Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 09:56

Ale co to za kontirencja jak on kupuje dla tego z hostynnego. Ktoś tu pisał że to pionek i rację miał bo to pionek. Widocznie ojciec za granicą za mało zarabiał i na kredyty nie starczało
A kto dzisiaj nie ma kredytów,może i biedna rodzina ale uczciwi,wiem bo przebierałem u nich groch.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 11:42

Ale co to za kontirencja jak on kupuje dla tego z hostynnego. Ktoś tu pisał że to pionek i rację miał bo to pionek. Widocznie ojciec za granicą za mało zarabiał i na kredyty nie starczało
Żałosny ten komentarz. Widzę na jakim poziomie oni żyją i ja tam nie widzę kredytów, oszczędności, zaciskania pasa. Wprost przeciwnie, inwestycja za inwestycją. Musisz mieć ogromne kmpleksy albo zwyczajnie zazdrościsz skoro tak piszesz.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 12:05

Hahaha biedni bo co?? Nie wstawiaja zdjęć na Faceboku z basenu w Arłamowie? Jakby mieli 4 renty w domu to by za granicę nie musiał jeździć. Hahaha
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 12:16

a jakie oni biedne jak to jedna z lepszych gospodarek w tym calym kryszynie wystarczy sie drogo przejechac. a powieccie kto teraz nie ma kredytow...
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 12:25

Pamiętajcie że zawsze najciemniej pod latarnią. Ten kto pisze o tych kredytach to często ktoś najbliższy. Sąsiad albo najbluzsza rodzina.
Na górę

Postautor: gosciu » 28 lut 2020, o 12:39

Ale to jest żałosne. Co żal du** ściska że młody kupuje? Ale wy jesteście. Każdy ma kredyty niestety takie czasy. Proszę bijcie się w piersi i mówcie że nie macie. Dziadostwo
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 17:15

Ale co to za kontirencja jak on kupuje dla tego z hostynnego. Ktoś tu pisał że to pionek i rację miał bo to pionek. Widocznie ojciec za granicą za mało zarabiał i na kredyty nie starczało
No wozi do hostynnego ale jakie to ma znaczenie? Płaci tak samo jak każdy handlarz a czasem lepiej. To może nawet ten groch na plecach do Warszawy nosić. Co mnie to obchodzi? Ty wiesz co on ma w hostynnem czy im sprzedaje czy jaka spółka z nimi. Ty wiesz.
Na górę

Postautor: Korona » 28 lut 2020, o 17:51

Gdzie można kupić maseczkę na twarz bo chyba wszędzie już wykupili a korona wirus atakuje :lol:
Na górę

Postautor: Na wsi » 28 lut 2020, o 23:06

Żałosny ten komentarz. Widzę na jakim poziomie oni żyją i ja tam nie widzę kredytów, oszczędności, zaciskania pasa. Wprost przeciwnie, inwestycja za inwestycją. Musisz mieć ogromne kmpleksy albo zwyczajnie zazdrościsz skoro tak piszesz.
[/
A to prawda jest. Każdy rodzina na kredytach jedzie a i oni również wiec po co o innych w taki sposób pisać. Może i pojadą do arlamowa czy ch wie gdzie ,pokażą do ludiz ile to kasy niby maja. A może i dużo jej mają, ale biedni inaczej są bardzo. Bez sąsiedzkiej życzliwości i przyjaźni. Woec może skończmy temat Kryszyna i tych ludZi bo czy warte to wszystko tego?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 05:32

Gdzie można kupić maseczkę na twarz bo chyba wszędzie już wykupili a korona wirus atakuje :lol:
Chyba czas się zaopatrzyc w niezbędne artykuły higieniczne żeby się nie zarazić. Bo jak będzie blisko to będzie panika.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 05:49

Chyba czas się zaopatrzyc w niezbędne artykuły higieniczne żeby się nie zarazić. Bo jak będzie blisko to będzie panika.
podobno w tomaszowie jest podejrzany przypadek ale czy to prawda nie wiem
Na górę

Postautor: Teedr » 29 lut 2020, o 06:08

Korona wirus to bzdura

🤣


😮


😲
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 06:32

Korona wirus to bzdura

🤣


😮


😲
To fakt a nie bzdura
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 06:38

Korona wirus to bzdura

🤣


😮


😲
Ja sienie boję jem dużo czosnku bo mam ha ha ha ha ha
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 07:25

Ale co to za kontirencja jak on kupuje dla tego z hostynnego. Ktoś tu pisał że to pionek i rację miał bo to pionek. Widocznie ojciec za granicą za mało zarabiał i na kredyty nie starczało
Był wiem że był chyba ze 4 czy 5 miesięcy w sumie to może pewnie jakiś kredyt splacil albo co kupili może pole jakie a co maja powiedzieć ludzie co 15 lat jezdza i efektów nie widac :?:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”