hajs na 15 dzieci. Każdy daj daj daj pieniądze a jak nie to będę krzyczała konstytucja i przedstawiał durne argumenty. PO zostało rozliczone? Haha ciekawe w jaki sposób!? To że Tusk został przewodniczącym Rady?
Dokładnie, płacą. Zamiast podwyższyć pensje co miesiąc to wolą dać darmozjadom 500+ na dziecko zamiast wysłać ich do pracy. W znikomy stopniu dzieci widzą te pieniądze, w większym idą na inne cele. Proszę Cię, w jakim kraju tak się dzieje ze lud ciemny niepracujacy dostaje za darmo kasę od państwa. Państwo patologiczne się stało.
Sprawdź sobie statystyki ile idzie na socjal w innych krajach. Ja wiem ze wolałbys żeby te pieniądze szły na utrzymanie "biednych uchodzccow" tak jak za czasów Peo.
Darmozjadow? ! Hmm nie mierz innych swoją miarą. A patologie to sobie poszukaj u siebie w domu. Pff znalazł się wielce obronca
Na górę

Postautor: mieszkam » 14 paź 2018, o 15:55

Ja uważam , że trzeba głosować na wójta który mieszka w naszej gminie. Jaki będziemy mieli pożytek z Kozłowskiego , który bedzie sobie mieszkał w Tomaszowie a do nas przyjedzie po to by wypłacić mu wysoką pensję. To będzie wstyd dla gminy , że sami siebie nie doceniamy tylko obcych wybieramy.
Na górę

Postautor: Telatyn » 14 paź 2018, o 16:11

Zgadzam się . Wójtem powinien być mieszkaniec gminy telatyn. A czy odwrotnie Tomaszowianie głosowaliby na mieszkańca Telatyna by był ich wójtem lub burmistrzem ? Wątpię.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 18:15

A jaka to odległość, gdy każdy ma samochód i może szybko dojechać z takiego Telatyna do Tomaszowa ..Zobacz jak duźo osób z tej gminy dojeżdża do pracy w starostwie.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 21:47

To co obiecuje pan Kozłowski to jest bardzo dużo,,,gmina by się bardzo rozwinęła.chce bardzo dużo zrobić to co mnie obchodzi skąd on jest
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 21:56

To co obiecuje pan Kozłowski to jest bardzo dużo,,,gmina by się bardzo rozwinęła.chce bardzo dużo zrobić to co mnie obchodzi skąd on jest
A Ty jeszcze taki ciemny jesteś, że w obiecanki wierzysz?
Na górę

Postautor: lll » 15 paź 2018, o 07:01

To co obiecuje pan Kozłowski to jest bardzo dużo,,,gmina by się bardzo rozwinęła.chce bardzo dużo zrobić to co mnie obchodzi skąd on jest
A Ty jeszcze taki ciemny jesteś, że w obiecanki wierzysz?
Jestem ciemny bo 8 lat temu uwierzyłem w obietnice względem zulic i był to mój największy błąd w zyciu
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 10:11

Pan Kozłowski mówi że słowa ditrzyma i na koniec możemy go rozliczyć z obietnic. Chce zrobić coś z tymi pustostanami w poturzynie w telatynie w Radkowie ma konkretne pomysły, chce zrobić drogę do Nowosiółek, urząd czynny raz w tygodniu do 18, w gminie będą ludzie z ARiMR do różnych spraw, nie trzeba będzie do Tomaszowa jechać, internet szerokopasmowy, zespół dziecięcy , i żeby zespoły traktować na równi oto, ludziom się podoba
Na górę

Postautor: Ricky » 15 paź 2018, o 12:59

Pan Kozłowski mówi że słowa ditrzyma i na koniec możemy go rozliczyć z obietnic. Chce zrobić coś z tymi pustostanami w poturzynie w telatynie w Radkowie ma konkretne pomysły, chce zrobić drogę do Nowosiółek, urząd czynny raz w tygodniu do 18, w gminie będą ludzie z ARiMR do różnych spraw, nie trzeba będzie do Tomaszowa jechać, internet szerokopasmowy, zespół dziecięcy , i żeby zespoły traktować na równi oto, ludziom się podoba
Z tym urzędem czynnym raz w tygodniu to ciekawa sprawa bo będzie się wiązało z zatrudnieniem jeszcze większej liczby urzędników, gdyż jak rozliczyć ponad 40 godzin czasu pracy zgodnie z kodeksem pracy? Droga to Nowosiółek to pieśń przyszłości bo Wójt może ja zrobić tak samo jak starosta... porostu to nie jest w jego gesti tylko województwa ale chłopkom roztropkom łatwo nawinąc makaron na uszy. Świetlica w Poturzynie ma zostać zrobiona i jest to w planie obecnego wójta więc nic nowego. Czy coś jeszcze obiecał ten kandydat bo narazie nic nowego.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 13:46

Na mojej wsi też się ludziom spodobał rzeczowy konkretny facet i sołtys był zadowolony bo obiecał fundusz sołecki i oficjalne zaproszenia sołtysów na sesje Tak jak to jest we wszystkich gminach a czego nie mogli się doprosić od obecnej rady sołtysi.
Na górę

Postautor: gosc28 » 15 paź 2018, o 17:53

Ciekawe czy ze swoich poborów zapłaci za udział sołtysów w sesji, łatwo wydawać nasze pieniądze na ten cel.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 18:25

Wiesz jaka to ciężka praca być sołtysem??? A radny co? Przyjdzie na sesję, nawet często nie rozumie o co kaman, ręką do góry i pozamiatane,to niech radni się podzielą dietą z sołtysami,
Teraz mamy czarno na białym , chodzą po wsiach razem z kandydatami na wójta i co ten radny?? Nie wiem jak u was ale u mnie ani be ani me żaden potencjalny radny nie zabrał głosu , nie ma nic merytorycznego do powiedzenia , i to ma być radny?? Siedzi jak nie przymierzając to ciele a kandydat na wójta robi sobie i jemu dobry pijar
No ale jak się bierze radnych z łapanki ktokolwiek aby był to tak to wygląda
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 18:44

Co prawda to prawda Sołtys robi dużo więcej jak radny sołtys zawsze obrywa a radny zbiera pochwały
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 18:53

Bycie radnym na wsi to ludzi w oczy kluje,jak akurat jest tak że radny jest najbogatszy na całą wieś,ma wszystko najlepsze i najwięcej pola,to ludziom się wydaje że to za te pieniądze za sesję.z czasem się ludzie zaczynają odwracać i bardzo zazdrościć i się wszyscy gniewają na radnego.Nie może tak być!Ludzie muszą zrozumieć że nikt się nie dorobi za pieniądze za sesję czyli diety.

Który to radny taki Najbogatszy we wsi? Ku ...śmiech na sali, ludzie te czasy już minęły, ja pitolę średniowiecze ciemnogród Ma najwincej pola, skąd żeś się urwał chloptasiu??

I to jest prawda,,,ludzie radnemu wszystkiego zazdroszczą!!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”