Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 lut 2020, o 08:06

Co tu tak nudno dzis ja z nudów weszlem i patrzyłem ile kto ma dopłaty na stronie agencjii i niektorzy to maja w ciula doplaty a niektórzy tylko udaja bogaczy a doplaty małe. To sa srodki publiczne i kazdy może zobaczyć.
Tyle lat. Bierze doplaty i jie wiedzialem ze takie cos jest he he a to dobrze he he
bo niektóre wielkich ziemian udaja chwało sie ze maja wuencej jak setka a doplat połowa tego??? He he ojjj nieladnie tak się chwalić he he
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2020, o 11:30

Chciałbym rozpocząć pracę w UG w Telatynie jednak z informacji zamieszczonej na BIP nie wiem jakie są wymagania. Chyba że nie ma żadnych :-)
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2020, o 12:13

Tyle lat. Bierze doplaty i jie wiedzialem ze takie cos jest he he a to dobrze he he
bo niektóre wielkich ziemian udaja chwało sie ze maja wuencej jak setka a doplat połowa tego??? He he ojjj nieladnie tak się chwalić he he
Chwalic to i ja się mogę i co z tego? Mogę mówić że mam 200 ha a ktoś wejdzie i zobaczy że mam 30 tys dopłat i będzie lipa....
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2020, o 14:47

JAK tam wejść??
Zapukaj 3 razy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2020, o 16:55

Chciałbym rozpocząć pracę w UG w Telatynie jednak z informacji zamieszczonej na BIP nie wiem jakie są wymagania. Chyba że nie ma żadnych :-)
Dziękuję UG w Telatynie za uzupełnienie danych w BIP. Jak coś polecam się na przyszłość.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2020, o 17:20

A naco to kumu potrzebne ile kto ma dopłat??? Kto ile ma tyle ma, , chcecie żeby to zgłosic że patrzyzycie ile kto ma dopłat., to nie legalne!!! To jest czyn zabroniony i tym się może prokukaror zajac że podgladacie!!!!
Na górę

Postautor: zolza12 » 6 lut 2020, o 17:46

Są dwie wieści jedna dobra druga zła
Dobra wiadomość jest posadka w gminie. :idea:
Zła to z góry wiadomo kto ją obejmie.
:lol: Pani z Banku obok????
Na górę

Postautor: General » 7 lut 2020, o 14:58

A naco to kumu potrzebne ile kto ma dopłat??? Kto ile ma tyle ma, , chcecie żeby to zgłosic że patrzyzycie ile kto ma dopłat., to nie legalne!!! To jest czyn zabroniony i tym się może prokukaror zajac że podgladacie!!!!
Sam jesteś nielegalny, dowcipniś się znalazł :lol:
ARiMR publikuje na swojej stronie beneficjentów dopłat bezpośrednich bo to są publiczne pieniądze. Nie chcesz być publicznie widoczny nie bierz dopłat. Proste. Albo się nie afiszuj publicznie ile to ty masz hektarów a potem wstyd bo tyciunio co :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2020, o 15:50

już żeście stronę agencji zablokowali bo cała wieś sprawdza ile somsiad na doplaty 🤑
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2020, o 20:37

No no bo to za 2018 rok matołki...ja już dokupiłem sporo ziemi i za 2019 jestem w pierwszej dziesiątce w gminie..
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2020, o 14:17

No no bo to za 2018 rok matołki...ja już dokupiłem sporo ziemi i za 2019 jestem w pierwszej dziesiątce w gminie..
Chyba w innej gminie!! Tyle było pisania tyle było chwalenia jaki to kryszyn najlepszy w gminie a wystarczy w dopłatach zobaczyć., zaznaczyć opcję Suma i w gminie telatyn wyskoczą Ci najlepsi i niestety nie jest to kryszyn. Pierwsza dziesiątka to zdecydowanie Nowosiolki., zatem brawo Nowosiolki,., skromna cicha wieś! Trzeba promować najlepszych!
Na górę

Postautor: B aaa » 8 lut 2020, o 14:42

Chciałam bym upiec dzisiaj jakieś dobre ciacho i mam ochotę na sernik, czy poratuje mnie jajas miła pani przepisem na sernik?

I wiem że na Kryszyński przepis nie mam co liczyć ale taki inny też go miały panie z kryszyna na dożynkach, taki kruchy ciężki jak krem, w smaku niebo, nigdy lepszego sernika nie jadłam, podobno z białymi czekoladami

a tak na marginesie możecie gadac co chcecie ale takich sernikow jak one pieka to nikt nie upiecze

i zawsze udekorowane jakimś toffi batonikami orzeszkami, kurka wodna dajcie ten przepis!!! Ja na serio, ser już mam przemielony, kochane proszę :P dajcie ten przepis :P

albo niech chociaż ktoś podpowie do kogo się z prośbą o ten sernik zwrócić, błagam poratujcie
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2020, o 16:45

Mogla bys raz jakies [***] upiec a nie tylko sernik i sernik

🤣
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2020, o 22:49

Mogla bys raz jakies [***] upiec a nie tylko sernik i sernik

🤣
Maszynkowce?
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2020, o 09:06

Są dwie wieści jedna dobra druga zła
Dobra wiadomość jest posadka w gminie. :idea:
Zła to z góry wiadomo kto ją obejmie.
:lol: Pani z Banku obok????
Nie wierzę w to co piszesz. Każdy ma prawo startować o miejsce pracy i na pewno nie jest z góry przesądzone kto dostanie pracę.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”