Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 23:33

WÓJTOWIE PRZYCHODZĄ I ODCHODZĄ .....TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY ZEJŚĆ NIE POKONANYM....
Na górę

Postautor: Brain » 18 paź 2018, o 11:04

Zapisałem wszystkie obietnice Pana Kozłowskiego na kartce i po wyborach jak wygra wybiorę się z prośbą o podpisanie czy nadal planuje wszytko zrobić. Jednakże obiecuję, iż adekwatnie do czasu zasiadania na urzędzie będę rozliczał z każdej obietnicy. Ostrzegam że obietnice nie idą w piach i wyborcy wszytko zapamiętają.
Na górę

Postautor: Krzys » 18 paź 2018, o 13:36

WÓJTOWIE PRZYCHODZĄ I ODCHODZĄ .....TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY ZEJŚĆ NIE POKONANYM....
Pisiory obiecuję i obiecują i słowa nie dotrzymuja, ot i cała filozofia dyktatora...
Będę głosował na obecnego wójta, właściwy człowiek na właściciwym miejscu, bardzo dobrze rządzi gmina, tacy ludzie powinni rządzić w naszym kraju a nie marionetka Kaczyńskiego w postaci prezydenta. W tym kraju prezydent, premier rządzi czy prezesik?
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:09

Dla kogo dobrze? Dla ciebie?. Dla mnie najlepszy jest pan Suski
Na górę

Postautor: lll » 18 paź 2018, o 19:13

WÓJTOWIE PRZYCHODZĄ I ODCHODZĄ .....TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY ZEJŚĆ NIE POKONANYM....
Pisiory obiecuję i obiecują i słowa nie dotrzymuja, ot i cała filozofia dyktatora...
Będę głosował na obecnego wójta, właściwy człowiek na właściciwym miejscu, bardzo dobrze rządzi gmina, tacy ludzie powinni rządzić w naszym kraju a nie marionetka Kaczyńskiego w postaci prezydenta. W tym kraju prezydent, premier rządzi czy prezesik?

maciej przestan juz pie*dolic Wez swoje pigulki
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:17

Co za Maciej tak promuje panią Wójt?
Na górę

Postautor: Brain » 18 paź 2018, o 19:30



Pisiory obiecuję i obiecują i słowa nie dotrzymuja, ot i cała filozofia dyktatora...
Będę głosował na obecnego wójta, właściwy człowiek na właściciwym miejscu, bardzo dobrze rządzi gmina, tacy ludzie powinni rządzić w naszym kraju a nie marionetka Kaczyńskiego w postaci prezydenta. W tym kraju prezydent, premier rządzi czy prezesik?

maciej przestan juz pie*dolic Wez swoje pigulki
Kaziu oglądaj Dlaczego Ja a nie bierzesz się za komentowanie. Takie pomawianie to prosta droga do zobaczenia pierwszy raz w życiu sali sądowej.
Na górę

Postautor: Lol » 18 paź 2018, o 19:33

Co za Maciej tak promuje panią Wójt?
Musiałowski to na pewno on.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:37

Nie znam,a co za Kazio?
Na górę

Postautor: Roy » 18 paź 2018, o 19:49

Co za Maciej tak promuje panią Wójt?
Musiałowski to na pewno on.
Siostrzeniec pani wójt
Na górę

Postautor: Brain » 18 paź 2018, o 19:51

Nie znam,a co za Kazio?
Hahahaha wpisz sobie w Google kto to jest Musiałowski, ludzie czy wy wierzycie we wszytko co wam napiszą w internecie?? Co tam fakty jak wystarczy napisać nazwisko z dupy. Aaa Kaziu to Wielki.
Na górę

Postautor: Krzys » 19 paź 2018, o 11:11

Jestem sławny, wow :-) już wziąłem pigułki, dzięki za przypomnienie, fajny jesteś/ Maciej
Na górę

Postautor: Krzys » 19 paź 2018, o 11:30

Dla kogo dobrze? Dla ciebie?. Dla mnie najlepszy jest pan Suski
Oddam swój głos na Pana suskiego
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 11:36

Drugi raz do tej samej wody raczej nie można wejść.
Na górę

Postautor: Konus » 19 paź 2018, o 13:28

Drugi raz do tej samej wody raczej nie można wejść.
Można wejść, ma się duże poparcie PSL to dlaczego nie można startować. PSL jest dla ludu, prostego ludu i zawsze za nim stało
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”