Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 00:00

Hallllllllllllko i jak?
Na górę

Postautor: Peppa » 22 paź 2018, o 00:07

Czas na zmiany! 🍷🍾
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 00:24

Czytaliście nowy album promujący gminę Telatyn i nie tylko gminę??powiem że każdy kto go czytał ma mieszane odczucia.tylko jeden rolnik z gminy został wymieniony, kogo to promocja?żałuję że nie obejrzałem go przed glosowaniem,zona za późno przyniosła.

Czytałam, jest tak jak mówisz. Dlaczego tylko jedno pole jest podpisanie?
Na górę

Postautor: Brain » 22 paź 2018, o 00:26

Czytaliście nowy album promujący gminę Telatyn i nie tylko gminę??powiem że każdy kto go czytał ma mieszane odczucia.tylko jeden rolnik z gminy został wymieniony, kogo to promocja?żałuję że nie obejrzałem go przed glosowaniem,zona za późno przyniosła.

Czytałam, jest tak jak mówisz. Dlaczego tylko jedno pole jest podpisanie?
Tutaj się ważą losy kto będzie Wójtem a Ci o polu... może lepiej niech ktoś napisze jak wyniki?
Na górę

Postautor: Czlek » 22 paź 2018, o 00:40

Licze na zmiany..Pani Wojt duzo obiecala..ale amnezja powyborcza strasznie ja dotknela wiec moze pora odejsc..i pozwolic sie wykazac innym.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 07:25

No i jak tam? Pani wójt dalej rządzi?
Na górę

Postautor: Brain » 22 paź 2018, o 07:32

Będzie druga tura z Kozłowskim i obecną Wójt. W Telatynie wygrał Kozłowski, ale w Nowosiółkach i Poturzynie obecna Wójt. W Radkowie była niemalże 100 % frekwencja
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 07:39

Pewnie album przesądził "promujący gminę", no to teraz ludzie zagłosują jak trzeba :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 07:45

Dzie ten album moge wsiac??
Na górę

Postautor: Czlek » 22 paź 2018, o 07:50

Będzie druga tura z Kozłowskim i obecną Wójt. W Telatynie wygrał Kozłowski, ale w Nowosiółkach i Poturzynie obecna Wójt. W Radkowie była niemalże 100 % frekwencja
Bardzo dobrze ze byla..my w Radkowie "kochamy" Pania Wojt za mozliwosc korzystania z ostatniej chyba w gminie drogi cementowej..w dodatku dziurawej jak sito..ale coz...wojtowa pomysli..po co tym kilku rodzinom.droga..Radkow za Panem Kozlowskim!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 07:54

Dzie ten album moge wsiac??

Chyba sołtysi albo przewodniczące koła rozdają, zostali wezwani w piątek po albumy ale to chyba przyniosło odwrotny skutek jak kto obejrzał,mi dała przewodnicząca
Na górę

Postautor: gtr » 22 paź 2018, o 08:02

953 kozlowski 613 witkowska reszta po 170 kilka. Czas na ryzykowna zmiane😊
Na górę

Postautor: Placek » 22 paź 2018, o 08:05

953 kozlowski 613 witkowska reszta po 170 kilka. Czas na ryzykowna zmiane😊
Narzekacie na obecnego wójta, to będziecie mieć wójta na posyłki prosto z Tomaszowa Lubelskiego brawo!!!
Na górę

Postautor: lll » 22 paź 2018, o 08:23

953 kozlowski 613 witkowska reszta po 170 kilka. Czas na ryzykowna zmiane😊
Narzekacie na obecnego wójta, to będziecie mieć wójta na posyłki prosto z Tomaszowa Lubelskiego brawo!!!
Tak to jest jak sie nie dba o elektorat dzięki któremu się wygrało wybory. Zulicom naobiecywano tyle i nie zrobiono nic.
Na górę

Postautor: Brain » 22 paź 2018, o 08:33



Narzekacie na obecnego wójta, to będziecie mieć wójta na posyłki prosto z Tomaszowa Lubelskiego brawo!!!
Tak to jest jak sie nie dba o elektorat dzięki któremu się wygrało wybory. Zulicom naobiecywano tyle i nie zrobiono nic.
Gmina Telatyn to nie tylko Żulice, w których i tak zrobiono wiele ale wybierzcie sobie Kozłowskiego i on was zbawi... taaaa
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”