Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 sty 2021, o 15:02

A co on kupuje!
bardzo mało!
Tir na miesiąc.
wiata że złomu
.samochod stary,i
Nie ma kasy na tym handlu.
I to mowil jeden gosc wszystko na kredyt .
to nie jest tak do konca prawda bo to nie on , kupuje i placi jak mu każą a ci z hustynego mu każą tyle i on tyle płci , wiem bo sprzedawałem , chłopak jest uczciwy , zna się na handlu ma smykałkę ale nie podskoczy , sam się dziwie czego taki fajny chłopak nie zmieni odbiorcy .wiem co piszę bo dzwoniłem za przelewem .
Na górę

Postautor: Azerixan » 15 sty 2021, o 15:22

Pisałem to już na Agrofoto a mianowicie zadzwoniłem do Sławy do Tomaszowa i na punkt skupu do kryszyna i ta sama cena była. I też zadzwoniłem do Benpolu i na punkt skupu do kryszyna i w Benpolu mi dali więcej. Czy to celowa polityka firmy żeby mniej płacić pośrednikowi?
Na górę

Postautor: Luks » 15 sty 2021, o 15:37

to nie jest tak do konca prawda bo to nie on , kupuje i placi jak mu każą a ci z hustynego mu każą tyle i on tyle płci , wiem bo sprzedawałem , chłopak jest uczciwy , zna się na handlu ma smykałkę ale nie podskoczy , sam się dziwie czego taki fajny chłopak nie zmieni odbiorcy .wiem co piszę bo dzwoniłem za przelewem .
A czemu ma zmieniac odbiorce ?
Z tego co wiem to firma sie preznie rozwija a i madus ma z nimi dobrze
Na górę

Postautor: Martynia » 15 sty 2021, o 15:39

Pisałem to już na Agrofoto a mianowicie zadzwoniłem do Sławy do Tomaszowa i na punkt skupu do kryszyna i ta sama cena była. I też zadzwoniłem do Benpolu i na punkt skupu do kryszyna i w Benpolu mi dali więcej. Czy to celowa polityka firmy żeby mniej płacić pośrednikowi?
No nie wiem nie wiem. Dzwonilem do nich i do Mielniczuka i cena taka sama byla
Na górę

Postautor: Gol » 15 sty 2021, o 16:25

Oj widze znowu nagonka konkurencji na mlodziez. Gdzie wy macie honor glupki? Sasiad na sasiada zeby tak gadal? A fujj co za toksyczne szambooo
A Wam młodzi życze najlepszego i glowa do gory.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2021, o 16:32

Oj widze znowu nagonka konkurencji na mlodziez. Gdzie wy macie honor glupki? Sasiad na sasiada zeby tak gadal? A fujj co za toksyczne szambooo
A Wam młodzi życze najlepszego i glowa do gory.
Nie wiesz że zawsze najciemniej pod latarnią? A sąsiedzi i rodzina to pierwsi by go utopili w łyżce wody. Taka prawda.
Na górę

Postautor: Jolaj » 15 sty 2021, o 16:37

Co za świat,zniszczyli matke teraz jego próbują,a to dobrzy serdeczni ludzie,i,co za świat.
Na górę

Postautor: Qwe » 15 sty 2021, o 16:47

Ból dupy macie i tyle. A tak naprawdę chłopaki kasę liczą i samochody w takim młodym wieku mają po 40 50k zł. Kto z was w wieku 25 lat miał taki majątek samochód? Oni mają komórki za tyle ile wasze 2 pensje razem wzięte. Nikt na dupie nie siedzi tylko dobrze zapierd*** na tym skupie. Chłopaki robią robotę to mają kasę wy nadal siedźcie na dupie i piszcie głupoty na forum. Stary młody handlarz co za różnica nikt za darmo kasy nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2021, o 16:51

Ból dupy macie i tyle. A tak naprawdę chłopaki kasę liczą i samochody w takim młodym wieku mają po 40 50k zł. Kto z was w wieku 25 lat miał taki majątek samochód? Oni mają komórki za tyle ile wasze 2 pensje razem wzięte. Nikt na dupie nie siedzi tylko dobrze zapierd*** na tym skupie. Chłopaki robią robotę to mają kasę wy nadal siedźcie na dupie i piszcie głupoty na forum. Stary młody handlarz co za różnica nikt za darmo kasy nie ma
Ten majątek to jeszcze dziadek Lutek zrobił.
Na górę

Postautor: Qww » 15 sty 2021, o 16:52

Ten majątek to jeszcze dziadek Lutek zrobił.
Poczekaj 10 lat
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2021, o 16:56

Poczekaj 10 lat
hehehe jakby nie Unia to by g... było
Na górę

Postautor: Qwe » 15 sty 2021, o 16:57

A czyja to żona taka jurna?
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2021, o 17:01

Możesz mnie cmoknać w pompkę frajerze.

Lepiej pilnuj sobie żony bo na instagramie z fagasami pisze 😂😁😀
Zgadnij
Na górę

Postautor: Qwe » 15 sty 2021, o 17:04

Zgadnij
Nie mam pojęcia
Na górę

Postautor: 007 » 15 sty 2021, o 17:16

A czyja to żona taka jurna?
No właśnie piszą tu tylko na dwóch, Kto pisze Trzeci?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”