Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Tadeusz » 16 paź 2020, o 11:26

Płaci tyle samo co każdy córeczka reklamę sobie robi ?
Zadzwońcie do Polaka albo Melniczuka czy do innego Prusa i się dowiedzcie płacą tyle samo albo i więcej od starego a Ty córeczko tatusia nie rób reklamy że więcej płacisz bo wasz czas już minął
Nie jestem niczyja córeczka.to ja Tadeusz. Pan Tadeusz.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2020, o 11:44

Skończcie ten żałosny temat fasoli bo ile można czytać te pierdoły. Lepiej niech ktoś się wypowie co do stanu wody w naszej gminie? Bo whisky mam w butelce i nie potrzebuje jej w kranie?! Chyba że ktoś sobie za bardzo wziął do serca film Chłopaki nie płaczą.
Idą ciężkie czasy, zrezygnuj z whisky i przeżuć się na swojski bimberek.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2020, o 11:49

Płaci tyle samo co każdy córeczka reklamę sobie robi ?
Zadzwońcie do Polaka albo Melniczuka czy do innego Prusa i się dowiedzcie płacą tyle samo albo i więcej od starego a Ty córeczko tatusia nie rób reklamy że więcej płacisz bo wasz czas już minął
Jak tych trzech może żyć w zgodzie a on z nimi wszystkimi się drze, o co tu chodzi, czy jeden człowiek może być aż tak zazdrosny o pieniądze??
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2020, o 12:50

wszystkie wielkie handlarze trzeba się o pieniądze dopominać prosić bo w terminy walą handlarze nie na się czym chwalić
Na górę

Postautor: Kryyy » 16 paź 2020, o 13:08

Kryszyn usługami stoi! Najwięcej handlarzy,przebieraczek, kombajnów! A teraz jeszcze usługi fryzjerskie,makijarze,paznokcie itp.ktora wieś się tak prężnie rozwija jak Kryszyn?💪💪💪
Na górę

Postautor: Dick » 17 paź 2020, o 14:32

Jaki tu spokój,
Na na na
Nic się nie dzieje,
Na na na na
Nikt się nie bawi,
Na na na na
Wszyscy się nudzą,
Na na na na

♻️🪢
Na górę

Postautor: Gogo » 17 paź 2020, o 14:52

Jaki tu spokój,
Na na na
Nic się nie dzieje,
Na na na na
Nikt się nie bawi,
Na na na na
Wszyscy się nudzą,
Na na na na

♻️🪢
To wez rozkrec temat
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2020, o 16:15

Jaki tu spokój,
Na na na
Nic się nie dzieje,
Na na na na
Nikt się nie bawi,
Na na na na
Wszyscy się nudzą,
Na na na na

♻️🪢
Lubisz jak o tobie pisza? I wierszyki chcesz?zaraz bedziesz prokuratorem straszyc abo cenzura?
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2020, o 16:40

Co kogo obchodzi co ty na jakimś tam insta reklamujesz, weź się ogarnij, jak taka jesteś światowa i mnie już rozebrałas to może w końcu sama byś się na tym INSTA rozebrała? Nie ukrywam że wszyscy na to czekamy.
Kto siema rixbierac?zarty sobie robisz,swistoea,ja ci sue tozbiore,niepij i polej
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2020, o 18:16

Kto siema rixbierac?zarty sobie robisz,swistoea,ja ci sue tozbiore,niepij i polej
Kryszyn się dezynfekuje😁
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2020, o 12:20

Dzisiaj rano w TV minister rolnictwa pan Puda mówił że musi zrobić porządek w relacji rolnik-posrednik-klient , bo handlarz to też pośrednik . Ciekawe jak to zrobią żeby rolnikowi zostawało więcej?
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2020, o 12:36

Dzisiaj rano w TV minister rolnictwa pan Puda mówił że musi zrobić porządek w relacji rolnik-posrednik-klient , bo handlarz to też pośrednik . Ciekawe jak to zrobią żeby rolnikowi zostawało więcej?
Popieram, brawo PiS,te regulacje już dawno trzeba było zrobić,rolnik dostaje najmniej.
Na górę

Postautor: Gogo » 18 paź 2020, o 12:43

Handlarze majo najwjncyj. HLOP dostaje 3 zl a handloż bierze 5 zl. Tak mi mowil jeden
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2020, o 12:53

Różnica jest zasadnicza. Pieniężna. Oni się chowają za plecami dwóch innych. Tak samo jak się tu chowają za nickami.
Ja tam nikomu nie zazdroszczę bo wiem że handlarz też nie ma lekko, może ci chowają się za plecami dwoch innych to faktycznie zarabiają tylko grosze, marną prowizję. To niewiele mogą. Ale taki poważny handlarz który dajmy na to przykładowo że 3 tiry dziennie puszcza to on to musi podatki ogromne płacić za plac garaże itp j no takie podatki od nieruchomości i ile VAT czy coś tam Cit, ja nie zazdroszczę bo zdaje sobie sprawę ile to kosztuje. A ile nerwów kosztuje czy tir zawiezie, czy towar będzie ok czy zapłacą, ja nie zazdroszczę ale podejrzewam że stres ogromny.
Na górę

Postautor: Jsjs » 18 paź 2020, o 14:28

Za to ma 1zl na kilogramie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”