Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Tru » 14 lis 2018, o 20:57

Żulice, Telatyn co jest z wami? Nowy wójt ma przyjechać, a wy proporczyków nie ustawiacie?
Jeszcze zdążymy wy co nie możecie otrząsnąć się z żałoby
Na górę

Postautor: llll » 14 lis 2018, o 21:19

Żulice, Telatyn co jest z wami? Nowy wójt ma przyjechać, a wy proporczyków nie ustawiacie?
Żebyś się balwanie nie zdziwił jak się okaże ze Kozłowski po roku czasu zrobił w Gminie więcej niż wasza wojcina przez 8 lat. A to nie bedzie w sumie takie trudne bo ona przez 8 lat G... zrobila
Na górę

Postautor: Xxxxr » 15 lis 2018, o 10:58


Swoja droga wolalbym wójta z wykształceniem zawodowym ale takiego który dotrzymuje obietnic ..niz doktora prawa który ma amnezje powyborcza..:) po drugie ..co ma zakup pola do bycia wójtem.. :idea: :idea:
Nieźle ktoś wyprał mózgi mieszkańcom gminy Telatyn obietnicami prosto z krainy mlekiem i miodem płynącej. Jeśli są zdolni zagłosować na kandydata z zewnątrz tylko po to żeby obecny Wójt który mieszka od lat w gminie został wywalony bo w albumie nie pokazano festynu w Krysznie. Jezu! Nikt nie dostrzega ile się zmieniło w gminie Telatyn przez ostanie lata bo jest omamione wyimaginowanymi frazesami bez pokrycia. Czy nikt nie wysłuchał się w składane obietnice kandydata z Tomaszowa Lubelskiego które są takie same co mówi Morawicki? Czy kandydat z Tomaszowa Lubelskiego wie że startuje na wójta a nie na premiera rządu? Oj ludzie ludzie zmieniacie poglądy jak chorągiewka.... skąd zawieje to wy już tam.
Co wy z tym Tomaszowem?, o ile wiem Darek jest moim sąsiadem a ja w Tomaszowie nie mieszkam
Na górę

Postautor: Czlek » 15 lis 2018, o 12:54



Nieźle ktoś wyprał mózgi mieszkańcom gminy Telatyn obietnicami prosto z krainy mlekiem i miodem płynącej. Jeśli są zdolni zagłosować na kandydata z zewnątrz tylko po to żeby obecny Wójt który mieszka od lat w gminie został wywalony bo w albumie nie pokazano festynu w Krysznie. Jezu! Nikt nie dostrzega ile się zmieniło w gminie Telatyn przez ostanie lata bo jest omamione wyimaginowanymi frazesami bez pokrycia. Czy nikt nie wysłuchał się w składane obietnice kandydata z Tomaszowa Lubelskiego które są takie same co mówi Morawicki? Czy kandydat z Tomaszowa Lubelskiego wie że startuje na wójta a nie na premiera rządu? Oj ludzie ludzie zmieniacie poglądy jak chorągiewka.... skąd zawieje to wy już tam.
Co wy z tym Tomaszowem?, o ile wiem Darek jest moim sąsiadem a ja w Tomaszowie nie mieszkam
Widzisz..ktos ma.jakies uprzedzenia..jak ktos.nie jest z gm Telatyn to juz nic tu nie moze..Dajmy czas nowemu wojtowi..i zobaczymy..ja mysle ze bedzie dobrze 😊
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2018, o 14:12

Co Ty znowu z tym Kryszynem??? A ja im się nie dziwię i chyba każdy z kim rozmawiać się nie dziwi. Zrobili dobry festyn w roku niepodległości, tylko oni zrobili, a w albumie co? ? Festyn w Dutrowie. To czego Ty się dziwisz że są zawiedzeni? Ty byś nie był?
Na górę

Postautor: alan » 15 lis 2018, o 16:18

Osoby które najbliżej wójtowej stały już na fb pierwsze w znajomych u p.Kozłowskiego.Ah te koleżanki.
Na górę

Postautor: Pyta » 15 lis 2018, o 16:26

Osoby które najbliżej wójtowej stały już na fb pierwsze w znajomych u p.Kozłowskiego.Ah te koleżanki.
Dokładnie! Pisałem już 127467 komentarzy na temat tego ile ludzi w Naszej gminie nie ma honoru i poleci tam gdzie widzi interes. Miesiąc temu miałem 1 wspólnego znajomego z Panem z tlu a teraz mam 40 :-) jutro przed gminą dożynki.
Na górę

