Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Romanf » 30 lis 2019, o 07:21

Też miałem niemila przygoda z handkarzem, wszystko pięknie ładnie obiecuje,
Cena najlepsza a jak mi przebrał groch to tyle mi zanieczyszczenia policzyll ze wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle
I komu teraz mam się posksrzyc?
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 07:33

Teraz sie handlarzy czepili???
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 08:06

piszecie piszcie ktory handlarz nie uczciwy a co , trzeba naglasniac , jak jest który uczciwy to każdy wie my rolnicy musimy się jakoś bronic przed nie uczciwymi , ja akurat jestem zadowolony bo sprzedałem u uczciwegi
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 10:32

Przeczytajcie sobie na forum Agrofoto że ma cena spaść w poniedziałek. Tak tam ktoś napisał.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 10:55

Czytalem....i kuzwa mam duzo grochu..co robić? sprzedawać czy nie..?
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 22:25

A to ten od sms-owego mastera czy ktoś inny? Bo tamten to chyba nie skupuje
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2019, o 06:23

No i mamy poniedziałek, czy ktoś już wie jaka cena? Czy rzeczywiście spadła?
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2019, o 13:02

Siedzisz w tych bieszczadach to siedz!
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2019, o 15:26

no jest wesoło,,,jest,,, Bo my ciągle mamy zagadke,,,, kto kogo zaprosi na chrzciny,,,kto kogo zaprosi na wesele,,,,taka adrealina na wsi jest,,,
A kiedy to wesele?
Na górę

Postautor: miyt » 3 gru 2019, o 00:23

jednak ciemnotą łatwo rządzić, groch, po ile?, kryszyn, dutrów, kto kogo wyroluje?zazdrość aż się oknami wylewa, aj wy chłopki roztropki,nic was już nie uratuje. h...j mnie obchodzi twój groch , podatek zapłaciłeś ?, czy mam cię ponaglić
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2019, o 06:02

jednak ciemnotą łatwo rządzić, groch, po ile?, kryszyn, dutrów, kto kogo wyroluje?zazdrość aż się oknami wylewa, aj wy chłopki roztropki,nic was już nie uratuje. h...j mnie obchodzi twój groch , podatek zapłaciłeś ?, czy mam cię ponaglić
A ty kto że mamy ci podatek płacić?? W sumie ch.....mnie to obchodzi kim jesteś, tylko nie rób więcej błędów ortograficznych ciemnoto.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2019, o 07:05

dziendobry , wcziraj przyjechal do mnie znajomy handlasz ten co stoi na rynku z janowa czy gdzies z okolic i mowil że tutejszy handlasz wparowal na wszystkie rynki i kazal obnizyc cenę na 3 zl i 50 groszy i mowil że wypi***** wszytkivh innych handlaszy no i po 3 i50 to ja grochu nie oddam
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2019, o 10:08

Boze , jakie to smutne :| :|
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2019, o 10:41

Widze że teraz osoby które w kampani i już po bardzo atakowały PiS teraz na Facebooku wystawiają bardzo pochwalne komentarze takie och i ach. Co to za transfer był? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2019, o 11:51

Ej chorągiewki co teraz nagle są za PIS, możecie mi powiedzieć czemu Nasza kochana władza nadal nie ogarnia nowych przepisów dotyczących sesji rady gminy? Ja rozumiem że ludzie mogą z opóźnieniem rozumieć ale to co się dzieje w gminie już jestem niezłym przegięciem. Więc drogie Panie i Panowie jak będziecie widzieć Wójta to zapytajcie się kiedy wreszcie obrady rady gminy będą transmitowane na żywo? Btw. Ustawa zobowiązuje do transmisji na żywo sesji rady gminy. A u Nas nadal nie ma na bip lub stronie gminy sesji która była dwa tygodnie temu. Brawo brawo brawo!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”