Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 07:52

no to kiedy wybory na soltysa? a ja wam mówię, że wygra Pani Sołtys w Kryszynie, ta która jest obecnie bo jest do tańca i do różańca, b. dobrze zajmuje się wsią ma pięknie wokół domu, jest uczynna. Pani Małgosiu proszę się tymi negatywnymi wpisami nie przejmować, przecież wie Pani kto to pisze, ta kobieta ma dużo zła w sobie, jest zazdrosna, ale to jej sprawa,mąż jej powinien przemówić do rozsądku, za Panią stoi większość we wsi- głowa do góry!!!!
cała wieś jest za nią,nie wiem kto pisze coś złego o niej i czy to osoba z kryszyna,nie pozwolimy jej zrezygnować z soltysowania. ale to że ma ładne gospodarstwo to to nie ma nic do rzeczy,a sołtys bardzo dobra.
Na górę

Postautor: M M » 14 sty 2019, o 14:31

Proszę po raz kolejny, aby zaprzestać pisania jakichkolwiek komentarzy na mój temat, bo będę zmuszona zawiadomić odpowiednie organy. M.M
Na górę

Postautor: ghg » 14 sty 2019, o 15:06

ale zima zła :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 16:16

:lol: Nie,idzie odwilż :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 18:08

Proponuje zamknąć to forum, . Wybory się skończyły a temat był Kto na wójta gminy Telatyn.
Nie ma sensu pisać bzdur i obrażać ludzi.
Na górę

Postautor: hgh » 14 sty 2019, o 19:09

ale że pada snieg toobraza :shock: :shock: :shock:
Na górę

Postautor: Czlek » 16 sty 2019, o 07:59

Zupelnie z innej beczki...Nie bywam czesto w Urzedzie Gminy ale czasem trzeba wiec sie idzie zalatwic jakis kwitek badz cos innego..Dla mnie teraz w Urzedzie jest jakos spokojniej i bezstresowo w porownaniu do tego co bylo wczesniej...aaaa i nie widze tych nowych twarzy z Tomaszowa ktore mialy zastapic pracownikow Urzedu Gminy..Spotkalem osoby ktore znam..i stwierdziam ze jest na plus..😊😊
Na górę

Postautor: iuyt » 16 sty 2019, o 10:50

a ja uważam,że to pisał przydupas, nigdy nie było stresu poprzednio, chyba że masz na myśli sytuację z przed 2011 r. wiem co piszę bo pracuję w gminie dosyć długo, była dobra praca na rzecz mieszkańców i na pewno nie nerwowa, teraz jest " inaczej" nigdy nie wiadomo kiedy wójt stoi za plecami, to trochę stresuje
Na górę

Postautor: Krzys » 16 sty 2019, o 11:00

a ja uważam,że to pisał przydupas, nigdy nie było stresu poprzednio, chyba że masz na myśli sytuację z przed 2011 r. wiem co piszę bo pracuję w gminie dosyć długo, była dobra praca na rzecz mieszkańców i na pewno nie nerwowa, teraz jest " inaczej" nigdy nie wiadomo kiedy wójt stoi za plecami, to trochę stresuje
Już jeden przydupad, chyba szeregowy czy kapral na niego mówią z Poturzyna już pod...ebal swojemu pisiorkowi że w Nowosiolkach latarnie długo się świecą, ups i wyłącza nowy włodarz o 22. Czyżby za drogi koszt utrzymania energooszczędych latarni? Już niebawem będzie ciemność, sama ciemnośc w całej gminie...
Na górę

Postautor: Czlek » 16 sty 2019, o 11:58

a ja uważam,że to pisał przydupas, nigdy nie było stresu poprzednio, chyba że masz na myśli sytuację z przed 2011 r. wiem co piszę bo pracuję w gminie dosyć długo, była dobra praca na rzecz mieszkańców i na pewno nie nerwowa, teraz jest " inaczej" nigdy nie wiadomo kiedy wójt stoi za plecami, to trochę stresuje
Już jeden przydupad, chyba szeregowy czy kapral na niego mówią z Poturzyna już pod...ebal swojemu pisiorkowi że w Nowosiolkach latarnie długo się świecą, ups i wyłącza nowy włodarz o 22. Czyżby za drogi koszt utrzymania energooszczędych latarni? Już niebawem będzie ciemność, sama ciemnośc w całej gminie...
I dobrze ze wylacza..w innych miejscowosciach praktycznie nie ma.oswietlenia..nie liczac jednej latarni z łaski darowanej..po 22 powinno byc wylaczone nawet w centrum.Telatyna a nie cala.noc.oswietlac
Na górę

Postautor: yyy » 16 sty 2019, o 16:26

to priorttet kogossie dopytał
Na górę

Postautor: kjgt » 16 sty 2019, o 17:42

cholerny ciemnogród, zamiast oświetlać wsie to dąży do ciemności i jeszcze to chwali!! cholerny ciemnogród!
Na górę

Postautor: pan » 16 sty 2019, o 18:38

oszczedza na premie tyle zrobił priorytet to pobory :roll:
Na górę

Postautor: Czlek » 16 sty 2019, o 18:49

cholerny ciemnogród, zamiast oświetlać wsie to dąży do ciemności i jeszcze to chwali!! cholerny ciemnogród!
Slusznie prawisz waść..wiec gdzie to oswietlenie..bo.u nas nie ma po za wspomniana jedna lampą..jakos byla.wojt nie dazyla aby oswciecic wszystkie wsie..no..niektore oswiecila az za bardzo😂
Na górę

Postautor: pan » 16 sty 2019, o 18:54

ateraz pogasi naprawde dobry wójt sobi niech zgasi w samochodzie jak będzie jechał na nowogrodzką wnocy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”