Postautor: III » 15 lis 2018, o 17:25

Żulice, Telatyn co jest z wami? Nowy wójt ma przyjechać, a wy proporczyków nie ustawiacie?
Żebyś się balwanie nie zdziwił jak się okaże ze Kozłowski po roku czasu zrobił w Gminie więcej niż wasza wojcina przez 8 lat. A to nie bedzie w sumie takie trudne bo ona przez 8 lat G... zrobila
Jak możesz pisać, że G... zrobiła. Przypomnij sobie jak wyglądała nasza cała gmina 8 lat temu. Przejedź się do Łykoszyna zobaczysz tam nową świetlicę, do Telatyna zobaczysz drugą świetlicę, przypomnij sobie jak zalewało Telatyn-zrobiła odwodnienie, oprócz tego chodniki, drogi itp. Jeśli według ciebie to jest G to nie wiem czego oczekiwałeś elektrycznych autobusów? biogazowni w Żulicach? masarni w Łachowcach? Kozłowski to na pewno to zrobi, bo przecież to obiecał. Mam nadzieję, że opłaty za śmieci, wodę, ścieki i podatki zostaną takie same jak za Wójtowej, bo my nie chcemy płacić więcej,
Na górę

Postautor: Czlek » 15 lis 2018, o 18:52



Żebyś się balwanie nie zdziwił jak się okaże ze Kozłowski po roku czasu zrobił w Gminie więcej niż wasza wojcina przez 8 lat. A to nie bedzie w sumie takie trudne bo ona przez 8 lat G... zrobila
Jak możesz pisać, że G... zrobiła. Przypomnij sobie jak wyglądała nasza cała gmina 8 lat temu. Przejedź się do Łykoszyna zobaczysz tam nową świetlicę, do Telatyna zobaczysz drugą świetlicę, przypomnij sobie jak zalewało Telatyn-zrobiła odwodnienie, oprócz tego chodniki, drogi itp. Jeśli według ciebie to jest G to nie wiem czego oczekiwałeś elektrycznych autobusów? biogazowni w Żulicach? masarni w Łachowcach? Kozłowski to na pewno to zrobi, bo przecież to obiecał. Mam nadzieję, że opłaty za śmieci, wodę, ścieki i podatki zostaną takie same jak za Wójtowej, bo my nie chcemy płacić więcej,
Ja proponuje ustawic tez proporczyki z Telatyna do.Nowosiolek..na powrot pani bylej Wojt...nie zchrzancie tego!!
Na górę

Postautor: lll » 15 lis 2018, o 19:24



Żebyś się balwanie nie zdziwił jak się okaże ze Kozłowski po roku czasu zrobił w Gminie więcej niż wasza wojcina przez 8 lat. A to nie bedzie w sumie takie trudne bo ona przez 8 lat G... zrobila
Jak możesz pisać, że G... zrobiła. Przypomnij sobie jak wyglądała nasza cała gmina 8 lat temu. Przejedź się do Łykoszyna zobaczysz tam nową świetlicę, do Telatyna zobaczysz drugą świetlicę, przypomnij sobie jak zalewało Telatyn-zrobiła odwodnienie, oprócz tego chodniki, drogi itp. Jeśli według ciebie to jest G to nie wiem czego oczekiwałeś elektrycznych autobusów? biogazowni w Żulicach? masarni w Łachowcach? Kozłowski to na pewno to zrobi, bo przecież to obiecał. Mam nadzieję, że opłaty za śmieci, wodę, ścieki i podatki zostaną takie same jak za Wójtowej, bo my nie chcemy płacić więcej,
Te świetlice to możesz sobie w dupe wsadzic. Na to odgórnie były Pieniądze. wszelkimi zadupiami jeździłem i wszędzie są odwalone świetlice. Tylko co z tego skoro strach do nicH wychodzić z domu skoro ani pobocza ani oświetlenia ani chodnika
Na górę

Postautor: pav » 15 lis 2018, o 19:24

będzie szambo w gminie
Na górę

Postautor: Wiljam » 15 lis 2018, o 19:30

Witam mam pytanko bo słyszałem że była Pani wójt ma zostać radną z Nowosiolek czy to jakaś szopka :lol:
Na górę

Postautor: Pyta » 15 lis 2018, o 20:21

Witam mam pytanko bo słyszałem że była Pani wójt ma zostać radną z Nowosiolek czy to jakaś szopka :lol:
Plotki ploteczki bez pokrycia w faktach. Radna jest wybrana i pozostanie do końca kadencji więc spokojna Twoja rozczochrana. Ktoś tutaj próbuje zestabilizować pozycje rady głupim gadaniem.
Na górę

Postautor: Wiljam » 15 lis 2018, o 22:28

Spokojnie człowieku ja zadałem tylko pytanie a nie plotkuje ale chyba jest coś na rzeczy skoro się tak spinasz bo co ma zwykłe pytanie do destabilizacji pozycji rady . Taki jest cel tego forum jeżeli rozumiesz :!:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2018, o 05:17

Nowy wójt chciał zaprosić na pierwszą sesję radnych i sołtysów. , Jednak z sołtysami coś poszło nie tak?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”