Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 wrz 2020, o 11:41

"No a co to tak teraz jest z tym adminem ze trzeba na zatwierdzenie posta czekać pół dnia a jak się post nie podoba to się nie pojawi? Czego to tak? "

Bo cenzura wróciła , tak jak było w minionym okresie PRL. Dobrze już było .
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2020, o 09:13

No a co to tak teraz jest z tym adminem ze trzeba na zatwierdzenie posta czekać pół dnia a jak się post nie podoba to się nie pojawi? Czego to tak?
A bo zaraz zaczniesz o fasoli pisać, a to nie jest mile widziany temat na forum.
Na górę

Postautor: Iytm » 2 wrz 2020, o 19:14

Cenzura tego nie przeskoczy, widać to, przebierają wszystko, każdy materiał, w ogólnopolskiej gazecie są, i tak się Kryszyn staje fasolową potega, oknem na świat. Dobrze w tej wsi jak gołym okiem widać że konkurencja żyje w zgodzie. Tego cenzura nie przeskoczy.
Na górę

Postautor: Brain » 3 wrz 2020, o 18:35

To co już gotowi na targi?
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2020, o 07:18

To prawda jest., byłem na weselu i widziałem jak się Kryszyn ładnie bawił , wszyscy zgodnie się pogodzili i jest Oki . Tak trzymać Kryszyn aby na inych wsiach tak było., pozdrawiam
Na górę

Postautor: Jjjj » 7 wrz 2020, o 10:21

To prawda jest., byłem na weselu i widziałem jak się Kryszyn ładnie bawił , wszyscy zgodnie się pogodzili i jest Oki . Tak trzymać Kryszyn aby na inych wsiach tak było., pozdrawiam

Wszyscy pili prócz rzeszowiaka szkodnika
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2020, o 14:23

A oprócz fasoli,jak tam z rozwojem poszczególnych wsi w takim zakresie jak oświetlenie dróg , kanalizacja czy doprowadzenie gazu ziemnego . Zapytajcie wójta czy coś działa w tych sprawach , bo jak dotąd to macie XIX wiek .
Na górę

Postautor: glon » 15 wrz 2020, o 14:34

dajcie mu spokój to już nic z tego nie będzie, jedna wielka pomyłka z tym wójtem. on tu nie mieszka jemu na naszej gminie nie zależy, a nawet jakby zależało to nie potrafi gospodarzyć.Na koniec weźmie du.e w gaść i pojedzie do tomaszowa
Na górę

Postautor: lfrie » 17 wrz 2020, o 15:03

nie umieszczono mojego posta mam w du.ie takiego cenzuralnego operatora. coś trzeba robić
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2020, o 12:09

A oprócz fasoli,jak tam z rozwojem poszczególnych wsi w takim zakresie jak oświetlenie dróg , kanalizacja czy doprowadzenie gazu ziemnego . Zapytajcie wójta czy coś działa w tych sprawach , bo jak dotąd to macie XIX wiek .
No bez przesady z tą Fasolę, na fasoli świat się nie kończy ale co ty możesz o tym wiedzieć? Ty był w salonie np ałdi czy wolskwagena kiedy w życiu?? I ty to puścił na fajsbuku ze był w jskm salonie? Nie? To nie mamy o czym gadac!
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2020, o 17:26

No bez przesady z tą Fasolę, na fasoli świat się nie kończy ale co ty możesz o tym wiedzieć? Ty był w salonie np ałdi czy wolskwagena kiedy w życiu?? I ty to puścił na fajsbuku ze był w jskm salonie? Nie? To nie mamy o czym gadac!
No i fajnie i macie o czym plotkować. Nie tylko o grochu. A tak ktoś rzuci fotkę z salonu samochodowego albo z ze złotych tarasów i już cała wieś ma temat.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2020, o 16:27

Hej kolego po co ty chodzisz do kościoła??? 20 minut przed msza napie... na młodego?? Dużo ludzi wczoraj słyszało i się zastanawia po co ręce składasz i do komuni chodzisz 🤣
Na górę

Postautor: Jjj » 22 wrz 2020, o 14:56

Nadal tiry z fasolą konkurencji są zatrzymywane przy wjeździe i wyjeździe z Kryszyna aby sprawdzić gdzie jadą ? Słyszałem że jest na początku taki jeden ze zatrzymuje tiry konkurencji daje w łapę i pyta gdzie jadą ?
Na górę

Postautor: Hhhh » 22 wrz 2020, o 21:44

No bez przesady z tą Fasolę, na fasoli świat się nie kończy ale co ty możesz o tym wiedzieć? Ty był w salonie np ałdi czy wolskwagena kiedy w życiu?? I ty to puścił na fajsbuku ze był w jskm salonie? Nie? To nie mamy o czym gadac!
Bo w kryszynie jeździ się dobrymi markami a nie jakimiś Volvo
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 05:46

Hej kolego po co ty chodzisz do kościoła??? 20 minut przed msza napie... na młodego?? Dużo ludzi wczoraj słyszało i się zastanawia po co ręce składasz i do komuni chodzisz 🤣
No nawet tu sie nie potrafi po hamować! No ale jak jest zapotrzebowanie na takie pitolenie , ludzie lubią słuchać jsk sie o kims źle mówi
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”