Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 paź 2019, o 12:27

Lipa z pietruszką , jechałem przez Kryszyn i widziałem że jeszcze stoi na polu , nie wiadomo czyja to ? Słyszałem że nikt nie chce pietruszki a tak nasiali , i poco było tyle siać ? Teraz mają za swoje bogacze :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Kam i » 29 paź 2019, o 15:46

Lipa z pietruszką , jechałem przez Kryszyn i widziałem że jeszcze stoi na polu , nie wiadomo czyja to ? Słyszałem że nikt nie chce pietruszki a tak nasiali , i poco było tyle siać ? Teraz mają za swoje bogacze :lol: :panzielony:
Teraz gdy będziesz jechał przez kryszyn i plotkował, daj znać, będziemy wiedzieli kiedy deskę z gwoździami położyć. Masz swoje plony, sprzedałeś, to się ciesz, ci co mają pietruszkę to nawet jak hektar przeoraja, znaku nie będzie, a Ty się męcz że swoją zazdrością.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2019, o 16:19

JAKIE WY CWANIAKI😤
Na górę

Postautor: Gfggh » 5 lis 2019, o 11:21

Jak fasolą na nowy tydzień?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2019, o 14:18

W zulicach prace przy budowie obwodnicy pięknie rosną aż miło popatrzeć! Jeszcze nie minął rok sprawowania władzy a już Żulice będą miały chodnik. To się nazywa spełnianie obietnic wyborczych.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2019, o 14:30

Jak fasolą na nowy tydzień?
Sasiad mówił że od niego brał dzisiaj chandlarz po
3,.20 na 2 tygodnie na termin.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2019, o 19:53

Katolik powinien pietruszkę rozdać biednym ,a nie niszczyć swoich plonów ,zaorując je na złość innym. A z tym ich bogactwem to tylko pycha i liche pozory.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2019, o 20:33

Katolik powinien pietruszkę rozdać biednym ,a nie niszczyć swoich plonów ,zaorując je na złość innym. A z tym ich bogactwem to tylko pycha i liche pozory.
A kto niszczy plony ? Znasz kogoś kto ora pietruszkę ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2019, o 20:51

Katolik powinien pietruszkę rozdać biednym ,a nie niszczyć swoich plonów ,zaorując je na złość innym. A z tym ich bogactwem to tylko pycha i liche pozory.
Hahahaha następny nawiedzony inaczej. Ale dowcip że niby chłop niszczy swoje plony na złość innym??? Już z tej zawiści tym pozornym bogaczom rozum ci odebrało. Rozdać biednym? Czyli tym co 500+ biorą pewnie , a chłop się narobi nasieje drogie nawozy ropa nasiona ledwo mu zostają grosze z hektara i rozdać tym co nic nie robią , bo czegoś biedny ? Dzisiaj robota szuka człowieka , idź na budowę zarob i se kup te pietruszkę uczciwie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2019, o 21:00

'Teraz gdy będziesz jechał przez kryszyn i plotkował, daj znać, będziemy wiedzieli kiedy deskę z gwoździami położyć. Masz swoje plony, sprzedałeś, to się ciesz, ci co mają pietruszkę to nawet jak hektar przeoraja, znaku nie będzie, a Ty się męcz że swoją zazdrością.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2019, o 21:16

Co za debile....posiej sobie co chcesz i sobie zaoraj albo rozdaj komu chcesz...ja pitole debile..
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2019, o 21:44

Katolik powinien pietruszkę rozdać biednym ,a nie niszczyć swoich plonów ,zaorując je na złość innym. A z tym ich bogactwem to tylko pycha i liche pozory.
Co za filantrop :lol: fasolę swoją rozdaj :lol: ciekawe jak ty pomagasz biednym?
Na górę

Postautor: Gawiedz » 5 lis 2019, o 22:48

A gdxie zasady ortografii szanowny panie?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 17:21

Katolik powinien pietruszkę rozdać biednym ,a nie niszczyć swoich plonów ,zaorując je na złość innym. A z tym ich bogactwem to tylko pycha i liche pozory.
Co za filantrop :lol: fasolę swoją rozdaj :lol: ciekawe jak ty pomagasz biednym?
Taki typek na pewno nigdy nikomu nie pomógł ani nie zrobił nic dla dobra ogółu. Siedzi czlowieczyna cichutko w swoim domku i pomści na tych którym się udało. Układa sobie bajeczkę jak w przypowieści że bogaty będzie poniżony a biedny wywyższony. I czeka czlowieczyna na sądny dzień aby wyjść ze swojego małego białego domku i dokopać bogaczom. To właśnie wasz mały wschodni zaścianek.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 18:11



Co za filantrop :lol: fasolę swoją rozdaj :lol: ciekawe jak ty pomagasz biednym?
Taki typek na pewno nigdy nikomu nie pomógł ani nie zrobił nic dla dobra ogółu. Siedzi czlowieczyna cichutko w swoim domku i pomści na tych którym się udało. Układa sobie bajeczkę jak w przypowieści że bogaty będzie poniżony a biedny wywyższony. I czeka czlowieczyna na sądny dzień aby wyjść ze swojego małego białego domku i dokopać bogaczom. To właśnie wasz mały wschodni zaścianek.
katolik rozdać a niewierzący co ma zrobić?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”