Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 14:05

Różnica jest zasadnicza. Pieniężna. Oni się chowają za plecami dwóch innych. Tak samo jak się tu chowają za nickami.
To może się przedstawisz? Czy tylko w realu taka mocna jesteś?
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 14:39

Różnica jest zasadnicza. Pieniężna. Oni się chowają za plecami dwóch innych. Tak samo jak się tu chowają za nickami.
Oni się nie chowają za plecami dwoch innych, oni jawnie dla nich kupują, droga Pani.
Na górę

Postautor: buhciasz » 15 paź 2020, o 15:02

On co najwyżej wita słowami na ch k itp
Chłop nie nauczony żyć między ludźmi tylko w rynsztoku
no jak sie pol mlodosci byki na buhte prowadzilo to moze mysli ze z ludzmi tak samo trzeba
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 15:19

Ja wien najlepiej jak to jest ja sprzedaje wszędzie i do pana Ł i P i M bo ja jestem z kryszyna i wolę do wszystkich po trochu bo ja nie wiem który jutro bedzue brał ale moje sąsiedzi to zawziete specjalnie się śmieja ale powiem krótko faktycznie ten najstarszy kupuje najwięcej ja wiem on kupuje tyle co tych dwóch razem ale zle zaczal walke z konkurencją może już teraz spokój ale zle zaczal że się na starcie z ludźmi ze wsi pokocil z kolegami
Sam na własne oczy widziaem jak jeden koleś ze wsi powiozl do konkurencji ale przez pole innego handlarza jeździ widziałem bo sobie drogę zrobił to tak wygląda życie na wsi
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 16:40

Kto w Kryszynie śledzi gdzie kto sprzedaje? Słyszałem że jeden handlarz jechał za rolnikiem aż do Lykoszyna?? To prawda??
Na górę

Postautor: Dhdhd » 15 paź 2020, o 17:46

Kto w Kryszynie śledzi gdzie kto sprzedaje? Słyszałem że jeden handlarz jechał za rolnikiem aż do Lykoszyna?? To prawda??
No jak kto ? 20 letnie doświadczenie
Na górę

Postautor: Aaaag » 15 paź 2020, o 22:30

Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2020, o 08:20

Tyle do powiedzenia

https://vm.tiktok.com/ZSxeyYuC/
Nikt wam du....bez powodu nie obrabia* nie trzeba ludzi oczerniać,,, poniżać wszystkich handlarzy to i ludzie pisać nie beda,,,,,krótka piłka* ludzie są normalni,,,wszyscy handlarze żyją że sobą w zgodzie*oprócz was!!!!!!
Na górę

Postautor: Krupa » 16 paź 2020, o 09:41

Skończcie ten żałosny temat fasoli bo ile można czytać te pierdoły. Lepiej niech ktoś się wypowie co do stanu wody w naszej gminie? Bo whisky mam w butelce i nie potrzebuje jej w kranie?! Chyba że ktoś sobie za bardzo wziął do serca film Chłopaki nie płaczą.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2020, o 09:53

Skończcie ten żałosny temat fasoli bo ile można czytać te pierdoły. Lepiej niech ktoś się wypowie co do stanu wody w naszej gminie? Bo whisky mam w butelce i nie potrzebuje jej w kranie?! Chyba że ktoś sobie za bardzo wziął do serca film Chłopaki nie płaczą.
Co kogo obchodzi woda 😆piszcie o fasoli 😆 to się czyta jak deszcz pada🤣
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2020, o 10:42

Skończcie ten żałosny temat fasoli bo ile można czytać te pierdoły. Lepiej niech ktoś się wypowie co do stanu wody w naszej gminie? Bo whisky mam w butelce i nie potrzebuje jej w kranie?! Chyba że ktoś sobie za bardzo wziął do serca film Chłopaki nie płaczą.
Temat naj bardziej aktualny
Ja rozumiem tych ludzi
Oni się bronią przed takim jednym handlarzem
Który ich pomawia
Zdaje się że nawet pod kościołem
To co mają zrobić
Piszą tu
Na górę

Postautor: Jolaa » 16 paź 2020, o 10:57

Temat naj bardziej aktualny
Ja rozumiem tych ludzi
Oni się bronią przed takim jednym handlarzem
Który ich pomawia
Zdaje się że nawet pod kościołem
To co mają zrobić
Piszą tu
A ty zrozum to że ludzi nie obchodzi co on gada na innych, to ich problem. Dla ludzi liczy się cena fasoli. A nie jakieś moralne dylematy. Pan Ł.placi najwięcej i tylko to sie liczy. I te duże firmy o których tu pisaliście mogą tylko pomarzyć o takiej cenie. Miłego dnia.
Na górę

Postautor: Ggosc » 16 paź 2020, o 11:08

Sam na własne oczy widziaem jak jeden koleś ze wsi powiozl do konkurencji ale przez pole innego handlarza jeździ widziałem bo sobie drogę zrobił to tak wygląda życie na wsi
a tytylko poduszczasz i tu i na wsi ja ciebie juz rozebrała przyjdziesz z obrządku i najpierw na fejsa na insta no sam nie masz a ludzi podpatrujesz kto gdzie byl ale nie wiesz że teraz tak ludzie infirmuja na insta gdzie byli nawet na kawie czy kinie ale co ty wiesz o światowym zyciu jak tylko obora i obora
Na górę

Postautor: Jdjdjs » 16 paź 2020, o 11:09

Płaci tyle samo co każdy córeczka reklamę sobie robi ?
Zadzwońcie do Polaka albo Melniczuka czy do innego Prusa i się dowiedzcie płacą tyle samo albo i więcej od starego a Ty córeczko tatusia nie rób reklamy że więcej płacisz bo wasz czas już minął
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2020, o 11:20

a tytylko poduszczasz i tu i na wsi ja ciebie juz rozebrała przyjdziesz z obrządku i najpierw na fejsa na insta no sam nie masz a ludzi podpatrujesz kto gdzie byl ale nie wiesz że teraz tak ludzie infirmuja na insta gdzie byli nawet na kawie czy kinie ale co ty wiesz o światowym zyciu jak tylko obora i obora
Co kogo obchodzi co ty na jakimś tam insta reklamujesz, weź się ogarnij, jak taka jesteś światowa i mnie już rozebrałas to może w końcu sama byś się na tym INSTA rozebrała? Nie ukrywam że wszyscy na to czekamy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”